2

„Lepiej” to on przede wszystkim musi się rozglądać komu piłkę podaje.

0

Jak dla mnie to jakiś absurd z tym przepisem. Masz go gdzieś dokładnie? Ok, obrońca zagrał, ale przez to, że miał Moratę „na plecach” to zagrał tak, a nie inaczej-czuł go z tyłu i był pod presją, dlatego zagrał gorzej.
Może tam w tym przepisie jest na temat wyłączwń drużyn z Madrytu?

0

Faul od tylu prosto w kolano. Chciałbyś dostać taki strzał ?

1

Spokojnie czerwona powinna być

0

Przywilej korzyści dla Realu ;-)

1

Pomimo iż była pozycja spalona przy anulowaniu pierwszego gola dla Realu, to zastanawiam się gdzie jest konsekwencja?
Skoro wtedy uznano, że zawodnik Ajaxu absorbował bramkarza (chociaż i tak wiadomo, że nie sięgnąłby tej główki), to tak samo był faul przy kontrze Realu na 1:2, pomimo iż wiadomo, że faulowany zawodnik nie dogoniłby kogokolwiek z Realu biorącego udział w tej akcji. Jednak faul to faul i należało przerwać tą akcję, a wyszedł ..... przywilej (sic!) korzyści dla Realu.
Jak tak sobie przypominam nasze mecze, które sędziował Marciniak i jego dzisiejsze decyzje VAR, to zaczynam coraz bardziej myśleć, że to fan Realu.
Chętnie bym zobaczył powtórki z innych kamer przy anulowanym golu Ajaxu, a poza tym to jeszcze bym sprawdził czy ta stopklatka była we właściwym momencie, bo tak mi jakoś wychodzi, że klatkę zatrzymano w momencie gdy piłka jeszcze leciała w kierunku głowy strzelca.
No ale mogę się mylić, tak samo, jak np. Marciniak.

1

LS ma taki charakter, że się nie oszczędza i zawsze ciśnie z presingiem, co sporo sił go kosztuje, a młodszy nie będzie. Tak się nie da grać w każdym kolejnym meczu przy takim kalendarzu i jego wieku (a nawet i będąc młodszym).
Charakteru się nie zmieni, dlatego też machanie łapami i tak zostanie, chociaż i tak dobrze, że nie gryzie.
Tak czy inaczej szacun dla niego za waleczność, a już wspólna rolą trenera i sztabu jest odpowiednie wykorzystanie LS, tak aby nie był przemęczony i dawał maksymalnie najwiecej dla drużyny.

1

Zgadza się! Po to jest VAR!
Ale fajnie się patrzy na ten Ajax, oby tylko sił im nie zabrakło w drugiej połowie.
A Marciniak to powinien być za biało-czerwonymi ;-)

1

Jak nie urok to Marciniak ;-)

3

Obiecał mu Ernesto latem, że będzie dostawał dużo minut i słowa dotrzymał.

2

Rozpiskę tą przecież Kinol szykuje...

1

Z drugiej strony przypomnij sobie jak różne role dostawał Roberto (w szczególności za kadencji LE).... no ok-na bramce jeszcze je grał

10

Jest coraz lepiej.
Poprzednie mecze:
2:2
1:1
dziś 0:0
Następny mecz.... -1:-1 czyli Chyba Ter Stegen gola na remis w ostatniej minucie wpakuje

0

Mike.... Jak można karać za to, że ktoś ma inne zdanie niż jakikolwiek hiszpański arbiter? Chyba my tu wszyscy musielibyśmy dostać dożywotni BAN za to, co nam ślina na język niesie jak widzimy ich decyzje.
Myślę, że na miejscu trenera należałoby tylko wyjaśnić niektórym, że taki sędzia tylko prowokuje, aby zaraz dać żółtko i nie należy dać się sprowokować. „Jak zobaczy, że nie dyskutujesz z jego decyzjami, to może odpuści, a ty pokaż frajerowi w następnej akcji, że i tak nie przeszkodzi ci to w pokonaniu rywala”.
Oczywiście nie jest łatwo też przekonać np. takiego Suareza, aby złą decyzję arbitra obrócił np. kulturalnie w żart, aby przy następnej okazji sędzia nie kombinował tylko jak tu się mu odegrać za zachowanie z poprzedniej akcji.

