0

@Lucerfi Dobrze że koniec upałów się zbliża bo nie każdemu służą

40

Ktoś na LR obiektywnie pisał o Pedrim że jest szklany to go zjechało pół tysiąca ludzi. Uj z tym, że fakty xD

1

@destornillador czekam aż Twoja narzeczona/żona/dziewczyna będzie z bratem tańczyła tak że ten ma nos w jej dupie https://zapodaj.net/plik-tdBrqT0buP a Ty będziesz to oglądał. Niedawno prezes federacji pocałował piłkarkę i okazał sie zbokiem więc czemu tutaj nie można pójść tą samą ścieżką? XD

1

@abram3k piękny taniec gdzie w trakcie wsadzasz swój nos w pośladki siostry xD
https://zapodaj.net/plik-tdBrqT0buP

0

@Tasde Nie lato tylko ale cały rok w naszym klimacie powinien być z dużymi ilościami opadów (nie tylko deszcze). I lato powinno charakteryzować się wysokimi temperaturami bo amplituda w naszym klimacie powinna być b. duża. Ale już dwano tak nie jest, że zima jest mroźna a lato upalne. Jak sie nie znasz to się nie wypowiadaj prosze xD

4

Media: Transfer João Cancelo może opóźnić się o kilka dni lub o kilka lat [Aktualizacja 9:51]

0

@BorzyKrzys ciekawe co na to @jowita

6

Po celebracji i po opadnięciu emocji finału jakoś inaczej się odnosiła do tego XD
"To był całkowicie spontaniczny, WZAJEMNY gest wielkiej radości z wygranej w mistrzostwach świata. Z prezesem mamy świetne relacje, zachowywał się wobec nas wszystkich wzorowo i był to naturalny gest przyjaźni i wdzięczności. Nie trzeba się już nad tym rozwodzić, wygraliśmy mistrzostwa świata i co istotne, nie zamierzamy się z tego wycofywać".
Już widzę jak nawiedzone feminazistki z FUTPRO: "Słuchaj no gnojku, masz powiedzieć że zostałaś zaatakowana na tle płciowym, potraktowana przedmiotowo i nic mnie nie interesuje. To jest taki kapitał, że nie możemy tego zmarnować."

2

@VegetaPolska kupiłeś na mrożonkach?

1

A to Joao Cancelo potrzebuje zgody dwóch klubów żeby pojechać na wakacje do Barcelony?

1

@DaPidejpi dla Mariusza "język polska trudna język"

18

@Tomo1989 No chłop pasuje do Lewicy lub PO i dlatego tam poszedł

1

@fcbarcafan19 bo jest rezerwowym

0

@Joe_Barbaro Pierwsza część zdania owszem, druga w 50 % powinna się wydarzyć jak najszybciej

4

dobrze wiedzieć, będę wiedział czego nie oglądałem dzisiaj xD

2

@Rust_Cohle kłócicie się jak ojciec z synem

2

@MesQueUnClub_87 zamiast symulatora piłki nożnej gracze dostaną stymulator kobiecej wartości. W końcu będą mogły rywalizować z 15-U jak równy z równym xD

1

@MichuZ44 93? czy w tej bajce były smoki? xD coś czuję że feministki walczące o wyrównanie płac w piłce będą odnosić się do tego jako argument xDDD

2

@Witekk10 włoski gangster Smarzone Kanie xDDDD nie kojarzysz?

0

@MarcepanowyKsiaze romantyzm futbolu

0

@Swistus172 bo padło klasyczne w klubie panuje optymizm co oznacza że temat już dawno upadł :D

2

@Kluivert_P kto w tej Hiszpanii zostanie? XD nikt nie może walczyć finansowo z szejkerami, zwłaszcza w czasach Tabasa

0

@Cukson bo nie ma

8

@Ojciec5tkidzieci
- Leo, why?
- For money.

1

@PatrychoO a co? żle było w pierwszym meczu? XD wydaje się, że cała kadra kompletna

2

@SkilledHydra16 Pierwsza decyzja o wyborze klubu była błędna? XD To jakiś Madryczok, że mówi, że Barcelona była błędnym wyborem Neya? Miał trafić do realnego tartaku?

3

@Joe_Pesci Bełkot. W każdym zdaniu jakiś błąd, a to literówki, a to błędy logiczne, a to brak przecinków oddzielających myśli, których w jednym zdaniu jest pierdyliard xD ja się zmęczyłem już po pierwszym zdaniu xD

0

Poczytajcie sobie zasady. Każde zagranie pilki ręką przez drużynę atakująca oznacza faul. Tutaj zagranie ręką jest oczywiste i tylko zaślepiony fanboj nie widzia, że po pinballu pomiędzy zawodnikami pilka zmienia trajektorię lotu po kontakcie z ramieniem Gaviego. Najpierw bark Gaviego, potem ciało obrońcy Getafe i na koniec ramię Gaviego

1

Granie paździerza 90 minut i liczenie na odgwizdanie wątpliwego karnego w 11 minucie doliczonego czasu gry. To wiele mówi jak upadliśmy jako klub

1

@tbas głos rozsądku. Nie wiem kto gorszy dziś Ez czy Anus. Ale biorąc pod uwagę ile potrafił skasztanić Anuś na tyle minut ile dostał to chyba on.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?