1

On i man nadzieje ze Griezman brakujace ogniwa do odzyskania prymatu w Europie.

0

Valverde prawie caly sezon mial swietny Zidane prawie caly zawalil a i tak oni maja to co najwazniejsze z pucharow. Oby nastepny byl nasz.

0

Moze to i dobrze. Utrzymanie wymuszalo kupowanie zawodnikow i blokowalo rozwoj szkolki.

0

Może w końcu ktoś pójdzie po rozum do głowy i zauważy iż posiadanie drogich i nic nie przydatnych piłkarzy obciąża budżet, nic na nie daje i blokuje młodych. Nazwisk nie ma co wymieniać, ale prawie cała ławka u nas to porażka.

0

W tym sezonie sędziowie o dziwo najmniej pomogli RM, ale bramkarze drużyn przeciwnych, kiksujący obrońcy i kontuzje kluczowych graczy drużyn przeciwnych.

0

Do takich klubów można wypożyczać zawodników, aby złapali doświadczenie. Jak nie chcemy Paco, to praktycznie jedynym kierunkiem jest PL. Tam nawet średniacy w porównaniu z Hiszpanią, mają pieniądze na transfery.

1

Jak przyjdzie w styczniu to nie będzie z niego za wielkiego pożytku. Może w LL i PK coś pogra ale w LM, która powinna być dla nas priorytetem niewiele pomoże, ale obym się mylił.

2

Ciężko będzie sprzedać za rozsądną cenę kogoś, o którym każdy wie że chcemy się pozbyć. Sukces RM w sprzedaży zawodników polega w dużej części na fakcie, iż oni sprzedają zawodników wartościowych, którzy u nich grają i mają swoją wartość.

1

Nas stać tylko prawo zabrania dawania zawodowych kontraktów. Hiszpania to zacofany kraj również pod względem prawnym.

1

Oni walczą na wszystkich i na prawie wszystkich ktoś jest od nich lepszy, a na pewno na wszystkich najważniejszych.

1

Nawet jak go nie pozyskamy, to korzyścią będzie częściowe wydrenowanie ich budżetu plus stworzenie zachęty dla innych zawodników do żądania podwyżek.

2

Artykuł w temacie którego nie ma. Kupić zawodnika za 100 mln plus opcje i po roku go się pozbyć w taki czy inny sposób to nawet my nie rozdajemy takich prezentów.

2

Pozytywny aspekt, to że podróżujemy w dół i praktycznie nie ma różnicy czasu.

1

Pique ma to czego nie ma żaden z Francuzów, o których mowa, a mianowicie wzrost. Przy rożnych czyści piłki, tak samo jak przy wrzutkach. Pamiętam końcówkę finału z Juve, wszystkie górne piłki były jego, a to bardzo u nas ważne.

0

Real potrafi wygrywać nawet gdy gra słabo, ponieważ potrafi się cofnąć, zagrać z kontry, a jak nic nie wychodzi to milion wrzutek i zawsze ktoś coś tam włoży. My potrafimy tylko klepać, a jak to nie wychodzi to nie ma alternatywy.

2

Co interesuje klubową kasę MŚ ?
Dla Barcy to najlepiej jakby nikt na MŚ nie pojechał i miał dłuższe wakacje.

0

Griezman doszedl do wniosku iz w AM nic nie wygra. Dwa razy byli w finale i ich czas jak i DS mija. Trzon druzyny coraz starszy. Oprocz pieniedzy chce cos wygrac a u nas bedzie mial na to wieksze szanse.

2

Po Neymarze mamy totalną dziurę. Na wyjazdach w LM tylko Messi strzela, a nie słyszałem aby zmienili regulamin LM, gdzie Barca miałaby grać tylko na CN.

0

Nie chciałem o tym pisać, ale to główny zarzut do Iniesty. Dobrze rozgrywał, ale mecze wygrywa ten co więcej bramek strzeli.

15

Pocieszające jest to, iż w jego osobie mamy dobrego pomocnika, który jeszcze umie strzelać gole.

0

Stary ? Rocznik 91, Neymar rocznik 92. Warto to sobie uświadomić.

4

Transfer Neymara jest nierealny. Kosztowałby ogromne pieniądze, pensję jak w PSG też chciałby zachować, co zniszczyłoby szatnię Realu, poza tym szejk za dużo za niego zapłacił, aby teraz z niego rezygnować. To była transakcje jedną stronę.

8

Pamieta ktos ile Ramos dostal za
zdarzenie podczas manity ?

0

Szacunek między klubami jest ważny, ale póki co działa on tylko w jedną stronę, tak jak na linii Atletico - RM. My mamy nie ruszać ich zawodników, a nasi dla nich i tak są nieosiągalni.

0

Po to jest Cotinho i Artur.

2

My potrzebujemy kogos kto pociagnie w takich meczach jak z Roma a nie przecietniakow. Mlodego juz kupilismy za 100 baniek i wielka klapa poki co. Zawodnik na tu i teraz.

7

Rownie dobrze moznaby napisac artykul dlaczego w przerwie zszedl Coutinho

4

Poki co nie pokazal nic aby zagrac w miejsce Coutinho.

0

Griezmann nie wiem czy on czy ktoś inny. Wiem natomiast, iż potrzebujemy graczy do 11, a nie kolejnych drogich rezerwowych.

0

Konkurencja dla LM oczywista. Oczywiste jest tez to ze o wielkosci klubu decyduja puchary za rozgrywki miedzynarodowe co w Madrycie doskonale rozumieja.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?