RafiVeB
Dołączył/a: marzec 2023
Warszawa
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Romeu na uspokojenie xDDDD
Oksymoron
0
@MesQueUnClub_87 oczywiście że tak jest. W piątek 90 % kobiet i 100 % mężczyzn z kwiatami w rękach po całym mieście latało. Dzisiaj, nikogo z żadnym prezentem nie widziałem
0
@FcPortoFan1999 zerwania mu życzysz? Nie dość, że zapewne kibicuje Barcy więc w pakiecie ma oglądanie słabej piłki to jeszcze ekstraklapa xd
1
@Kidd
1. Max
2. Max
3. RB
4. Max
5. Max, Perez, Leclerc
===========
1. Verstappen
2. Leclerc
3. Russell
4. Alonso
5. Ocon
6. Magnussen
7. Guanyu
8. Ricciardo
9. Albon
10. Norris
2
@bartekvisca pieroga z hiszpańską chorizzzoooo
1
@MESSIah16 nie bo to nie dobra jest o tym mówić
1
@Kidd
1. MAX
2. Sainz
3. RB
4. Hamilton
5. Max, Sainz, Alonso
=======================
1. Verstappen
2. Sainz
3. Hamilton
4. Alonso
5. Ocon
6. Hulkenberg
7. Guanyu
8. Ricciardo
9. Albon
10. Norris
0
@mordini123 ale dużo na skoczni musiał spędzić czasu, że taką opaleniznę złapał
1
@Kidd zgłaszam się
1
@Kidd lecimy z tematem
1
@Kgorecki2500 one są na stałę przyocowane? XD niech UE zajmie się kontrolą swojego rozwiązania, bo ja inaczej rozumiem słowo na stałe XD
4
@szkudi7 pewnie niedobrze mu się zrobiło jak zobaczył grę Legii xd
4
Zapalmy znicz, za użytkowników którzy poszli na mecz i sponsorują tę patologię ( ͡° ͜ʖ ͡° )
7
Ale paździerz xD
0
@BorzyKrzys mają czelność unowocześniać naszą wieś i jeszcze im ludzie za to dziękują i wybierają ponownie. Niewdzięcznicy XDDD
2
@norbi77 chyba nasz dyslektyk tam pisze paski w takim razie
11
@Kgorecki2500 Klasyczne PO xD
0
@Borneo psychicznie zróżnicowana XDDDD to też wina "dyzlekcji"? XDDDD
0
@626 bo to nie czwartek jest tłusty tylko ludzie xD
8
@Kgorecki2500 Bo czuję się kim innym a musi żyć jako konstrukt społeczny XD dopiero po operacji się uśmiechnie
1
@BulaKG to może okno otwórz xD
2
@maroon nie nabijaj się z kolegi, przecież jest "dezlektykiem" jak on to pisze
0
@Ojciec5tkidzieci czyli restauracje prowadzące letnie ogródki nie będą mogły wydawać alkoholu do stolików znajdujących się na zewnątrz? XD
0
Ty Lapcio co się tak uwziąłeś na Czappiego, że zwalniałbyś go gdyby nie był trenerem Barcelony? To skąd byś go zwolnił?
0
@Bykunn "Bez tego niewielki procent sam z siebie się zainteresuje." To nie wina nauczyciela, że większość jest leniami, którzy wolą zjeść paczkę chipsów i leżeć na kanapie.
1
Dobra, to kto zapłaci rachunek? Bo co mecz to inny płatnik jest proponowany, ale nikt nie chce zapłacić -.-
0
@Herato w końcu jakiś przedstawiciel holenderskiej piłki. Dawno nie było wyrzucanego Holendra z FCB XD
0
@ikar34 Inter Miami?
0
@Bykunn normalnie lewicowo
0
@Emhyr Pozwól że się nie zgodzę, rzeczywistość to to co jest teraz, a nie to co życzymy sobie za kilka miesięcy. Rzeczywistość jest taka, że właśnie dostaliśmy 4-2 od wypalonego u nas Valverde, który zajmuje na ten moment 5 miejsce, tracimy 3 raz w sezonie bramkę w 1 minucie meczu, mamy najgorszy terminarz z TOP 4.