RafiVeB
Dołączył/a: marzec 2023
Warszawa
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@avanes jaka nasza xD ta z Feynoordem najgorsza
1
@FcPortoFan1999 może to nie Polak a Cygan?
0
@Rust_Cohle ale że nie wstawiłeś Ronalda zamiast tego placka na szpicy?
0
@Gracek10 To tylko pokazuje ile warte są te "ciężkie" taneczne "treningi" xD i że ostatnie o co w tym chodzi to trening xD
0
@ObiwanKenobi no w sumie jeśli od żony trzeba mieć pisemną zgodę na seqs to i to nie jest takie bez sensu
0
@michaelson8 ja o tym pisalem jak przeczytałem całe te oświadczenie FUTPRO, że wywarły naciski na piłkarki, bo takiego kapitału co nabiły w ciągu kilku dni na tej akcji to nigdy by nie miały :D a niektórzy sobie ubzdurali, że organizacja walczy o prawa kobiet w piłce xDD ale na szczęście już po kilku dniach wszyscy wiedzą jak było naprawdę i żadne oświadczenie tego nie zmieni
1
@PatrykBarca ja cały czas myślałem że to Enrique Iglesias wydał komunikat o ignorowaniu zaproszeń do kadry xDDD
3
@tbas niech się sama za robotę weźmie a nie czeka na gotowe xD
0
@Emhyr i wy..rzucenie bab, które opowiedziały się za oświadczeniem FUTPRO i ogłosiły nieprzyjmowanie zaproszeń na reprezentację, gdy szefem będzie Rubiales xD ale by to był plot twist
3
@Luciano99 dlaczego somsiad Mirek ma kamery ustawione na ogródek somsiadki Doroty???
0
@ChampionLW widocznie to on chciał całusa od łysego
0
@tbas to ten meksykański inwestor? XD
0
@Emhyr nikt nie będzie przepraszać białego hetero mężczyzny, nie te czasy
0
@FutbolFan nie ona zagrała bo ona nigdzie się nie wypowiedziała, tylko niby FUTPRO stało się magicznie jej ambasadorem i jej głosem XD
10
@tristan87 a to Ci dopiero historia. Tyle ofiar w jednym autokarze z syndromem sztokholmskim xD
4
@Rust_Cohle weszliby do domu, okradli, jeszcze pocałowali w czoło a ten by się nie obudził :D
1
I jak po nocy? Żyją? Ja dostałem alert, że od 3 do 11 burze w Warszawie z wiatrem sięgającym 120 km/h i deszczem ponad 70mm. Ani jednego pierdnięcia i ani jednej kropelki deszczu xD
1
@Barca1992 może dostajesz nie z RCB a z MPWiK?
2
@Firestone Lepiej niż Dembuś. Szanuję w opór
6
@VamosRakieta @Mario96w @Firestone i inni. Dziękuje za te słowa. Jest mi niezmiernie miło. Z tego miejsca chciałbym podziękować całej społeczności La Ramblowskiej. Bez Was nie byłoby tego sukcesu.
Lajkujcie dopóki post wisi. Nigdy nie wiadomo kiedy spadnie z rowerka XD
21
@Bartula jak kiedyś trafił w siatkę od środka to go wywieźli na inny kontynent ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
Lewy wygląda jakby sobie przypomniał z kim ostatnio tym razem Anka "tańczyła"
1
@P33ck a jeszcze niedawno najlepszy skrzydłowy w Barcelonie XDD
3
@HighestInTheRoom nieładnie się wypowiadasz na rzecznym portalu streamingowym
https://zapodaj.net/plik-ZIGkEHBxdN
1
@Adran360 ona taka nie jest.
0
@Kidd a to widzisz, nie miałem wiedzy. Można było post główny edytować :P
1
@Kidd Ty ale Ricardo nie jeździ :/
1
@Kidd
1. Verstappen
2. Leclerc
3. Hamilton
4. Alonso
5. Gasly
6. Hulkenberg
7. Bottas
8. Ricciardo
9. Albon
10. Norris
1
@Kidd
1. MAX
2. MAX
3. RB
4. MAX
5. MAX, PEREZ, NORRIS
6. 3
0
@PatrykBarca to by dostali medale za to od niektórych użytkowników tutaj XD