RKS1979
Dołączył/a: wrzesień 2011
Piastów
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pewnie złapał jakąś kontuzję.
0
Będąc tam ponad 15 lat temu byłem w szoku.
39
Wchodzi 18 latek po 10 miesiącach przerwy, nie boi się dryblować, oddać strzał. Mentalność, która go daleko zaprowadzi.
2
Jak na tlen czekamy na nastolatka. Do czego to doszło.
4
Niestety ale niektórzy myślą że u nas ciągle gra Messi Neymar i Suarez.
0
Na razie nie mamy kim w ataku grać. Zobaczmy nasz atak 3 sezony temu a teraz. Ci co mieli zastąpić siedzą na trybunach.
0
I po co na siłę wyciągać ludzi z miejsca gdzie są szczęśliwi ? Drugi Coutinho.
1
Za głęboką woda na rozruch.
4
Zwykła strategia negocjacyjna mająca na celu zwiększenie wynagrodzenia.
0
Wszedł do klubu zobaczył finanse i stwierdził że stać nas na Holendra z Sevilli.
10
Dalej nie rozumiem jak piłkarz który nie drybluje mógł trafić do drużyny która gra praktycznie atakiem pozycyjnym.
0
Messi gole strzelał ale w ważnych meczach już znikał. Lata lecą patrzmy w przyszłość nie wygląda źle.
0
@amanter Jak Katar wszedł dużo nadrobili.
3
Dla nas Griezmann nie znaczy wiele, dla nich tak.
1
O te marne 8 mln może nie ma u nas Messiego
0
@pluszek Odszkodowanie pewne, ale za czas jakiś, a my potrzebujemy jak tlenu oszczędności tu i teraz.
0
Nie mieliśmy trze dobrych napastników, wrócą, zgramy się będzie dobrze.
2
W sumie Laporta niewiele zrobił. Pytanie czy mógł więcej ?
3
Dużo dla Barcy robił, ale dobrze a nawet bardzo był wynagradzany. Na prawdę nie musimy mu być niczego dłużni, za wszystko mu zapłaciliśmy z nawiązką i mówię to jako człowiek, który dzięki Messiemu nie raz koszulkę przed telewizorem i nie tyko z radości zdejmował.
0
Obyśmy tylko nie zawalili początku, jak ostatnio. Wróci Ansu i Aguero będzie dobrze. Wierzę w Griezmmana, trochę bo muszę.
2
Parę dni i się człowiek oswoi. Życie biegnie dalej z Messim czy bez. My mamy swoich zawodników nie skupiamy się na innych. Obyśmy tylko nie stali się Milanem i szybko z tego dołka wyszli.
0
@Szklaner To że przyszedł za darmo nie oznacza że za darmo można było go odpuścić.
5
Porównanie Barcy i Realu. My oddajemy najlepszego zawodnika za darmo, oni na CR zarabiają ponad 100 baniek. Ot takie różne modele biznesowe.
2
Po prostu nas na niego nie stać.
0
Trzeba zamowic figure wojskowa i po temacie.
11
Kadrę mamy dobrą. Fati będzie nowa gwiazda. Co do Messiego nie ma słów aby to opisać ale ostatnio w ważnych meczach nie był decydujący. Kiedyś każda karte trzeba przewrócić szkoda.
8
Wcześniej czy później i tak widzielibyśmy takie newsy. Życie toczy się dalej. Z Messim łatwiej, ale z nim ostatnio przez kilka sezonów nic w Europie nie wygraliśmy. Może inni się odblokują, kto wie zobaczymy.
2
Laporta dał ciała. Pieścil się z pozbyciem się niepotrzebnych graczy i mamy efekt.
1
Przez system podatkowy konkurencje PL i PSG coraz trudniej zatrudniać w LL crack8w.
42
Plan jest tak sekretny,że autor go nie wyjawił uf.