Raphinha11
Dołączył/a: maj 2026
Kraków
1 obserwujący
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@clyde To się ładuj w Spider-Many bo są w plusie wszystkie, Astro Bot, Stare GTA do odświeżenia przed 6stką. Hollow Knight jest spoko, Horizony ale to pewnie ograłaś. Dying Lighty?
0
@clyde Ja teraz Eldena platynuję, pewnie GOWy ograłaś, Yotei, KCD2, ta mafia to bardziej film niż gra. Zależy czego szukasz, mogę pomóc.
5
Jak nie chcecie słuchać Borasa to na stronie TVPSPORT macie kilka opcji transmisji, jedna fajna analityczna, atmosfera stadionu i takie bzdety.
0
Śmiesznie się patrzy jak 90% osób tutaj ma wwierconego tego Viniciusa w głowę.
3
Slavko dalej w formie
1
@KrwawiaceoczyVEB Rapha już mógł mieć asystę, cała pomoc i obrona znacznie gorsza.
0
@tribo Ale Raphinha nie daje tylko liczb, ale tytaniczną pracę w pressingu, on jeszcze z 3 lata będzie bardzo przydatny, dopiero potem będzie gorzej.
2
XDDD Travis Scott jaka podnieta na trybunie
0
@VamoSBarca88 Ostatnio Vini zerwał z kobietą, także każdy scenariusz jest realny
0
@Gibbon_FCB Szwajcaria powinna wygrać z Katarem jakieś 4-0, a zremisowali po jeden. Zawsze tak jest.
0
@Sulimo Cały Raphinha, zawsze daje 110%
2
@VamoSBarca88 Przed meczem cały czas gadał o Viniciusie, może wie coś więcej
0
@July_6_BcN No timing niekorzystny xD
0
Vini to zrobił dla Raphinhi, wierzę w ten zespół.
1
Jedynie Raphinha biega w pressingu, Vini zrobi 3 kroki i na tym koniec.
1
Hakimi dwa strzały w 30 minut, to już dużo mówi o grze Brazylii.
0
Lucas Napleta nieźle sobie kopie
1
Pomocnicy Brazyli nawet nie udają że im się chce grać XDD
0
Rapha zaraz nadrobi, spokojnie.
4
Raphinha chyba ma flashbacki z Barcelony jak znowu napastnik wychodzi sam na sam xDDD
0
Brahim niestety geniusz..
0
Kurczaki, Rapha by miał asystę i już by kupon mi siadł...
0
@Lordzi Oddał strzał już nawet
14
Stęskniłem się za Raphinhą w końcu można obejrzeć meczyk w jego wykonaniu.
1
@BulaKG Jak wróci do choćby "połowy" formy sprzed dwóch kontuzji to jest pewniakiem w składzie. Gavi narzuca waleczność i intensywność jaką nie daje żaden inny pomocnik
2
@Eklerek Muszę to wypróbować.
2
@ranger3120 Nie stresuj się, co będzie to będzie.
0
@kryhaa I szacunek ;)
0
@Eklerek To już wolę Golina lub Bisza.
0
Przez to że nie przychodzą wam powiadomienia o moich wiadomościach, mogę was nawyzywać i nawet się nie zorientujecie ( ͡° ͜ʖ ͡°)