0

Z takim Alexisem i Neymarem do kontuzji Messiego bez straty punktu możemy dojechać.

0

Aguero to trzeba było kupować jak grał w Atletico, a nie za tą samą kasę kupować wiekowego Villę. Teraz to nas na niego nie stać.

0

Mecze reprezentacji i nie ma o czym pisać.

0

Pod nieobecność Messiego, na szpicy powinien grać albo Alexis, albo Neymar.

0

0

Wystarczyło pressing zakładać, a nie czekać w polu karnym na wrzutki. Inaczej z naszymi "walecznymi maluchami" się nie da grać.

0

Chyba nigdy nie wygrali?

0

CR7 słaby jest z Cutlerem porównań nie wytrzymuje.

0

Poświęcić Messiego, dla Lewandowskiego. Wolne żarty. Nie taki kozak był (Ibra) i wymiękł. Messi jest nietykalny a Tata, raz na 30 meczy może go na skrzydło dać.

0

Tabela ładnie wygląda, oby tak dzisiaj po północy.

0

Florek znajomych ma, zresztą każdego może ponieść, bez brzesady, z bańki mu nie walnął.

0

mierdowskie szmatławce jak zawsze swoje.

0

Dobre wypowiedzi. Nie ma co się z mierdami szczypać.

0

Tak na poważnie, Sergi się wzrok polepszył. Jak Alexisa cięto w Madrycie w polu karnym to nic nie widział. Brawo Sergio, obyś jeszcze dobrego psychologa znalazł.

0

Niech wypierd... judasz biały

0

0

Gerard powiedział prawdę. Na razie jest ok., ponoć nic nie gramy, a bramek na plus mamy sporo.

0

boski jest z Madrytu, wie co robi

0

dobry jest ale co drugi mecz sadzi takie boby, aż żal się robi, poza tym jest za wolny. W obronie Częstochowy jest ok, ale my tak nie gramy, coś ala Dymytro, ale zobaczymy.

0

No to Montoya musi teraz grać. Adriano na zdrowiu się polepszył, ale nie nie jest to człowiek ze stali.

0

Puyol to już raczej historia niestety. Ile jeszcze może pograć ? rok, dwa. Złapie kontuzje, nie zagra parę meczów i sam uzna, że lepiej się nie męczyć. To nie z Bartrę, ale za Puyola będziemy potrzebowali obrońcy. Czasu się nie oszuka, ale obym się mylił.

0

Marc poczuł krew i dobrze, jak nie teraz to nigdy.

0

Coś słabo z tymi lekarzami, tyle czasu i marne efekty leczenia.

0

Jako rezerwowy będzie dobry. Grać co trzy dni nie ma już siły i zdrowia, a poza tym nie ma takiej potrzeby póki co. Na leszczy z La Liga Marc wystarczy.

0

Trzeba pomóc białym tak jak dwa sezony temu. Ten sędzia powinien wylecieć, ale nic mu nie zrobią i dalej będzie prezenty rozdawał.

0

Dobra wiadomość Barta dostanie szansę, zła Gerard nie odpocznie i pewnie jakaś przeciążeniówka się niedługo przytrafi.

0

W telewizji jakoś wygląda, ale wycieczka po szatniach i podziemiach nie ma co się oszukiwać, dobitnie wskazuje, iż to nie jest nowoczesny stadion.

0

No cóż, Andres chyba Albacete wspiera finasowo, a pieniądze na ulicy nie leżą.

0

Jak się Neymar rozrusza to może być nieźle. Na razie gra na 50 %. Jedna, dwie mu wpadną i pójdzie.

0

Andres wielki jest, ale cóż latka lecą, za dwa lata będzie 32 i 17 baniek to trochę za dużo jak na gracza w takim wieku. Jak będziemy płacili takie pieniądze zawodnikom po 30 tce, to niedługo nikogo nie kupimy, bo nie będziemy mieli za co.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?