RKS1979
Dołączył/a: wrzesień 2011
Piastów
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wydaje mi się, iż Pep postawił zasłonę. Ja wam biorę Thiago, bo wy na mnie najeżdżacie.
0
Już mi się wymiotować chce na newsy o Thiago. Niech idzie w piz.... i będzie spokój, a my będziemy mieli czas na znalezienie kogoś na jego miejsce.
0
Mała kwota, bo pewnie pensję Davida wzięli na siebie. To też trzeba brać pod uwagę. Jakby zarabiał 2, a nie 11 baniek to i kwota byłaby wyższa. Nie mamy zawodnika, który i tak niemiałby miejsca w składzie i nie płacimy ogromnej pensji.
0
David trafił do nas za późno. Powinien wtedy za Ibrę. Nie rozumiałem wtedy Laporty, który nie chciał dać 40 baniek, a kupił droższego zawodnika plus Eto. Potem i tak wydał 40 baniek, a wieku się nie oszuka.
0
Będzie się działo. Tylko aby obrona się ogarnęła i nie było kontuzji, to nie będzie na nas mocnych.
0
Trudno aby dalej chciał grać w tak ch... drużynie jak Espanyol
0
Po co jakieś opcje w przypadku Bojana. Sprzedać go, nic z niego nie będzie.
Na Barcelonę jest za słaby.
0
Na MŚ i tak nie będzie grał. Nie przeskoczy Xaviego, Iniesty, Xabiego, Cesca, Maty i Silvy. Nie wiem co sobie chłopak myśli, ale trener Hiszpanów postawi na sprawdzonych zawodników, którzy mu tytułu zdobyli, a nie na chłopaka co ledwo w juniorach skończył grać.
0
Chłopak zostanie, na pierwszą jedenastkę się nie łapie ale z drużynami od ósmego miejsca w dół spokojnie w wyjściowym wychodzić powinien.
0
Jak David odejdzie mamy pięciu napadziorów plus Cesc, któremu jak Thiago odejdzie tylko pomoc zostaje. Pogra sobie spokojnie.
0
Jak odejdzie to życzę mu aby jego talent nigdy się nie rozwinął i był niewypałem niczym Bojan. Ot tak może to nie eleganckie, ale nie mam w zwyczaju lubić zawodników którzy od nas odchodzą i grają dla rywali.
0
Co jak co ale Sandro kasę dobrze liczy. News trochę stary skoro VV na jeszcze jeden rok zostaje, a rezerwowego co dobrze za szyje białych chwyta mamy.
0
Kolego, kontrakt z Thiago został podpisany niedawno i rękę daję sobie uciąć i inne wystające części też, że ta klauzula 18 mln to nie był pomysł Sandro, tylko ojca Thiago. Co miał zarząd zrobić ? Nie zgodzić się i puścić go za darmo. Podpisali to co było możliwe do wynegocjowania. Jeśli odejdzie to lepsze 18 mln niż nic. Druga sprawa Sandro nie może wpływać na trenera, bo taki jest podział ról przy ustalaniu składu. Poza tym, choć Thiago to wielka nadzieja, to w żadnym meczu nie widziałem go grającego bardzo dobrze. Można zobaczyć ile bramek nastrzelał i zaliczył asyst. Jest cenny, ale za perspektywy, jako zawodnik obecnie nie jest wielkim zawodnikiem. Trudno, aby Tito sadzał Xaviego, skoro ten jest ciągle lepszy i ma doświadczenie, wmawiając Xaviemu, który jest legendą, iż dla dobra ogółu ma grzać ławę. Grają najlepsi, a Thiago ma pecha że Ci z pomocy grają u nas.
Szkoda chłopaka, ale na boisku gra się po jedenastu zazwyczaj.
0
Wszyscy co jadą na Sandro, powinni się trochę ogarnąć.
0
Mało ruchliwy jest. Ma dobry zmysł, ale na stojąco się grać nie da. Mało pojedynków sam na sam.
0
Jak chce to niech idzie. Taka wola, aby zmieniać pracodawcę.
Trudno aby młodziak miał grać więcej niż cała pomoc dwukrotnych mistrzów Europy i mistrzów świata.
0
Xavi 33, Iniesta niedługo 30, staro nasza pomoc zaczyna wyglądać.
0
On wie, że u nas ma szansę zostać gwiazdą i zarabiać kasę, której te kluby mu nie dadzą. Zostanie na bank, choć Tito w ostatnich meczach pograć mu nie dawał.
0
Decyzja Sandro jako człowieka budzi wątpliwości, jako prezesa klubu dobra. Nie można zapominać, iż klub to nie przystań spokojnej starości i że musimy dawać szansę młodym bo w nich przyszłość jest. Abi nie zostaje zwolniony i pozostaje bez grosza przy duszy. Swoje mu Barca dała, tak jak i on jej,.
0
Czyli tracimy obrońcę.
0
Wygląda, że w Europie jest ze czterech obrońców potrafiących wykopywać piłkę. Poszukać we Francji, tam jest dużo dobrych i tanich obrońców.
0
Niech idzie za dobrą kasę, nawet do Chin skoro u nas nie chce grać. Zobaczymy w innym klubie czy jest dobry, myślę że on też potrzebuje takiego wyzwania.
0
Będzie dobrze, obok Messiego brakuje grajka, który zrobiłby zamieszanie. Neymar w miejscu potrafi zrobić przewagę, a to przy autobusach podstawa.
0
Życie to nie bajka. Abi cyborgiem nie jest, a chyba nikogo przekonywać nie trzeba iż z przeszczepioną wątrobą, ciężko konkurować o miejsce w najlepszej drużynie świata. Pensja też kosztuje parę ładnych baniek.
0
za rok z punkiem weźniemy rewanż
0
Gdyby miał 28 lat, każdy stwierdził by że to przeciętny grajek. Kusi jego młody wiek i ewentualne perspektywy, ale obecnie jego gra nie porywa.
0
Jakie nierówne traktowanie. To że taki śmieszny Espanyol nik nie chce oglądać i mało kasy z praw dostają to raczej ich wina. Chcą równości, ligę ciągnie Barca i Real, a ono by chcieli tyle samo kasy, tylko dlatego że na mecz wyjdą i casami prosto kopną piłkę. Śmiechu warte. Obecny system jest jak najbardziej rynkowy. Dostajesz tyle ile telewizja jest gotowa ci zapłacić.
0
Miał zakończyć nasz cykl, a swojego nie zaczął. Mając taki skład raptem wygrał puchar, mistrzostwo i superpuchar. Śmieszny mały człowiek.
0
Wielki cwaniak miał nas zniszczyć, a tu miała być decima a teraz nic ni ma. Adios buraku
0
No Real nic nie złożył i nie złoży, bo te 120 baniek to ściema, aby Barca wyłożyła więcej kasy i się spłukała. Jeśli te 40 baniek odszkodowania to prawda, to już widzę jak kibice srealu by darowali Perezowi, iż dał największemu wrogowi 40 z kasy klubu. Śmiechu warte.