Raphinha11
Dołączył/a: maj 2026
Kraków
1 obserwujący
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@SiempreCule10 Strach myśleć co by było gdyby choć trochę popracował nad wykończeniem, biłby się o Złotego Buta.
0
@marcin62 Zawsze lubię wywiady z piłkarzami w których nie ma podanego żadnego źródła, tak się właśnie narodziły teksty Zlatana.
3
Ferran to nasz Lukaku aktualnie jak się to ogląda.
0
Fernando Torres czy Ferran Torres?
1
@Soetie Pedri w tym meczu w porównaniu do wczorajszego Frenkuli to paździerz.
3
Ferran może nie strzeli gola, ale chociaż skontuzjuje zawodnika.
0
@partymaker Dlaczego? Modrić też to nie ten sam piłkarz już, ale ma znacznie większą klasę niż Rodri.
4
@Gibbon_FCB Biorę do ręki Nerfa i strzelam sobie w skroń.
1
Patrzysz na tego Rodriego i masz z tyłu głowy, że wygrał ZP, błąd w matrixie.
0
Zaraz Ferran strzeli - pewniak tak zwany.
0
@Rifek Jestem twardy i nie stosuje leków przeciwbólowych. Raz wziąłem APAP Noc w dzień i mnie wykręciło, od tamtego czasu stronię.
0
@Sebastian7 Tak.
0
@Szczygiel06 Podobno nic go nie boli, przejdzie jakiś zabieg a potem wraca do drużyny, tzn. brak kontuzji.
37
@Criss18Barca Tak, a jak Mbappe przejdzie do realu to nie powąchamy trofeów przez 10 lat.
1
@Korek365 Nieee, ja mam tylko na 3G/A Yamala, strzały z daleka mi wiszą.
28
@jacobFCB efekt realu madryt
6
Grasz w piłkę całe życie i chyba przez całą pierwszą połowę był jeden celny strzał zza pola, masakra.
0
@Rupert_Haubica Dwóch betonów na ataku? Co może pójść nie tak!
6
@addept Była przez Oyarzabala, a nie gostków z lewej xD
5
Ale pobawił teraz Pedri
1
Zaczyna się już powoli zabawka piłką, spoko.
1
Zobaczył kupon @AmigoBlancos i stwierdził że musi to zrobić.
4
@Bolton Ja tam nikomu kontuzji nie życzę. Owszem, jest plackiem ale jednak nie ma co tak życzyć bo jeszcze się to obróci.
1
Aj karambit, piękna próba.
0
@Seledynowy Na pewno jest mobilniejszy niż Kounde, pytanie czy dojeżdżałby na większe mecze.
2
@FcPortoFan1999 Kibicem się jest, a nie bywa :D
4
@Bolton Zawsze tak było w zasadzie, tylko kiedyś reprezentacja Hiszpanii to była Barca/real, a teraz to Barca/Barca
0
@Marcelinho132 Hydration Break kompletnie to zepsuł. Wybił z rytmu i przedłużył.
0
Postraszył gołębie na stadnionie.
2
No i jest przerwa na nawodnienie która świetnie wybija Hiszpanię z rytmu, świetna zmiana reklamowa.