RafiVeB
Dołączył/a: marzec 2023
Warszawa
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Emhyr pokaż mi taki tekst o którym mowisz że napisałem go w poprzednim sezonie xD ja pokaże Ci takie teksty u Maria
0
@Rust_Cohle nowa matura z polsko-matmo-bilogii dla chętnych Lewica Edition.
Wyznacz x w stwierdzeniu:
"robliliśmy to na lekcji i ja się tam prawie poryczałXm jak to trzeba było zaznaczyć" zakładając, że podmiot wypowiadający wypadł z wózeczka w wieku niemowlęcym.
0
@MESSIah16 wyznała w nowej książce. Ale że w jakiej książce? Kto ją spisał jak on wyznawała, bo to że pisać nie umie kobita to logiczne
0
@Uukasz_93 Jak Mario mówi, że bez problemu będziemy w TOP 3 to możemy się już żegnać powoli z LM w przyszłym sezonie. Pewnie po losowaniu było Pucharu Króla było:
"Uwielbiam takie bzdury. Bez problemu Barca przejdzie Athletic"
A przed sezonem:
"Uwielbiam takie bzdury. Xavi po tryplet"
Niektórzy nigdy się nie nauczą patrzyć realistycznie na rzeczywistość
4
Hiszpański Hajto. Ten też nie poniósł żadnych konsekwencji
1
@Cygan BRC a co tam powiesz o Bronku, który prawo łaski w swoje krótszej przygodzie Prezydenta RP wykorzystał 3 razy więcej niż Duda?
1
@Borneo naucz się pisać po polsku zanim do mnie napiszesz bo i tak nie rozumiem tego dialektu ;)
6
@Borneo chłop co edytował komentarz, żeby narobić więcej błędów XDDDD
0
@mleczkoo widzę że inteligencka śmietanka nominowana w 2023 była i dziwne, że z lewej strony takie głupoty padają :D
0
Co najciekawsze w żadnym wywiadzie nie można powiedzieć, że sędzia był katastrofalny, bo 4 mecze zawieszenia czekają XD
0
@Kitek1640 11 a 16 przynajmniej teraz XD
1
Dobra, już można gwizdać koniec xD Misja wykonana
9
Za tą czerwoną dla trenera to chyba kolejne 11 trzeba doliczyć jak wynik się nie będzie zgadzał?
0
@Jonyx do złotej bramki Realu XD
1
11 minut XD ja bym anulował pierwszą połowę i doliczył 45 minut do drugiej.
0
@AdrianFCB10 rzeczywiście kontrowersyjna opinia, że każdy faul w każdym miejscu boiska powinien powodować odgwizdanie tego faulu i wyciągnięcie konsekwencji. A nie tak jak niektórzy komentatorzy mówią, że coś było za miękkie na odgwizdanie karnego. Czyli ten sam faul będzie rozpatrywany inaczej na środku boiska, a inaczej w polu karnym? XD
0
@Ice-X który stream niby oglądasz z angielskim komentarzem? Oglądam na viaplay z angielskim i śmieją się z tego, że trudno grać przeciwko Realowi i sędziom... Ze to dramatyczna decyzja o uznaniu gola, i że Almeria musi ochłonąć po takich błędach...
5
@Luciano99 mądrego to miło posłuchać
1
@Chaoss tssss. Niszczysz narrację. Ba, w Barcelonie od Enrique 100 % trenerów zostało zwolnionych XD
2
@Rust_Cohle nie kopiuj, nie kopiuj xD https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-14019841#comment-14020167
0
@bartas97 oczywiście, że tak. Tylko po to, żeby zobaczyć jak pękają cztery litery pewnemu miłośnikowi holenderskiej trenerki. Huk byłby słyszalny nawet w próżni XD
0
@panczo ale szczerze mówiąc to Ty rzeczywiście napisałeś, że jak ktoś śmie wspierać i tu cytuję: "czyjeś lenistwo i wygodę, budowanie swojego komfortu życiowego(...)".
Znam kobiety, które nie mają dzieci i spełniają się zawodowo, sportowo bo taki mają priorytet. Jeśli to jest lenistwo to nie wiem co nim nie jest
15
@Arden E. Musk: Walesa, you are so confident.
Wałęsa: Co konfident? Jaki konfident???
2
@MichuZ44 Dodanie ewolucji do eafc to jest zdecydowanie najlepsza rzecz jaką ea zrobiło w ostatnich latach, za niewielkie pieniądze można mieć kartę na poziomie toty
Poprawiłem i usunąłem niepotrzebne słowa
1
@HighestInTheRoom tak, to tylko przywara pisowców, że argumenty ustawiają pod siebie. W związku nigdy czegoś takiego nie ma np. XDDDDD
0
@Who_you_mam nie no bez przesady, jednak Czapi coś potrenował. A Maniek to Maniek
28
@TR3YWAY jak to zwykle fani Donalda oglądają bajki (tj. wypowiedzi Tuska) i kładą się spać, gotowi kolejnego dnia walczyć z wymyślonym przeciwnikiem xD
1
@NeroTFP1 ale się wygiął :D
1
@escarabajo no pewnie, ja robię amatorsko smalce, kiełbasy, karkówki i boczki pieczone więc się jakoś podzielimy xd
0
@escarabajo to już wiadomo kto makowiec zjada z elementalem