0

@Damiain powoli zamykają, drzewo po drzewie xD

2

@Bogan no Atletico to materace a Real to prześcieradła. Wszystko zostaje w łóżku

0

@Kubsoleon Bo mentalne dzieci żyjące na garnuszku rodziców, które nie dorosły do polityki stawiają wyżej kwestie społeczne nad ekonomiczne/bezpieczeństwa międzynarodowego xD wic dla nich zawsze większym problem będzie: in vitro, kościół i inne pierdoły aniżeli inflacja, rozdawnictwo, brak możliwości do odparcia zagrożenia z zewnątrz

0

@Gracek10 do pierdla typa, nie będzie używał telefonu w swoich celach, co to to nie!!!! #piekłokobiet

1

@FcPortoFan1999 czyli Euro 2032 to Euro Imigrant

8

Nie odniosła się do video z autobusu? XD Tam też nie chciała niszczyć nagrywanego video dlatego się chwaliła pocałunkiem? XDDD

0

@Nieznajomy bo wiedzą, że mogą. Frajerstwo i tak na nich zagłosuje xD

0

@Tarins średnia hawajska dla wszystkich xD

0

@KrychaFCB ładny gest władz Warszawy, że w końcu wywiesili flagę na cześć Mistrzów Świata w piłce nożnej

5

@Luciano99 cieszmy się dopóki nie spadło z rowerka xD

0

@13th widziałeś cała akcje od początku i co zrobił felix z innym zawodnikiem czy udajesz?

0

@Bartula XD chodzi o pierwszy atak bez piłki. Gdyby ktoś z naszych był tak zaatakowany to byście o czerwo rzucali XD

0

@Azi ale nasza wina że felix fauluje

1

Zaragoza nawet nie gra w LL a nas jedzie xD

1

"Jestem kaczką do odstrzału" - słowa wypowiedziane przed tragedią xD

0

@tomek8756 właśnie wróciłem z półtora godzinnego biegu. Najlepsza pogoda.

6

@Cotutajsiedzieje czyli Zinchenko stand with Israel, która robi od lat to samo co Rosja? XD nice

0

@MesQueUnClub96 kiedy wchodzisz na boisko? XD

0

A to rasiści w tej Francji...

3

@bartas97 prądu brakuje

1

@Kidd
1.) MAX
2.) MAX
3.) RB
4.) MAX
5.) MAX, SAINZ, PEREZ
6.) MAX
=============================================
1. Max
2. Sainz
3. Hamilton
4. Alonso
5. Ocon

6. Hulkenberg
7. Bottas
8. Tsunoda

9. Albon
10. Norris

0

@Krzysztof1987 Może na przyszłość będą profity. Tia na pewno. Może na przyszłość znalazł frajera, który mu wszystko zrobi, bo powinien dziękować, że ma pracę.

2

@Kidd Nieźle że mając 192 punkty jestem niżej w klasyfikacji niż 191 punktów XD układy

1

@Popitek12 za bycie nauczycielem?

4

@Xavinista nieź(L)e

11

@Kgorecki2500 "Jeżeli facet chce głosować na Konfederację nie idźcie z nimi do łóżka. Chodźcie do mnie, będę Was traktował jak własną matkę"

0

@zadafcb 3 finały też będą? W sensie chodzi o Mistrzostwa

1

@Montjuic Ah ten gęsto ścielący się od trup na ulicach przez wirusa. Kiedyś to było, teraz to nie ma

0

Komentarz usunięty

0

No to teraz Legia chyba 3 strzeli na luzie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?