0

Pierwszy sezon Guardioli zaczęliśmy od porażki i remisu, teraz bez okresu przygotowawczego mamy 6 pkt. Spokojnie leci z nami pilot.

5

Forma wakacyjna ale 6 pkt jest.

1

Niby dziwny pomysl ale jesli na lewej jednoczesnie gra Dembele i Coutinho i jeszcze podlacza sie Alba to nie ma komu wracac fo defensywy.

0

Po pierwsze Sport to nie jest wiarygodne źródło, po drugie wszystko to przypuszczenia o możliwej ofercie.

4

Transfer pod względem finansowym bardzo słaby, ale cóż Bartomeu miał robić jak odszedł Neymar, a i rozpoczęto zbieranie podpisów pod nowymi wyborami.

0

Realu nigdy nie można skreślać. Ponad 10 lat temu od nas odeszli Ronaldinho i Deco, a jak się skończyło każdy wie.

0

Po krótkim okresie przygotowawczym zacząć trzeba z przetestowanym ustawieniem. Z czasem można coś zmieniać.

1

W reprezentacji Argentyny w formacjach od napadu do bramkarza jest coraz gorzej. Samymi napastnikami niewiele można wygrać.

0

Wczoraj wyglądał dobrze i patrząc na jego wiek można dać mu jeszcze szansę, chyba że będzie mega oferta i to większa niż ta uzgodniona ustnie uprzednio z Interem.

0

Kto pamieta jeszcze szopke z pajacykiem z AM.

7

Raczej odwrotnie.

4

Chyba jeszcze w kadrze Marlon jest.

0

News sprzed co najmniej miesiąca.

0

Chocby Rakitica lub Dembele w ustawieniu 4 4 2

3

Kiedy i za kogo by gral ?

2

Zakupy chyba skonczone teraz sprzedaz i jedziemy.

0

Problemem Raphini jest to ze zanim sie rozkreci to lapie kontuzje a pociag z napisem Barca caly czas na niego czekac nie moze. Chyba teraz ostatnis szansa.

2

Zostawic do wiosny potem zobaczamy.

13

Wpusci sie go na Ramosa.

1

Transfer mi obojetny. Pamietac nalezy iz puchary wygrywa sie zawodnikami tu i teraz a nie obiecujacymi mlodymi graczami.

0

Andre pójdzie na wypożyczenie tylko pewnie nie znajdzie się klub który w całości zapłaci jego pensje. U nas nie zostanie na pewno. Co do Denisa jak Rafinha zostanie to nie ma sensu aby na trybunach siedział.

1

W gre i tak praktycznie wchodzilo wypozyczenie.

0

Spartolili sprawę pod formalnym względem i tyle. Amatorzy.

4

To że akurat Rome ubiegliśmy bardzo mnie ucieszyło.

2

Szalony transfer i nie drogi.

5

Skoro Monci go chciał i to za duże pieniądze to znaczy że coś w nim jest.

0

Bedzie ficado to git na razie rozpaczliwy ruch ale lepiej tak niz w cale.

0

To tylko "AS" spokojnie.

0

Tak na szybko warto zobaczyc kiedy konczy sie rok obrotowy i kiedy sprzedano Neymara.

2

Na ekonomii niewiele się znam, ale kredyt obrotowy to norma dla każdego przedsiębiorstwa.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?