RKS1979
Dołączył/a: wrzesień 2011
Piastów
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Thiago to dobry zawodnik ale bardzo podatny na kontuzje, a nam potrzebny jest gracz który ma zdrowie. Faktem jest, że wynalazki typu Turan, Gomes to niewypały transferowe, a my gramy taką samą 11 co 3 lata temu.
0
Lewandowski chce odejść bo nie może zdobyć LM. Strzelaj "chłopie" gole to będziesz miał moralne prawo narzekać, że drużyna za słaba. Tak to inni mogą na ciebie narzekać bo tlen zabierasz, nie odwrotnie.
0
RM do tej pory słabo gra, a w finale pewnie zagra dobry mecz i pozamiatane.
1
Noblesse oblige
0
Odpoczywac przed czym ? Dzisiaj konczymy sezon.
0
Wątpię aby po transferze Neymara, Santos chciał z nami rozmawiać.
0
Zaczęło się. Chyba najlepiej wejść na tą stronę 1 września po zakończeniu okienka.
4
RM nie przegrywa w LM, ponieważ nie daje się zdominować w środku pola. Jedynie my w formie potrafimy ich zatrzymać. Priorytetem powinno wzmocnienie pomocy, co oczywiście nie wyklucza i tego transferu.
7
Wysokich już mamy. Jeden Brazylijczyk nie potrafi przyjąć piłki, drugi Portugalczyk jest przepychany przez każdego grajka. Chyba niektórzy zapomnieli ile Xavi, Iniesta i Messi mają wzrostu.
1
Cecha, która go dyskwalifikuje to wzrost. My gramy piłkę w tłoku i tu jest potrzebny z "metra cięty" pomocnik, o niskim środku ciężkości, dobrym przyspieszeniu, a nie wysoki gracz, który potrzebuje przestrzeni. Andre wysoki jest i widać efekty.
5
Roma pokazała że jest słaba, mecz życia im wyszedł i na tyle. Szkoda że z nami.
3
Dublet cieszy ale frajerstwa z Roma niczym nie zmarzemy.
20
Wyjdzie na lewym skrzydle i lamiac do srodka zdobedzie bramke.
1
W PK graliśmy rezerwami i był remis. Niech walczą.
0
Mecz z Valencią pozwolił olać ten mecz nawet kosztem 3 pkt.
0
Adriano jako zmiennik chociaż miał strzł z dystansu i ważne gole zdobywał. On w ofensywie słabo gra, a w defensywie nie jest też rewelacyjny. Można go spokojnie wymienić i dać komuś innemu szansę.
0
Skoro Couthino może grać na różnych pozycjach to Dembele również. Wtedy można by go na lewą stronę ustawić, za nim defensywnego Digne, na szpicy Paco, po prawej Messi.
0
Obiektywnie patrząc czy teraz czy za rok i tak odejdzie, to nieuniknione. Marne to pocieszenie ale jego pensję będzie można przeznaczyć na kontrakt dla nowego zawodnika.
0
Umtiti podobnie jak w koncowce zeszlego sezonu pod forma.
1
Jego czas przemija i on dobrze o tym wie a pieniadze na emeryture sie przydadza.
0
Jesli na Celte wyjdziemy rezerwami to jeszcze jakos brak zmian zrozumiec mozna.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Wychodzi na to ze mamy tylko 11 zawodnikow i to w dodatku nienajlepszych.
3
Powinniśmy go zakontraktować już latem nawet kosztem Miny.
Jak przyjdzie zimą, to będzie miał mało czasu na aklimatyzację i najważniejsze mecze sezonu i wygryzienie Rakitica.
0
Jak kupimy Griezmana, to napastników będziemy mieli za dużo, zwłaszcza że Arniz już w Barcy B ma nie grać w następnym sezonie.
4
Myślenie o tryplecie ? Niezły odlot. Z czym do ludzi, a właściwie z kim. Podstarzałym Iniestą, drewnianym Rakiticiem, bez formy Suarezem i nieopierzonym Dembele ? Trochę za dużo braków. W meczach LL można to przykryć, ale w meczach z dobrymi drużynami wyszło co wyszło. Nie mamy ognia w ataku i bronić też nie potrafimy. Valverde z tego co miał to i tak dużo wycisnął. Czy odszedł od naszej filozofii ? Pewnie że tak, ale do niej trzeba mieć najlepszych pomocników, a mych ich od trzech lat nie mamy.
0
Sciagnal kolesia mocnego fizycznie. Zawodnicy Romy wygladali jak atleci i na takie mecze zostal kupiony a ze szansy nie dostal to inna sprawa.
2
Ten Paulinho więcej goli strzelił niż cała pomoc razem wzięta.
1
Co do zwolnienia ciężko ocenić. Co to jest filozofia klubu lub jego DNA? Klepanie ja do ciebie, ty do mnie aby nabić statystyki ? Do takiej gry trzeba mieć wybitnych wykonawców, a teraz ich nie mamy i to nie jest wina Valverde. Miał Neymara, nagle odszedł i on poskładał to co miał. Wychowankowie ? Są za słabi na utrzymanie w SB i trzeba transferami się ratować do tej sekcji.
1
Na pewno tacy zawodnicy jak Digne czy Vidal niewiele dają, spokojnie mogliby za nich pograć wychowankowie, co byłoby tańsze i pokazywałoby innym iż można się przebić do pierwszego składu.