0

O żadnej rewolucji nie może być mowy, chłopaki przecież nie walczą o utrzymanie. Atak jest ok, przydałby się środkowy napastnik z prawdziwego zdarzenia. Pomoc też nie gra źle, Songa można wymienić, Cesc dużą część sezonu dobrze grał, a Xaviego w wieku prawie 35 lat i pensją na poziomie 7 baniek nikt nie weźmie. Trzeba kupić dwóch dobrych stoperów i ściągnąć Rafinhę.

0

Skoro był w słabej formie fizycznej, to mógł nie grać. Inny grajek by wszedł.

0

Podobno chce dużą podwyżkę ? Chyba żart. Rozumiem, że przegrać można, ale zapierdalać za piłką trzeba, zwłaszcza że nie grał pół sezonu i taki zmęczony nie jest.

0

Messi chce podwyżkę ? Powinni mu oba mecze puścić. Niestety zawiódł, jest tylko człowiekiem, ale jak chce być najlepszy to nie może przebiegać 5 kilometrów w meczu.

0

Co te chorzowwskie śmieecie tam robiły

0

Chu... nie poszło, trzeba ich w lidze rozjebać. Niestety ale żal na to było patrzeć.

0

Na necie łatwo kopać,w realu byłoby trudniej

2

0

Dajesz Gerard

0

Człowiek porażka, tyle w temacie.

0

Pewnie nie przyjął bo nie chce przyznawać się że coś było nie tak, choć kara z niczego się nie wzięła. Kary nam nie anulują i jesteśmy udupieni. No zarząd będzie miał wymówkę, że nie robi transferów, a Zibi sobie odpocznie, choć i tak niewiele robił.

0

Nie wiem czy to stary (Laporta) czy nowy zarząd, ale wybory by się przydały.

0

Jak bramkę strzelimy to przejdziemy. Damy radę.

0

On nie powinien tak zdobycia gola celebrować, zwłaszcza zaraz po przejściu, a kibice na niego gwizdać.

1

K. dlaczego w meczach z nami goście strzelają bramki życia. Kiedyś Essien, teraz ten pajac. Nie ma co też ukrywać, że nasz bramkarz nie stanął na wysokości zadania.

0

Cesc bladnie przy Andresie, kolejny słaby mecz. Może czas na Pedro w pierwszym składzie ?

0

Jak maja jaja pokażą na wyjeździe. Daje sobie rękę i nie tylko uciąć, że bramkę tam strzelimy i to nie jedną. VeB

0

Dani jak zwykle z jajami i bez ogródek. Szacun

0

Bez sensu, będzie chciał Realowi dać bonus.

0

Sergi Roberto, on wczoraj grał ? Niestety nie ten poziom.

0

No i remisik możemy złapać, a mierdy będą za nami.

0

Teraz wszystko w naszych nogach.

0

2 : 1 Sevilla

0

Song winien zagrać za Sergio.

0

Alexis jest ok nie na sprzedaż. Dobrze w obronie też pomaga, a to ważne przy wysokim pressingu.

0

Taktyka mierd jest jasna. Robią z siebie ofiarę, chociaż to oni dostali karnego z dupy, pot oto aby sędziowie łagodniej na nich w kolejnych meczach patrzyli. Poza tym lepiej obwiniać sędziego, niż przyznać się że jest się debilem faulując w polu karnym.

0

Gutiego na sędziego, to będzie ok.

0

No faktycznie Leo przy "brakującym ogniwie w ewolucji" wymięka, zwłaszcza po trzech brameczkach w niedziele.

0

Komu jak komu, ale "brakującemu ogniwu w ewolucji" się należało, choć oczywiście nie można pochwalać takich działań.

0

Atletico ma fatalny kalendarz i spokojnie powinniśmy ich przeskoczyć, zwłaszcza że mamy ich u siebie. Co do realu, muszą gdzieś się potknąć. Jak wygramy my wszystkie mecze, będziemy mistrzami.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?