0

@macio_944 oczywko xD

0

@macio_944 jak tam makowiec? Smakuje? XD

1

Komentarz usunięty

0

@Culer9002 No to się zgadzamy. Gdyby nie było takich idiotycznych "żartów" nic bym nie pisał tym bardziej, że doskonale pamiętam czasy kiedy to Messi nie strzelał kluczowych karnych i płakał, Alba ryczał jak w amoku w przerwie meczu z Liverpoolem.

0

@Culer9002 Bo stwierdzam fakt, jeżeli ktoś pisze takie rzeczy jest dokładnie tym co napisałeś. Ciąg przyczynowo skutkowy. Więc teraz Ty? Dla Ciebie to normalne?

0

@Culer9002 Mówienie o tym że zaraz się powiesi to jest normalne dla Ciebie?

0

@Qlewer I klasyczne "kto się interesuje Ronaldo, gra dla pastuchów" a potem każdy kontakt z piłką namiętnie komentują :D Nigdy nie sądziłem że jako kibic Barcelony od 9 roku życia będę wstydził się tego jak zachowują się "kibice" tego klubu. Dzieci zbyt poważnie wzięli sobie do serca 22 typów ganiających się za świńskim pęcherzem :D

1

@Culer9002 Nigdy się nie spodziewałem tego, ale taka hipokryzja tutaj i brak szacunku do drugiego człowieka, że głowa mała.

0

Nie ważne kto płacze w trakcie meczu, ważne kto płacze po

0

@kampe oj tak byczq

1

Liniowy co wbiegł na boisko xD

0

@Borneo żeby obnażyć Twoją głupotę, niezmiernie mnie to cieszy, że sobie coś założyłeś i sprowadzony na ziemię wymyślasz sobie obraz mnie, mimo że nie znasz nikogo stad :) nie dość że dyslektyk to typowy przedstawiciel uśmiechniętej POlski :)

0

@Borneo Śmieszny jesteś jeśli myślisz, że myślę cokolwiek o wyborach we Francji. Nic mi do nich ;) naucz się pisać i rozumieć tekst czytany po polsku a dopiero zacznij się wypowiadać :)

21

@MichuZ44 Nazywanie swojego chłopaka/narzeczonego/męża starym to już solidnie pokazuje z jakim pustostanem się ma do czynienia. Ubiór jak i wstawianie zdjęć, w którym brandzluje się "strojem" tylko utwierdza w przekonaniu.

0

@Borneo co chłop ze wsi w Polsce przeżywa wybory we Francji XDDDD "ruska agentura, wojna etc.". Nieźle Wam wyprało mózgi, a potem będziecie narzekać na to, że PiS prowadził retorykę strachu XDDD uśmiechnięci przedstawiciele demokracji, ale tylko tam gdzie wygrywają nasi XD

0

@KamQiX Skoro przegrywali i udało im się zremisować to pytanie jak grali Słowacy od czasu zdobycia bramki skoro udało im się stracić bramkę z tak grającą Anglią

2

Ale Wam poopa pękła. A to tylko Anglia gra ze Słowacją.

5

Dżordż Lewis Russell Hamilton. Ale by to jeździło
Drugi kwiatek też dobry: "10 sekund kary to nie 5 sekund". No, no, no, jo żem nie wiedzioł

1

@Kidd
1. MAX
2. N/D
3. RB
4. MAX
5. MAX, Norris, Leclerc
6. N/D
======================
1. MAX
2. Sainz
3. Russell
4. Alonso
5. Ocon
6. Hulkenberg
7. Bottas
8. Ricciardo
9. Albon
10. Norris

0

@MesQueUnClub96 a Ukraina z Rumunią xD i dlatego Rumunia na pierwszym

0

@PatrychoO serio nie rozumiesz co napisałem? XD

0

@Pawci023x bo wszyscy mają 4 punkty

0

@Pressinho no z czegoś ta laga bonito się wzięła. Bo środek pomocy nie potrafi wziąć piłki i operować nią jak na przykład w rzeczonej akcji Kvara

0

@BulaKG przebojowy skrzydłowy na środku pola na 40 metrze własnej połowy xD

1

Porównajcie sobie Kvare i Zielińskiego w w swoich reprach. Jeden bierze piłkę i tańczy z piłką pomiędzy przeciwnikami a drugiemu czekamy od 10 lat aż w głowie coś przeskoczy

0

@partymaker no nie. Mecz bezpośredni, mówi ci to coś?

0

@PatrykBarca dlaczego wymagasz od kogoś czegoś czego sam nie umiesz. Co ma sylwetka umięśniona do bycia boiskowym cwaniakiem? Jak ktoś jest umięśniony to jedyne kiedy może się kłaść po faulach to jak wjadą w takiego sankami i urwą nogę? Weź wytłumacz bo nie ogarniam tego "rozumowania"

0

Gdzie są teraz Ci którzy jakiekolwiek złe słowo nr. Ukrainy uważają za znak ruskiego agenta, a tutaj masz klub robi interesy z ruskami do tego poszukiwanymi przez Interpol XDDD Czyli wychodzi na to, że Barca to ruski agent -.-

8

@Deviler @Luciano99 Weź się za nich bo kocopoły w głowach na warsztacie. Mówiłem, żeby nie dawać tej minutowej przerwy.

0

Kounde będzie w tej czapce grał?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?