0

@Emhyr pokaż mi taki tekst o którym mowisz że napisałem go w poprzednim sezonie xD ja pokaże Ci takie teksty u Maria

0

@Rust_Cohle nowa matura z polsko-matmo-bilogii dla chętnych Lewica Edition.
Wyznacz x w stwierdzeniu:
"robliliśmy to na lekcji i ja się tam prawie poryczałXm jak to trzeba było zaznaczyć" zakładając, że podmiot wypowiadający wypadł z wózeczka w wieku niemowlęcym.

0

@MESSIah16 wyznała w nowej książce. Ale że w jakiej książce? Kto ją spisał jak on wyznawała, bo to że pisać nie umie kobita to logiczne

0

@Uukasz_93 Jak Mario mówi, że bez problemu będziemy w TOP 3 to możemy się już żegnać powoli z LM w przyszłym sezonie. Pewnie po losowaniu było Pucharu Króla było:
"Uwielbiam takie bzdury. Bez problemu Barca przejdzie Athletic"
A przed sezonem:
"Uwielbiam takie bzdury. Xavi po tryplet"

Niektórzy nigdy się nie nauczą patrzyć realistycznie na rzeczywistość

4

Hiszpański Hajto. Ten też nie poniósł żadnych konsekwencji

1

@Cygan BRC a co tam powiesz o Bronku, który prawo łaski w swoje krótszej przygodzie Prezydenta RP wykorzystał 3 razy więcej niż Duda?

1

@Borneo naucz się pisać po polsku zanim do mnie napiszesz bo i tak nie rozumiem tego dialektu ;)

6

@Borneo chłop co edytował komentarz, żeby narobić więcej błędów XDDDD

0

@mleczkoo widzę że inteligencka śmietanka nominowana w 2023 była i dziwne, że z lewej strony takie głupoty padają :D

0

Co najciekawsze w żadnym wywiadzie nie można powiedzieć, że sędzia był katastrofalny, bo 4 mecze zawieszenia czekają XD

0

@Kitek1640 11 a 16 przynajmniej teraz XD

1

Dobra, już można gwizdać koniec xD Misja wykonana

9

Za tą czerwoną dla trenera to chyba kolejne 11 trzeba doliczyć jak wynik się nie będzie zgadzał?

0

@Jonyx do złotej bramki Realu XD

1

11 minut XD ja bym anulował pierwszą połowę i doliczył 45 minut do drugiej.

0

@AdrianFCB10 rzeczywiście kontrowersyjna opinia, że każdy faul w każdym miejscu boiska powinien powodować odgwizdanie tego faulu i wyciągnięcie konsekwencji. A nie tak jak niektórzy komentatorzy mówią, że coś było za miękkie na odgwizdanie karnego. Czyli ten sam faul będzie rozpatrywany inaczej na środku boiska, a inaczej w polu karnym? XD

0

@Ice-X który stream niby oglądasz z angielskim komentarzem? Oglądam na viaplay z angielskim i śmieją się z tego, że trudno grać przeciwko Realowi i sędziom... Ze to dramatyczna decyzja o uznaniu gola, i że Almeria musi ochłonąć po takich błędach...

5

@Luciano99 mądrego to miło posłuchać

1

@Chaoss tssss. Niszczysz narrację. Ba, w Barcelonie od Enrique 100 % trenerów zostało zwolnionych XD

2

0

@bartas97 oczywiście, że tak. Tylko po to, żeby zobaczyć jak pękają cztery litery pewnemu miłośnikowi holenderskiej trenerki. Huk byłby słyszalny nawet w próżni XD

0

@panczo ale szczerze mówiąc to Ty rzeczywiście napisałeś, że jak ktoś śmie wspierać i tu cytuję: "czyjeś lenistwo i wygodę, budowanie swojego komfortu życiowego(...)".

Znam kobiety, które nie mają dzieci i spełniają się zawodowo, sportowo bo taki mają priorytet. Jeśli to jest lenistwo to nie wiem co nim nie jest

15

@Arden E. Musk: Walesa, you are so confident.
Wałęsa: Co konfident? Jaki konfident???

2

@MichuZ44 Dodanie ewolucji do eafc to jest zdecydowanie najlepsza rzecz jaką ea zrobiło w ostatnich latach, za niewielkie pieniądze można mieć kartę na poziomie toty

Poprawiłem i usunąłem niepotrzebne słowa

1

@HighestInTheRoom tak, to tylko przywara pisowców, że argumenty ustawiają pod siebie. W związku nigdy czegoś takiego nie ma np. XDDDDD

0

@Who_you_mam nie no bez przesady, jednak Czapi coś potrenował. A Maniek to Maniek

28

@TR3YWAY jak to zwykle fani Donalda oglądają bajki (tj. wypowiedzi Tuska) i kładą się spać, gotowi kolejnego dnia walczyć z wymyślonym przeciwnikiem xD

1

@NeroTFP1 ale się wygiął :D

1

@escarabajo no pewnie, ja robię amatorsko smalce, kiełbasy, karkówki i boczki pieczone więc się jakoś podzielimy xd

0

@escarabajo to już wiadomo kto makowiec zjada z elementalem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?