0

@avanes jaka nasza xD ta z Feynoordem najgorsza

1

@FcPortoFan1999 może to nie Polak a Cygan?

0

@Rust_Cohle ale że nie wstawiłeś Ronalda zamiast tego placka na szpicy?

0

@Gracek10 To tylko pokazuje ile warte są te "ciężkie" taneczne "treningi" xD i że ostatnie o co w tym chodzi to trening xD

0

@ObiwanKenobi no w sumie jeśli od żony trzeba mieć pisemną zgodę na seqs to i to nie jest takie bez sensu

0

@michaelson8 ja o tym pisalem jak przeczytałem całe te oświadczenie FUTPRO, że wywarły naciski na piłkarki, bo takiego kapitału co nabiły w ciągu kilku dni na tej akcji to nigdy by nie miały :D a niektórzy sobie ubzdurali, że organizacja walczy o prawa kobiet w piłce xDD ale na szczęście już po kilku dniach wszyscy wiedzą jak było naprawdę i żadne oświadczenie tego nie zmieni

1

@PatrykBarca ja cały czas myślałem że to Enrique Iglesias wydał komunikat o ignorowaniu zaproszeń do kadry xDDD

3

@tbas niech się sama za robotę weźmie a nie czeka na gotowe xD

0

@Emhyr i wy..rzucenie bab, które opowiedziały się za oświadczeniem FUTPRO i ogłosiły nieprzyjmowanie zaproszeń na reprezentację, gdy szefem będzie Rubiales xD ale by to był plot twist

3

@Luciano99 dlaczego somsiad Mirek ma kamery ustawione na ogródek somsiadki Doroty???

0

@ChampionLW widocznie to on chciał całusa od łysego

0

@tbas to ten meksykański inwestor? XD

0

@Emhyr nikt nie będzie przepraszać białego hetero mężczyzny, nie te czasy

0

@FutbolFan nie ona zagrała bo ona nigdzie się nie wypowiedziała, tylko niby FUTPRO stało się magicznie jej ambasadorem i jej głosem XD

10

@tristan87 a to Ci dopiero historia. Tyle ofiar w jednym autokarze z syndromem sztokholmskim xD

4

@Rust_Cohle weszliby do domu, okradli, jeszcze pocałowali w czoło a ten by się nie obudził :D

1

I jak po nocy? Żyją? Ja dostałem alert, że od 3 do 11 burze w Warszawie z wiatrem sięgającym 120 km/h i deszczem ponad 70mm. Ani jednego pierdnięcia i ani jednej kropelki deszczu xD

1

@Barca1992 może dostajesz nie z RCB a z MPWiK?

2

@Firestone Lepiej niż Dembuś. Szanuję w opór

6

@VamosRakieta @Mario96w @Firestone i inni. Dziękuje za te słowa. Jest mi niezmiernie miło. Z tego miejsca chciałbym podziękować całej społeczności La Ramblowskiej. Bez Was nie byłoby tego sukcesu.

Lajkujcie dopóki post wisi. Nigdy nie wiadomo kiedy spadnie z rowerka XD

21

@Bartula jak kiedyś trafił w siatkę od środka to go wywieźli na inny kontynent ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

Lewy wygląda jakby sobie przypomniał z kim ostatnio tym razem Anka "tańczyła"

1

@P33ck a jeszcze niedawno najlepszy skrzydłowy w Barcelonie XDD

3

@HighestInTheRoom nieładnie się wypowiadasz na rzecznym portalu streamingowym
https://zapodaj.net/plik-ZIGkEHBxdN

1

@Adran360 ona taka nie jest.

0

@Kidd a to widzisz, nie miałem wiedzy. Można było post główny edytować :P

1

@Kidd Ty ale Ricardo nie jeździ :/

1

@Kidd
1. Verstappen
2. Leclerc
3. Hamilton
4. Alonso
5. Gasly
6. Hulkenberg
7. Bottas
8. Ricciardo
9. Albon
10. Norris

1

@Kidd
1. MAX
2. MAX
3. RB
4. MAX
5. MAX, PEREZ, NORRIS
6. 3

0

@PatrykBarca to by dostali medale za to od niektórych użytkowników tutaj XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?