2

E..... podobno Boatenga ktoś z trybun zestrzelił ;-)

2

Poniekąd Do kitu.......

0

Anglicy! Jaki pressing! I jak szybko wracają do obrony, gdy Hiszpanii udało się przepchnąć piłkę z pominięciem 2 linii.....

1

He, he.... wylazła na aut bez dwóch zdań :-))))

1

Mi też nie podobał się brak zmian, ale poczekam najpierw na to, co powie EV na konferencji prasowej, a na pewno zapytają go o te zmiany.
Nie uważam, że od razu należy atakować go tak ostro, a już na pewno nie należy go atakować w sposób niekulturalny.
No ale ciekawe co powie, bo to i dla mnie duża zagadka. Proponuję poczekać. Ze słów na konferencji po kolejnym meczu ze straconymi punktami, kiedy kończy się ludziom cierpliwość, można będzie wywnioskować czy plotki, że to już jego koniec są rzeczywiście prawdziwe.
Ja myślę, że coś w tym jest i być może nawet z tego powodu nie chciało mu się nawet reagować na wydarzenia na boisku

1

Munira poproszę na boisko

0

Gil Manzoni pewnie dałby czerwo dla Coutinho

0

Przypomniała mi się reklama telewizji z Kasią Pakosińską blondynką i Kasią czarnulką ;-)

0

Każda drużyna musi się nauczyć grać bez tego najlepszego: Real bez Ronaldo, Barca kiedyś bez Messiego. Ważne, aby mieć naszykowanego następcę na lidera , bo Real został, jak dzieci bez mamy. Poza tym Realowi jest zdecydowanie trudniej, bo tam był taki wewnętrzny przymus szukania CR7, aby to on sobie strzelał tych goli jak najwiecej. W Barcelonie tego nie ma, nikt na siłę nie szuka tylko Messiego. Będzie mega ból bez niego, ale nie taki, jak w Realu bez Ronaldo
. Juventus na razie nie popełnia tego błędu i pokazuje, że i bez Ronaldo można wygrywać, ale ta sytuacja źle wpływa na samego CR7, co może mieć różne konsekwencje.

1

Przewiń mocno do przodu i daj znać czy nasi wygrają

0

To był ich jeden z niewielu trafnych komentarzy

0

No cóż... niczego, co ma pośladki nie urywa ich komentarz

0

A teraz dobry omen: Arthur! Może nie jest gotowy jeszcze na 90 minut, ale coraz więcej kreuje pożytku w środku pola

3

Pomimo iż Malcom to prawy napastnik, to trochę szkoda, że na trybuny go dał

1

Rakitic powinien całować buty Coutinho, że ten dał radę wydrapać piłkę z niemal 100%-ego autu bramkowego ;-)
Ale obaj mieli słuszną satysfakcję po tym golu i brawa dla jednego i drugiego. Od razu przypomniał mi się Rakieta, jak zapakował Realowi lewą nogą :-)

1

He! Sezon wcześniej byłem na meczu Legii z Barceloną z golem Laudrupa :-)
To były ciekawe czasy dopiero! Popatrz jak zaorana murawa była wtedy na Legii... i na tym trzeba było grać!

0

MOU poklepał Marcelino tak trochę bez szacunku, jak psa po pysku jak na moje oko.

1

Gonzalez Gonzalez czy ktokolwiek inny to i tak Masakra Masakra

0

A u nas pójdą o krok do przodu i wprowadzą challange, jak w siatkówce i to będzie rewolucja dopiero!
Zibi! Czytasz? Działaj!

1

Ale w Madrycie rozumieją doskonale...

0

Słusznie! Nawet nasz „ulubieniec” Tebas ma chyba więcej niż jedno zdjęcie... ;-)

13

Jeszcze przydałby się VAR z ryjem gila, jak mu się banan na tym ryju pojawił, gdy tylko dopatrzył się powtórki, na podstawie której wyrzucił Lengleta.

0

Ale w drugą stronę, to Roberto innym razem już wyleciał. Wiadomo jak to sędziowanie jest tam u nich robione.

5

Nie chciał się pobrudzić gilem.

0

Najgorsze to jest to, że nie ma challange-u, a najlepsze to, że chociaż Polska bez jego potrzeby rozniosła Serbię w znacznie bardziej uczciwie sędziowanej dyscyplinie, jaką jest siatkówka.

0

Mylisz się.... tam już siedzą tacy, co dobrze wiedzą kiedy skorzystać, a kiedy nie. Nie oglądałeś meczu?

9

Challange powinno się wprowadzić, jak w siatkówce, a nie taki VAR, że jak dać czerwo Barcy to z Gilem na twarzy, a jak sprawdzić czy nie było karnego dla Barcy, to już VAR nie potrzebny smarkowi jednemu.

2

Tym razem Gil musiał dojść do wniosku i potwierdzić, że już w żaden sposób nie uda się nie uznać tego gola.
Ale kombinował razem z tymi z VARu, jak tylko się da.

1

No masz rację, obejrzałem jeszcze kilka powtórek i łokieć był zamierzony. Początkowo myślałem, że to było wynikiem faulu na nim, ale zamach łokcia szedł już zanim został sfaulowany.

1

Zbudowali nam emocje niczym teraz mamy w drugiej połowie meczu z Gironą przez to czerwo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?