0

@clyde To się ładuj w Spider-Many bo są w plusie wszystkie, Astro Bot, Stare GTA do odświeżenia przed 6stką. Hollow Knight jest spoko, Horizony ale to pewnie ograłaś. Dying Lighty?

0

@clyde Ja teraz Eldena platynuję, pewnie GOWy ograłaś, Yotei, KCD2, ta mafia to bardziej film niż gra. Zależy czego szukasz, mogę pomóc.

5

Jak nie chcecie słuchać Borasa to na stronie TVPSPORT macie kilka opcji transmisji, jedna fajna analityczna, atmosfera stadionu i takie bzdety.

0

Śmiesznie się patrzy jak 90% osób tutaj ma wwierconego tego Viniciusa w głowę.

3

Slavko dalej w formie

1

@KrwawiaceoczyVEB Rapha już mógł mieć asystę, cała pomoc i obrona znacznie gorsza.

0

@tribo Ale Raphinha nie daje tylko liczb, ale tytaniczną pracę w pressingu, on jeszcze z 3 lata będzie bardzo przydatny, dopiero potem będzie gorzej.

2

XDDD Travis Scott jaka podnieta na trybunie

0

@VamoSBarca88 Ostatnio Vini zerwał z kobietą, także każdy scenariusz jest realny

0

@Gibbon_FCB Szwajcaria powinna wygrać z Katarem jakieś 4-0, a zremisowali po jeden. Zawsze tak jest.

0

@Sulimo Cały Raphinha, zawsze daje 110%

2

@VamoSBarca88 Przed meczem cały czas gadał o Viniciusie, może wie coś więcej

0

@July_6_BcN No timing niekorzystny xD

0

Vini to zrobił dla Raphinhi, wierzę w ten zespół.

1

Jedynie Raphinha biega w pressingu, Vini zrobi 3 kroki i na tym koniec.

1

Hakimi dwa strzały w 30 minut, to już dużo mówi o grze Brazylii.

0

Lucas Napleta nieźle sobie kopie

1

Pomocnicy Brazyli nawet nie udają że im się chce grać XDD

0

Rapha zaraz nadrobi, spokojnie.

4

Raphinha chyba ma flashbacki z Barcelony jak znowu napastnik wychodzi sam na sam xDDD

0

Brahim niestety geniusz..

0

Kurczaki, Rapha by miał asystę i już by kupon mi siadł...

0

@Lordzi Oddał strzał już nawet

14

Stęskniłem się za Raphinhą w końcu można obejrzeć meczyk w jego wykonaniu.

1

@BulaKG Jak wróci do choćby "połowy" formy sprzed dwóch kontuzji to jest pewniakiem w składzie. Gavi narzuca waleczność i intensywność jaką nie daje żaden inny pomocnik

2

@Eklerek Muszę to wypróbować.

2

@ranger3120 Nie stresuj się, co będzie to będzie.

0

@kryhaa I szacunek ;)

0

@Eklerek To już wolę Golina lub Bisza.

0

Przez to że nie przychodzą wam powiadomienia o moich wiadomościach, mogę was nawyzywać i nawet się nie zorientujecie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?