0

Pogadamy za pół roku. Zgaduję, że oglądałeś max 2-3 mecze Piątka.
Fakt, że Piątek to nasz rodak, nie ma tu żadnego znaczenia, a frajda z tego faktu jest jedynie „ przy okazji”.

0

Jeszcze mi zabrakło tylko, aby żałosnemu Modricowi siatkę założył.
No ale jeszcze to zrobi przy kolejnej okazji.

8

W pierwszej połowie byli lepsi i wygrali 1:0, a w drugiej gorsi i przegrali 0:1.
Wszystko w temacie? Nie! Modric był lepszy w bezkarnym faulowaniu głównie Arthura, który robił z niego wiatrak.

1

Nie sądzę, Pax bronił raczej zwykle Roberto, a Semedo wtedy nie grał tak, jak dziś.
Semedo rzeczywiście szalał, ale bramkę straciliśmy od centry z jego strony (z tym, że gdyby był Roberto, to tak samo by poszła ta piłka w tej 6-ej minucie)
Valverde pewnie wie lepiej kto mu bardziej pasuje w danym momencie i kto ma lepszą formę niż my tu wszyscy razem wzięci.
Tak, jak od dawna twierdzę widzę Roberto na prawej pomocy bardziej.

0

Arthur to jest już jak Xavi, a Modric to mu może buty czyścić ... no i Lahozowi, że kartki nie dostał. Poza tym większych uwag do Lahoza wyjątkowo mieć nie można.
Piątka za Suareza kupić trzeba latem (jak się da)

3

Mi w tej sytuacji brakuje tylko Roberto. Kto będzie asystował Suarezowi?
Co by nie mówić o Roberto, to prześcieradełka potrafi wymaglować, jak mało kto.

0

Dzięki!
Okazuje się, że zabraliśmy starego iPada, a tam nc+go działa :-) wiec nie będzie tragedii :-)
Pozdro !

1

Dzięki! Rzeczywiście działa pięknie!
Aż dodałem do ulubionych!
Warto zapamiętać ten link... mecze z Sevillą to był rwący koszmar niemal wszędzie.
Nie jestem w tym tygodniu w domu, gdzie mam eleven.
Niby mam nc+ go, ale niektóre programy nie latają na moim telefonie, bo podobno za.... nowy i od pół roku nie potrafią tego ogarnąć...

8

Fajnie, że Sergi pięknie wszedł w pole karne i lutnął na 4:0 prosto w twarz wszystkim, którzy go krytykują. 6:1 z jego brameczką zawsze będzie się dobrze kojarzyć!

1

Jak wystrzeli to niech nie tylko 50, ale i 100 mln będzie wart, a że Barca zgarnie „tylko” 20-25, to będzie bolało do bólu tylko tych, co mają mentalność psa ogrodnika.

0

Czasem go wpuści, aby LS sobie czasem mógł odpocząć

1

Może się jeszcze rozkręci!

0

Kartkę to Sergiemu zapewnił Pique, który w pewnym momencie został w blokach startowych. Akurat ten faul był lepszym złem niż wypuścić gościa na czystą pozycję. Normalnie zachował się prawidłowo Roberto w tej sytuacji. Pamiętasz jak kiedyś Bartra nie sfaulował Bale’a?
Inna sprawa, że wolę grę Roberto nieco wyżej, niż na PO. Trochę za dużo bierności i w związku z tym za często i za łatwo daje dośrodkowywać rywalom. Semedo ma przebłyski, ale nie sądzę, że jest lepszy od Roberto. Na pewno Roberto jest zaangażowany na maksa, a to się ceni.

0

Skoro tak chcą, to powinni oberwać 10 goli bagażu, aby mogli się poczuć „zasłużoną” ekipą awansującą do ćwierćfinału.
A tak mi się podobały barwy ich koszulek....

0

Tak czy inaczej Levante to na szczęście nie Celtic Glasgow.
No i ładne barwy strojów mają....
... chociaż są doniesienia, że chcą narozrabiać. Zobaczymy.

0

Dzięki za link, chociaż kawałek udało się obejrzeć. Pozdro!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?