QuentinTarantino
Dołączył/a: lipiec 2015
Trójmiasto
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Mathew86 Wyjmij ten kij.
1
A co to za weselne zabawy na treningu? XD
0
@normasubiektywna To był właśnie początek końca, od tego momentu była równia pochyła.
22
"Chodziłem do tego samego samego liceum co Matthijs de Ligt, przez rok byliśmy nawet w tej samej klasie. Zawsze mówił, że Barzagli jest jego ulubionym zawodnikiem i że bardzo lubi Juventus, więc nie byłbym zdziwiony gdyby wylądował tam w lecie.
Tak, wiem, że ludzie nazwą mnie kłamcą, więc wrzucam zdjęcia Matthijsa ze szkolnej księgi naszego rocznika."
Źródło: https://www.reddit.com/r/soccer/comments/av43tf/oc_stories_about_footballers_that_live_in_your/ehcgobw/
A dzbany i tak będą powtarzać, że poszedł za kasą...
2
@viscajasiek Ale żółć z viscajanusza wylewa. Aż tak ciężko zrozumieć że można odmówić Barcelonie i to nie z pobudek finansowych?
5
@G9 Idiotyczne rozkminy pod tytułem "Jak ktoś śmiał nie wybrać Barcy?" - odc. 84756467.
2
@khris Śmieszny to jest każdy Twój komentarz, i to tak bez wyjątku.
0
@SinMistico Taaak? A kto z naszych pomocników robi takie rzeczy? Bo jak na moje oko to Rakieta mógłby z grania do przodu dawać korki Busquetsowi, Arthurowi, Vidalowi, o reszcie nawet nie wspominam...
0
@bary Później jak już Barca odpadała z Juventusem, to też znowu On był tym który najwięcej się starał i jakby mu najbardziej zależało (nawet jak nie wychodziło). Wielu go tu opluwa po odejściu, ale ja zawsze miałem wobec niego taryfę ulgową, bo miałem to właśnie w pamięci, że jak był to zawsze dawał z siebie 100%.
0
@robsesh Sugerujesz że sędzia też jest zawodnikiem Barcy?
0
@Yoshi94 A ktoś tu jest czymś zdziwiony?
16
Jakim trzeba być dzbanem żeby po tylu miesiącach tej całej medialnej szopki dalej pisać "De Light"?
6
Jakim trzeba być dzbanem by po tylu miesiącach tej całej medialnej szopki dalej pisać "De Light"?
1
@fenix1983 Wyłącz już tego FM-a, bo nie dość że nieźle odpływasz, to jeszcze takie byki walisz: "Canselo", "Co do nowej 10"...
2
@FcBarcaCules Kiedy wreszcie spojrzycie prawdzie w oczy, że tonie jest kwestia pieniędzy tylko tego że On po prostu chce właśnie do Juve?
0
Jakby Neymar rzeczywiście wrócił (i jakimś cudem nikt nie został sprzedany), to z pierwszej ósemki aż siedmiu aktualnie byłoby w kadrze.
0
@socha "a nie ten i ten bo tego lubisz bardziej a tego mniej" albo bo jeden jest młodszy i chociaż nie powąchał jeszcze murawy na Camp Nou, to pierwszy skład mu się należy.
0
@Sapos93 Prosimy o konkretne dowody.
0
@blazeq Barany, bo beczą jak barany. ;)
Ja gdy na czymś się nie znam, to staram się wstrzymywać od (zwierzęcego) głosu.
3
Barany usłyszą pierwszy raz w życiu hasło "amortyzacja" i już beczą, że to jakieś szarlatańskie czary i przekręty. La rambla w pigułce. :p
0
@MarioVeB! Barany usłyszą pierwszy raz w życiu hasło "amortyzacja" i już beczą, że to jakieś szarlatańskie czary i przekręty... :p
0
@Chwytliwy Bo głupota nie kosztuje, BarcaInfo daje tego świadectwo.
3
@khris "To nie wiesz, że najwyzsze stanowiska, prezesów czy prezydentów w firmach zajmują najczęściej nieuki i nieroby nie wiedzące nawet o co w tym chodzi."
Jezus, czy można było powiedzieć coś bardziej januszowatego? Napisz jeszcze do kompletu, że jak ktoś się w życiu dorobił, to na pewno nakradł!
A Txiki i Abidal to tylko wyjątki potwierdzające właśnie regułę i samo to, ze przytoczyłeś tylko ich dwóch najlepiej o tym świadczy. Jasne, w innych klubach "na górze" też byś znalazł znanych piłkarzy, ale to też by były tylko jednostkowe przypadki, wśród morza dyrektorów i innych ważniaków.
Prawda taka, że to piłkarze to są zwykle właśnie nieuki, no bo jak ktoś poświęcił życie piłce to ciężko by był dobrze wykształcony, przecież wielu kończyło zaledwie podstawówki.
5
@khris "Tutaj nie ma filozofii a sponsorzy sami się znajdą bo nazwa BARCA to niezły magnes. Kilku prawników do negocjowania dobrych finansowo umów i można grać.
[facepalm]
Dlatego właśnie jesteś znaffcą-Januszem z internetu, a tacy panowie jak Segura i inni są od podejmowania decyzji w topowym klubie świata.
2
Będąc De Ligtem pomimo marzenia grania w Barcy też bym na tym etapie wybrał Juventus. Czemu? Bo to rozsądniejsza opcja, a ja należę do rozsądnych ludzi, a nie bujających w obłokach. Oczywiście za X lat jakby była taka możliwość to przeszedł bym do wymarzonego klubu, jeśli by mnie dalej chciał. ;) No ale to już wszystko w nogach i głowie piłkarza by grał i się rozwijał tak by za kilka lat dalej wszyscy go chcieli.
Tak jak autor wspomniał, w Juve są lepsze warunki do rozwoju, nie dość ze średnia wieku tam jest już dość wysoka, więc ma praktycznie pewny pierwszy skład, to i sam fakt rozwijania się w w lidze słynącej z doskonałej gry obronnej robi swoje. Cebulaki sprowadzają wszystko do kwestii pieniędzy, ale prawda taka, że jakby chciał kasę, to by się nie patyczkował i od razu wybrał PSG.
10
Proszę ten artykuł na główną, żeby januszom jeszcze bardziej dvpy pękały z żalu, że Barca JEDNAK potrafi sprzedawać i ba, nawet na tym zarabia! "Znafcy" z la rambli chyba dostaną zawału... ;)
Tym się właśnie różnicie od profesjonalnych księgowych, oni wiedzą co robią, dlatego ogarniają finanse wielkiego piłkarskiego klubu, właściwie to wielkiej firmy o zasięgu globalnym, a wy się wymądrzacie w internecie i tylko wam się wydaje, że cokolwiek wiecie.
1
@jolowanila @pustelnik to typowy pelikan, który łyknie wszystko, a i jeszcze będzie rozpowiadał dalej
3
@khris Nie zesraj się z tym Realem i jego Mbappe, którego pewnie i tak nigdy nie dostaną...
0
@puyol_presidend5 Tebasa
0
Komentarz usunięty