RKS1979
Dołączył/a: wrzesień 2011
Piastów
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
O żadnej rewolucji nie może być mowy, chłopaki przecież nie walczą o utrzymanie. Atak jest ok, przydałby się środkowy napastnik z prawdziwego zdarzenia. Pomoc też nie gra źle, Songa można wymienić, Cesc dużą część sezonu dobrze grał, a Xaviego w wieku prawie 35 lat i pensją na poziomie 7 baniek nikt nie weźmie. Trzeba kupić dwóch dobrych stoperów i ściągnąć Rafinhę.
0
Skoro był w słabej formie fizycznej, to mógł nie grać. Inny grajek by wszedł.
0
Podobno chce dużą podwyżkę ? Chyba żart. Rozumiem, że przegrać można, ale zapierdalać za piłką trzeba, zwłaszcza że nie grał pół sezonu i taki zmęczony nie jest.
0
Messi chce podwyżkę ? Powinni mu oba mecze puścić. Niestety zawiódł, jest tylko człowiekiem, ale jak chce być najlepszy to nie może przebiegać 5 kilometrów w meczu.
0
Co te chorzowwskie śmieecie tam robiły
0
Chu... nie poszło, trzeba ich w lidze rozjebać. Niestety ale żal na to było patrzeć.
0
Na necie łatwo kopać,w realu byłoby trudniej
2
0
Dajesz Gerard
0
Człowiek porażka, tyle w temacie.
0
Pewnie nie przyjął bo nie chce przyznawać się że coś było nie tak, choć kara z niczego się nie wzięła. Kary nam nie anulują i jesteśmy udupieni. No zarząd będzie miał wymówkę, że nie robi transferów, a Zibi sobie odpocznie, choć i tak niewiele robił.
0
Nie wiem czy to stary (Laporta) czy nowy zarząd, ale wybory by się przydały.
0
Jak bramkę strzelimy to przejdziemy. Damy radę.
0
On nie powinien tak zdobycia gola celebrować, zwłaszcza zaraz po przejściu, a kibice na niego gwizdać.
1
K. dlaczego w meczach z nami goście strzelają bramki życia. Kiedyś Essien, teraz ten pajac. Nie ma co też ukrywać, że nasz bramkarz nie stanął na wysokości zadania.
0
Cesc bladnie przy Andresie, kolejny słaby mecz. Może czas na Pedro w pierwszym składzie ?
0
Jak maja jaja pokażą na wyjeździe. Daje sobie rękę i nie tylko uciąć, że bramkę tam strzelimy i to nie jedną. VeB
0
Dani jak zwykle z jajami i bez ogródek. Szacun
0
Bez sensu, będzie chciał Realowi dać bonus.
0
Sergi Roberto, on wczoraj grał ? Niestety nie ten poziom.
0
No i remisik możemy złapać, a mierdy będą za nami.
0
Teraz wszystko w naszych nogach.
0
2 : 1 Sevilla
0
Song winien zagrać za Sergio.
0
Alexis jest ok nie na sprzedaż. Dobrze w obronie też pomaga, a to ważne przy wysokim pressingu.
0
Taktyka mierd jest jasna. Robią z siebie ofiarę, chociaż to oni dostali karnego z dupy, pot oto aby sędziowie łagodniej na nich w kolejnych meczach patrzyli. Poza tym lepiej obwiniać sędziego, niż przyznać się że jest się debilem faulując w polu karnym.
0
Gutiego na sędziego, to będzie ok.
0
No faktycznie Leo przy "brakującym ogniwie w ewolucji" wymięka, zwłaszcza po trzech brameczkach w niedziele.
0
Komu jak komu, ale "brakującemu ogniwu w ewolucji" się należało, choć oczywiście nie można pochwalać takich działań.
0
Atletico ma fatalny kalendarz i spokojnie powinniśmy ich przeskoczyć, zwłaszcza że mamy ich u siebie. Co do realu, muszą gdzieś się potknąć. Jak wygramy my wszystkie mecze, będziemy mistrzami.