RKS1979
Dołączył/a: wrzesień 2011
Piastów
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
On i man nadzieje ze Griezman brakujace ogniwa do odzyskania prymatu w Europie.
0
Valverde prawie caly sezon mial swietny Zidane prawie caly zawalil a i tak oni maja to co najwazniejsze z pucharow. Oby nastepny byl nasz.
0
Moze to i dobrze. Utrzymanie wymuszalo kupowanie zawodnikow i blokowalo rozwoj szkolki.
0
Może w końcu ktoś pójdzie po rozum do głowy i zauważy iż posiadanie drogich i nic nie przydatnych piłkarzy obciąża budżet, nic na nie daje i blokuje młodych. Nazwisk nie ma co wymieniać, ale prawie cała ławka u nas to porażka.
0
W tym sezonie sędziowie o dziwo najmniej pomogli RM, ale bramkarze drużyn przeciwnych, kiksujący obrońcy i kontuzje kluczowych graczy drużyn przeciwnych.
0
Do takich klubów można wypożyczać zawodników, aby złapali doświadczenie. Jak nie chcemy Paco, to praktycznie jedynym kierunkiem jest PL. Tam nawet średniacy w porównaniu z Hiszpanią, mają pieniądze na transfery.
1
Jak przyjdzie w styczniu to nie będzie z niego za wielkiego pożytku. Może w LL i PK coś pogra ale w LM, która powinna być dla nas priorytetem niewiele pomoże, ale obym się mylił.
2
Ciężko będzie sprzedać za rozsądną cenę kogoś, o którym każdy wie że chcemy się pozbyć. Sukces RM w sprzedaży zawodników polega w dużej części na fakcie, iż oni sprzedają zawodników wartościowych, którzy u nich grają i mają swoją wartość.
1
Nas stać tylko prawo zabrania dawania zawodowych kontraktów. Hiszpania to zacofany kraj również pod względem prawnym.
1
Oni walczą na wszystkich i na prawie wszystkich ktoś jest od nich lepszy, a na pewno na wszystkich najważniejszych.
1
Nawet jak go nie pozyskamy, to korzyścią będzie częściowe wydrenowanie ich budżetu plus stworzenie zachęty dla innych zawodników do żądania podwyżek.
2
Artykuł w temacie którego nie ma. Kupić zawodnika za 100 mln plus opcje i po roku go się pozbyć w taki czy inny sposób to nawet my nie rozdajemy takich prezentów.
2
Pozytywny aspekt, to że podróżujemy w dół i praktycznie nie ma różnicy czasu.
1
Pique ma to czego nie ma żaden z Francuzów, o których mowa, a mianowicie wzrost. Przy rożnych czyści piłki, tak samo jak przy wrzutkach. Pamiętam końcówkę finału z Juve, wszystkie górne piłki były jego, a to bardzo u nas ważne.
0
Real potrafi wygrywać nawet gdy gra słabo, ponieważ potrafi się cofnąć, zagrać z kontry, a jak nic nie wychodzi to milion wrzutek i zawsze ktoś coś tam włoży. My potrafimy tylko klepać, a jak to nie wychodzi to nie ma alternatywy.
2
Co interesuje klubową kasę MŚ ?
Dla Barcy to najlepiej jakby nikt na MŚ nie pojechał i miał dłuższe wakacje.
0
Griezman doszedl do wniosku iz w AM nic nie wygra. Dwa razy byli w finale i ich czas jak i DS mija. Trzon druzyny coraz starszy. Oprocz pieniedzy chce cos wygrac a u nas bedzie mial na to wieksze szanse.
2
Po Neymarze mamy totalną dziurę. Na wyjazdach w LM tylko Messi strzela, a nie słyszałem aby zmienili regulamin LM, gdzie Barca miałaby grać tylko na CN.
0
Nie chciałem o tym pisać, ale to główny zarzut do Iniesty. Dobrze rozgrywał, ale mecze wygrywa ten co więcej bramek strzeli.
15
Pocieszające jest to, iż w jego osobie mamy dobrego pomocnika, który jeszcze umie strzelać gole.
0
Stary ? Rocznik 91, Neymar rocznik 92. Warto to sobie uświadomić.
4
Transfer Neymara jest nierealny. Kosztowałby ogromne pieniądze, pensję jak w PSG też chciałby zachować, co zniszczyłoby szatnię Realu, poza tym szejk za dużo za niego zapłacił, aby teraz z niego rezygnować. To była transakcje jedną stronę.
8
Pamieta ktos ile Ramos dostal za
zdarzenie podczas manity ?
0
Szacunek między klubami jest ważny, ale póki co działa on tylko w jedną stronę, tak jak na linii Atletico - RM. My mamy nie ruszać ich zawodników, a nasi dla nich i tak są nieosiągalni.
0
Po to jest Cotinho i Artur.
2
My potrzebujemy kogos kto pociagnie w takich meczach jak z Roma a nie przecietniakow. Mlodego juz kupilismy za 100 baniek i wielka klapa poki co. Zawodnik na tu i teraz.
7
Rownie dobrze moznaby napisac artykul dlaczego w przerwie zszedl Coutinho
4
Poki co nie pokazal nic aby zagrac w miejsce Coutinho.
0
Griezmann nie wiem czy on czy ktoś inny. Wiem natomiast, iż potrzebujemy graczy do 11, a nie kolejnych drogich rezerwowych.
0
Konkurencja dla LM oczywista. Oczywiste jest tez to ze o wielkosci klubu decyduja puchary za rozgrywki miedzynarodowe co w Madrycie doskonale rozumieja.