1

Po co nam Suarez, skoro mamy Neymara, który tylko lepiej może grać. Tylko konflikty w szatni będą. Obrońców nam trzeba.

0

no raczej, szacun.

1

Lubię go, ale kibicuję zarządowi, aby go nie kupili. Mamy Messiego, Neymara, który może grac tylko lepiej, Alexisa, Perdo, Delofeu. Obrońców nam trzeba, ewentualnie rozgrywającego.

0

Jakby moje zarobki tak szybko wzrastały, jak rzekome ceny zawodników, to byłbym bogaty. 50 baniek za Cuardado ok. rozumiem, iż ktoś tyle chce, ale zawsze ważne jest czy ktoś tyle da, a na horyzoncie takiego nie widzę.

30

No cóż jak się Laysy je i popija Pepsi, to trudno ruchliwym być.

2

Skoro sam rząd go chce to niech zapłaci. Pomysł, abyśmy my jeszcze płacili odprawę jest nie tyle kuriozalny, ale żenujący. Fakt dla klubu dużo zrobił, ale chyba nie za darmo.

0

Liveprool go nie puści. Bez niego wrócą w szarą otchłań.

0

Napad to my mamy kompletny, zwłaszcza że Neymar na pewno lepiej niż w poprzednim sezonie grać będzie. Trzeba kupić obrońców i może jakiegoś pomocnika.

4

Kupić jakiegoś Urugwajczyka, oni grają jak Włosi Ameryki Południowej i wiedzą jak bronić, a nie tego starego dziada.

0

Pewnie chcą za niego co najmniej 10 baniek. Za taką kasę na rezerwę spokojnie można kupić kogoś młodszego i tańszego z nie tak oklepanym nazwiskiem. Mathieu jest drewniany.

0

Chyba śmiech. Nasz zarząd jest słaby, nie głupi.

0

Z drugiej strony jego pensja będzie dla nowego cracka

3

W sumie to i dobrze, może głód zwycięstw będzie w następnym sezonie.

0

Bravo broni świetnie i pewnie jego cena jutro już będzie większa.

1

Alexis nie na sprzedaż, a jeśli tak to za 40 baniek. Mam nadzieje, że Zibi mecz ogląda.

0

Jak za Xaviego ktoś konkretny przyjdzie to dobra wiadomość, forma już nie ta, a pensja konkretna. Jeśli nie to jesteśmy już przegrani na starcie. Bez pomocników obecna piłka nie istnieje. Proponuję porównać sobie grę Niemców i Argentyny w której w pomocy napastnik gra. Różnicę widać gołym okiem.

5

Tak słabego zarządu to już dawno nie mieliśmy. Laporta jaki był taki był, ale bez porównania był lepszy.

0

What, Roberto, Song ??? Z ofensywnych mamy sprawdzonego Iniestę, niewiadomego Rakitica i młodziaka Rafinhę. Roberto to w polskiej lidze by sobie nie poradził.

0

No to nie mamy pomocy. Gratulacje

1

Widzę, że kolega zna wszelkie kulisy transakcji. W zarządzie nie siedzę, ale jak mnie pamięć nie myli, to Cesc do transakcji dorzucił ze swojej kieszeni, zarobków też nie miał za dużych, chciał grać w Londynie, więc może tak po dżentelmeńsku, owy zarząd był mu coś winien. Tak tylko dywaguje.

23

Chciał odejść, odszedł, wszelkie tłumaczenia i rozważania, iż to wina zarządu, trenerów są zbędne. Temat zamknięty.

0

Jak na razie to sprzedaliśmy Cesca, Rakitica jakoś potwierdzić nie możemy tak jak i Bravo nie mówiąc o innych, więc na razie to tylko dużo gadania.

2

Problemem Argentyny jest brak dobrego rozgrywającego, który dociągnąłby piłkę na 25, podał Messiemu, a ten wiedziałby co z piłką zrobić. Trudno aby Leo strzelał dużo bramek, skoro praktycznie gra jak rozgrywający.

0

Xavi stary jest, ale coś jeszcze potrafi. Po jego odejściu oraz Cesca, nasza pomoc będzie żenująco słaba, chyba że Koke przyjdzie, w co wątpię.

0

Złożyli ofertę aby zadowolić Messiego. Wiadomo było że go nie wyciągniemy.

1

Nie ma co nad nim płakać. Nie jest bezdomny na prawników go stać, a jeśli podpisał kontrakt, który Monaco może rozwiązać to jego wina. Kasy pewnie sobie odłożył, a jeśli się rozeszła to pogratulować.

1

A może nie mamy takiej kasy jak oligarchowie i szejkowie i możemy wydać to co zarobimy i nic więcej i to na kilku zawodników. Jak ktoś chce przepłacać to niech to robi, a biorąc pod uwagę zawodników Barcy, to raczej szrot u nas nie gra.

0

Jak PSG chce 45, to niech tam sobie siedzi. 30 to max za niegrającego obrońcę, który jeden sezon na w miarę światowym poziomie grał.

0

Gdybyśmy kupili 1/4 tych o których się mówi to już Zubi mógłby jechać na wakacje, ale ok mówi się, czyli coś na rzeczy jest, poczekamy na finał 31 sierpnia.

0

Niezłą amatorszczyzna, zakaz tranferów, sprawa Neymara. Słaby ten zarząd.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?