RKS1979
Dołączył/a: wrzesień 2011
Piastów
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Z ekonomicznego punktu widzenia tacy zawodnicy są nam już trochę nie przydatni. Po ciężkiej chorobie z niepewną przyszłością no i wiekowi. Abi jest świetny, dużo Bacie dał, ale Prezydent klubo musi patrzeć na stan kasy i na dobro klubo, a nie prowadzić działalności charytatywnej.
0
Sreal podbija cenę, tak abyśmy musieli zapłacić więcej. Tu wydamy dużo na innych nie starczy. Powinniśmy zacząć podkupywać innych, niech oni się martwią. Ale jak Sandro mówi, że kasy nie ma to kto uważa Barcę za poważnego oferenta. Brawo.
0
10 dni miało być. Coś słabo lekarze pracują.
0
Je... Pereza.
0
Ps. chodziło mi oczywiście o Montoye
0
Z jego wiekiem, tak samo jak Xavi, ciężko wytrzymać cały sezon. Myślę że od następnego sezony ww. zawodnicy winni być uzupełnieniem składu. Trzeba stawiać na młodych, zwłaszcza Thiago, bo inaczej chłopak będzie miał 26 lat i jego talent się nie rozwinie. Tak samo z Bartrą. Jak po wygraniu Ligi chłopak razem z Muniestą nie będzie grał to zacznę wątpić w rozum trenera.
0
40 mln, lekka przesada. Za napastnika ok, ale nie za obrońcę. Cena PSG z kosmosu, ale tam kasy maja jak lodu na Antarktydzie. Nie wiem, ale to chyba najwyższa cena za obrońcę ever.
0
Brakuje mu trochę balansu ciałem i kiwki na małej przestrzenie, no i lewą nogą się podpiera. Jak to ogranie to obrońca nie będzie wiedział czy wypuści piłkę przed siebie, czy może zwód itp.
0
Barca to klub samofinansujący się. Nie mamy szejków, więc wydajmy z głową. Myślę, że polityka Rosela jes słuszna. Sprowadził wszak po ciężkiej walce Alexisa, Cesca, Albę i Songa, czyli ludzi z nazwiskami. Kto mógł wiedzieć, że nie wzmocnią klubu tak jak przewidywano. Ludzi z okręgówki nie kupiono, a i banku nie rozbito.
0
Hummels to nieporozumienie. Jest mega wolny, a przy wysoko grającej Barcie, każdy go prześcignie. Potrzebny jest szybszy obrońca, poza tym cena. W La Liga jest masa obrońców i nie trzeba 20 - 25 baniek płacić za niemca. Dymitro też dobrze wyprowadzał, ale był wolny. Obrońcy Barcy w polu karnym nie grają, no chyba że jest kontra, a tu szybkość się kłania.
0
Potrzena nam nowej Ideii, nowego celu, nowych schematów, nowego spojrzenia na stan rzeczy, jedym słowem Trenera. Tito z całym szacunkiem nic nowego nie wymyślił, a trudno aby przekonał takiego Xaviego, skoro był tylko pomagierem Pepa. U kogo on ma mieć autorytet ?
0
Real zrobił najlepszą rzecz - odpad.
0
Chłopak musi się ogarnąć. Jest przede wszystkim obrońcą, a nie napastnikiem, przy tym bardzo maleńkim, więc ręcę załamuje jak on nie zdąża za napastnikami, którzy po jego stronie notorycznie go wyprzedzają.
0
Jeden stoper to za mało, chyba że Abi będzie dalej mógł grać. Co do pomocników, to jak chcą kupować, choć nie wiem po co to lepiej jednego, a nie dwóch z poziomem Barcy B.
0
0
Trzeba sprzedać pół składu i wziąć nowych.
0
0
Mecz z makaroniarzami na CN pokazał, że możemy. Bayern nie taki straszny. Mają paru fajnych grajków, ale lepsze to niż półfinał z RM, który nam ostatnio nie leży.
0
sreal znowu na fuksie, Machester i kupiony sędzia, potem Turasy i teraz BVB. Dobrze że drugi mecz gramy u siebie.
0
Na ligę skład bez Messiego wystarczy, wieć niech sobie chłopak odpocznie.
0
Sergio grał fatalnie, mega dziury w środku, ale malutki zrobił t za co mu płacą.
0
Pedro ??? Chyba on ma w kontrakcie zapisane, że im więcej gra, to tym mniejszą pensję dostaje. Nic nie grał przed kontuzją, a tym bardziej po widok z ławki to wszystko co mu się należy.
0
Trzeba ich porządnie zlać i tyle w temacie.
0
Pedro, to śpiew przeszłości. Wystawia się zawodników aktualnie w obecnej formie. Alexis nic nie grał tak samo jak Pedro, ale ten pierwszy strzelił dwie bramki i to jemu miejsce się należy.
0
Ci co zawodzili ostatnio, strzelili i humory im się poprawiły, więc trzeba to wykorzystać. Wobec postawy Cesca i Alexisa, Pedro czeka zasłużona ławka. Trudno przypuszczać aby zagrał za Davida, którego niewystawienie w pierwszej jedenastce, byłoby ciosem poniżej pasa.
0
Thiago gra tragicznie. Mega straty. Jakby w białych koszulkach gral real to na zero z tyłu byśmy nie skończyli.
0
Bardzo dobrze, nie narzekają na spalonego, bo zawsze można powiedzieć, że ludzkie oko zawodne itp. Ale jak sędzia nie zna przepisów, to podważa jego kompetencje wogóle, również w zakresie oceny czy był czy nie było spalonego. UEFA nie ma wyjścia, błąd oczywisty, tak jak coś jest białe albo czarne, ps. u Jarka K. jest inaczej ale to osobliwy przypadek.
0
Ja myślę że to dobry pomysł wystawienie Adriano na środku defensywy. Chłopak jest szybki, a nie od dziś wiadomo że PSG będzie kontry zapodawać, więc szybki grajek się bardzo przyda.
0
Obecnie przy takiej sztuczce jak przy trzeciej bramce, to by się potknął i połamał. Szkoda chłopaka, ale fakty są nieubłagalne. Jak ktoś kosztowal ponad 30 mln, to musi dobrze grać. Styl gry Barcy jest specyficzny, ale patelnie w każdym klubie są takie same, a on ich nie strzela
0
Chłopak się nie szczypie, mówi jak jest i choć z utrzymaniem równej formy coraz częściej ma problemy, to i tak wymiata.