Raphinha11
Dołączył/a: maj 2026
Kraków
1 obserwujący
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Zaczyna się już powoli zabawka piłką, spoko.
1
Zobaczył kupon @AmigoBlancos i stwierdził że musi to zrobić.
4
@Bolton Ja tam nikomu kontuzji nie życzę. Owszem, jest plackiem ale jednak nie ma co tak życzyć bo jeszcze się to obróci.
1
Aj karambit, piękna próba.
0
@Seledynowy Na pewno jest mobilniejszy niż Kounde, pytanie czy dojeżdżałby na większe mecze.
2
@FcPortoFan1999 Kibicem się jest, a nie bywa :D
4
@Bolton Zawsze tak było w zasadzie, tylko kiedyś reprezentacja Hiszpanii to była Barca/real, a teraz to Barca/Barca
0
@Marcelinho132 Hydration Break kompletnie to zepsuł. Wybił z rytmu i przedłużył.
0
Postraszył gołębie na stadnionie.
2
No i jest przerwa na nawodnienie która świetnie wybija Hiszpanię z rytmu, świetna zmiana reklamowa.
0
To oczywiste że Olmo nie chciał strzelać, od początku planował podać.
2
Oho, Oyarzabal leci po najszybszego hat-tricka w historii mundialu.
1
@vivalaice21 Klasyczny Olmo, będzie 6 totalnie zepsutych strzałów aż w końcu uciszy strzelając jakiegoś bangera.
1
Rzeź niewiniątek będzie.
1
@Popitek12 To obejrzyj highlighty CR7 z 2017, to pomoże.
2
@Gibbon_FCB Ubrałem jego koszulkę i stracił formę i okej
0
@Popitek12 Brałeś leki Popers?
0
Pedri... bez komentarza :(
0
Wbrew pozorom to był ciężki strzał, mocna piłka. Jeszcze dwa G/A Yamala i kupon siądzie.
3
Złoty chłopak z golem, przyszłość naszego klubu.
0
Coś czuję że będzie rekord strzałów niecelnych zza pola karnego.
0
Ciekawe czy Yamal dostał jakieś wytyczne na wrzutki w pole karne na długi słupek. 8 minut i już chyba z 3 takie wrzutki dał.
Straszne rzeczy, że beton Rodri jest w pierwszym składzie.
2
@Quahoo Wraca po kontuzji, pewnie wejdzie w jakiejś 60'
15
Brakowało mi gry Yamala, od razu widać ten pierwiastek magika.
7
Dzisiaj taki trykot na oglądanie spotkania :D
https://zapodaj.net/plik-wA1RY0uyfO
@July_6_BcN
2
@July_6_BcN @MessiForeverTheBest @DragonxNF Macie racje, po prostu ciężko mi tak nagle napisać do niej coś w stylu "Musimy porozmawiać o twoich poglądach".
0
@tbas szesnaście
1
Aktualizuję trochę sprawę tej relacji. Szczerze mówiąc pierwszy raz mam tak mocny kryzys i zawahanie co do czegokolwiek związanego z nią.
Z jednej strony ona sama zaproponowała kolejne spotkanie w przyszłym tygodniu, pisze z większą czułością i widać między nami coraz większą bliskość. Z drugiej strony ostatnio zacząłem patrzeć na to, co repostuje, polubia itd. i mocno mnie to zatrzymało.
Wiedziałem już wcześniej, że ona nie wierzy w Boga. Ja jestem osobą mocno wierzącą, ale przyjąłem to z szacunkiem i nie skreślałem jej przez to. Natomiast teraz widzę u niej sporo treści związanych z LGBT, gender, osobami trans itd. i mam wrażenie, że jej światopogląd może być bardzo daleki od mojego. Nie chodzi nawet o jednego posta czy jedną playlistę, tylko o szerszy obraz, który zaczął mi się układać.
I teraz mam mętlik, bo z jednej strony jest chemia, bliskość i realne sygnały z jej strony, a z drugiej zaczynam się zastanawiać, czy nasze fundamenty nie są po prostu zbyt różne. Mam nawet w głowie scenariusz wycofania się, bo nie wiem, czy byłbym w stanie wejść głębiej w relację z osobą o tak innym spojrzeniu na świat.
Nie chcę jej zranić ani robić żadnej dramy, ale też nie chcę udawać przed sobą, że coś mi nie przeszkadza, jeśli realnie mnie to mocno odpycha. Nie wiem szczerze co powinienem zrobić.
16
Straszne rzeczy dla klubu i reprezentacji. Oby tylko wyzdrowiał na nowy sezon i już nie łapał tak często tych kontuzji. Mam wrażenie że sztab medyczny trochę niedomaga, skoro zawodnik ma taki nawrót tej samej kontuzji.
0
@tadzik447 To strasznie mi przykro w takim razie.