0

Gerard mimo że nie grał długo, pewniejszy jest od Bartry i w takim meczu musi zagrać.

4

0

Nazwiska są niezłe, ale one nie grają. Obecny Xavi oraz Iniesta to już nie ci sami zawodnicy, co choćby dwa lata temu, a innych lepszych jakoś nie widać. Jakby trzeba było grać dwoma jedenastkami to ok, ale gra jedna i już nie powala.

0

Popieram Prezesa, przecież nie może powiedzieć, że zawodnicy są do bani, nic im się nie chce, zwłaszcza że chodzi o ludzi, którzy tworzyli najlepsze lata w historii klubu. Rolą zarządu jest oficjalnie dodawać otuchy i równocześnie dokonywać zmian w składzie.

0

Powiem krótko, Neymar nie wykorzystał setki w meczu o PK i teraz musi wrócić i pokazać iż wart jest tych nie wiadomo ile pieniędzy, które za niego zapłaciliśmy.

0

Jeden fuks i mamy mistrza to nie dużo. Mają mecz na CM i jedną bramką muszą wygrać.

0

Graliśmy piach, ale zwycięstwo niczego by nam nie dało. Na Camp Nou gramy lepiej i w końcu musimy mieć szczęście. VeB

0

Za napastnika lub pomocnika światowej klasy 36 mln plus VAT można dać, ale nie za obrońcę. Jakieś żarty. W tej cenie to w obrońcach można przebierać.

0

Koncertu Manowara nie odpuszczę, a mecz ciężko oglądać na telefonie.

3

Jednak cuda się zdarzają. Mam nadzieję, że chłopaki z Elche wywalczą trzy punkty, a Atletico wszystko może się zdarzyć. W końcu z nimi wygrać musimy. VeB

0

Jak zapłacą 40 mln to przynajmniej nie zbiedniejemy i za te pieniądze kogoś kupimy, ale Juve najchętniej dałaby 15 mln, Vidala wyceniając na 40 mln. Śmiech na sali.

0

Jak Leo dostaje dużą podwyżkę to na pensje dla innego cracka zabraknie.

0

Może końcówkę miał słabą, ale kto nie miał. Chłodnym okiem statystyki ma lepsze niż Andres i Xavi razem wzięci.

0

Nasi chyba więcej prezentów nie dostaną, a taki fuks mógł być. Ogólnie żenada.

0

Przepraszam, ale większość komentarzy ogranicza się do wymieniania nazwisk nierealnych łącznie do ściągnięcia piłkarzy, a rachunek niech ktoś inny zapłaci. Niech sobie większość z Was uzmysłowi, że mamy tyle kasy ile zarobimy i nic poza to nie kupimy. Może będzie jeden wielki transfer i to tyle.

0

Real ma mniejszy dług. Co do Neymara to nie wiem skąd masz takie dane, bo jak mnie pamięć nie myli to on ma 100 % do swojego wizerunku, między innymi dlatego Perez odpuścił.

0

Ciekawe jak mamy robić wielkie transfery mają 300 baniek długu. Ostatnio laliśmy wszystkich bo nam się pokolenie wychowanków trafiło plus jeden dwa transfery. Teraz posucha, a jeszcze z brudasami i ruskimi musimy na rynku transferowym rywalizować. Bez szans na kupno wszystkich co chcemy.

0

Nie lubię zarządu ale trochę bez przesady. Fakt nie kupili stopera, bo Puyol miał grać, ale nie przez brak stopera przegraliśmy sezon. Nie mamy masę kasy, ale Neymara, którego cały świat chciał kupiliśmy. Transfery Alexisa, Cesca też były trudne ale się udało. Kasy mamy tyle ile zarobimy, a inne brudasów lub ruskich oligarchów kluby mają niezłe dochody plus od właściciela.

0

Prawda jest taka, że z klubów bez sponsora tylko real ma kasę. Reszta jak MC PSG, Chelsea nie liczą pieniędzy bo nie muszą. Nie możemy z nimi rywalizować i takie życie. Nie stać nas na kupowanie najlepszych co roku.

1

Dortmund dał ciała bo mierdy mógł spokojnie wyeliminować, a tak cóż trzeba kibicować filozofii autobusu w finale.

0

Prawda jest taka, że bez naszej młodzieży nie mamy szans przebić na rynku transferowym sreal, szejków, czy ruskich oligarchów.

0

Naucz się faulować nie bądź frajerem chłopcze, stań się mężczyzną.

0

Jakby zarząd miał jaj toby tatę jutro wyjebał.

0

Zaorać

0

Pedro walcz

0

Gdzie zmiany ????????????????????????

0

Tacie Perez płaci, to gołym okiem widać. Wynocha.

2

Gdyby nie było Iniesty pomyślałbym, że toGetafe czy inny badziew gra, ale zobaczymy jeszcze 45 minut.

0

Sorry, ale to Xaviego nie bidzę, a nie Fabregasa.

0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?