Remi70
Dołączył/a: sierpień 2015
10 obserwujących
15 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Hernández Hernández
Będzie gościem Magdy Mołek w programie „W roli głównej”
0
A Ty sędziego
0
Sprawdź najpierw statystyki, a potem pisz.
0
A tyle było tu podpowiedzi, jak to przydałby się Bellerin u nas.... a tu piach i w ataku i w obronie.
0
Kiks kiksem, ale grał po prostu słabo. Dla mnie w tym dwumeczu sporo zepsuł. Gdyby grał Manuel, to na bank byłoby zupełnie inaczej. Gra nogami, wyjścia do przodu poza pole karne to jest kosmiczna różnica między tymi bramkarzami.
W meczach ligowych z ogórkami, to prawie nie zauważysz nawet jak on gra, gdyż nie ma zbyt wiele pracy.
4
Lepiej dbać o niego i niech trochę więcej czasem zagra, bo jak wyglada zmiennik Manuela Neuera, to wszyscy widzieli.... Trzeba mieć minimum 2 bardzo dobrych na budę, nie ma innej opcji.
22
Szpaler to oni zrobili Rakiticowi w ostatnim meczu na SB 0:3.... gdy ten jechał środkiem boiska zanim podał do Roberto, a ten ostatni do Suareza na 0:1.
Real ma więc uraz do szpalerów. Wolę, aby skopać im porządnie tyłki i mam nadzieję, że będzie jazda, jak z Sevillą, a nie jakieś szpary.
0
Materazzi powiedział mu: „grasz jak Rasiak” i dlatego taka reakcja ;-)
0
Ronaldo chybił kilkadziesiąt metrów od bramki
2
Ogromna rola sędziego jest w takich meczach. Realowi pasuje, że sędzia nic nie kartkuje i pozwala na bardzo twarde wejścia.
To jest tak, jak w 2011-ym przegraliśmy po dogrywce puchar króla (ten, co potem Ramos upuścił prosto pod koła autobusu). Wtedy pykalismy Real bez problemu w lidze i w lidze mistrzów, a w finale CDR Mallenco pozwalał na bardzo twardą grę i był ślepy na faule... No i przegraliśmy.
8
Nawet Alicja Ruchała nie wyglada tak dobrze w Playboyu, jak Salah w dzisiejszym meczu.
0
Zamiast szpaleru wolałbym, aby Barca skopała im porządnie tyłki.
0
Zmień robotę!
2
No i po co się tak męczyć.... tyle podań.... pomyślał Aspas i wpakował nam gola ręką!
0
To masz strasznie daleko ten kibel.... No ale rzeczywiście gramy w 10-kę, a ten zamiast wracać spaceruje na środku boiska.
4
„Zasłużyliśmy na zwycięstwo” - Aspas po meczu, w którym gola strzelił ręką. No comments!
0
No ale, że trzeba startować do piłki, to nawet trener dzieciakom w drużynach żaków (kat.8-9 lat) tłumaczy.
0
W lidze żaków nawet już to wiedzą, a Gomes to dał ciała, że potem dał dośrodkować
0
Gomes może i źle podał, ale zawodnik za worek szmalu powinien wiedzieć, że do piłki trzeba ruszyć, a nie czekać, aż ktoś ją sprzątnie z przed nosa. No a potem to już Gomez ograł Gomesa, który w tej sytuacji wykazał się brakiem ambicji i zaangażowania i zamiast wejść w to wślizgiem i wybić na rzut rożny, to pozwolił dośrodkować. To było lenistwo, a nie kwestie, o których była mowa w słynnym już wywiadzie Gomesa, któremu już należy podziękować.
0
Jaka jest sumaryczna klauzula odejścia dla zawodników z ławki rezerwowych?
0
W tym wyrazie z gwiadką na końcu zamiast „ą” powinno być „ął”
Ciekawe też, że o ile w jednym wulgaryźmie dajesz gwiazdkę, to w kolejnym już piszesz pełnym „wyrazujem”. No chyba, że to drugie słowo, to u Ciebie, jak przecinek.
2
No i zapowiada się ciekawy mecz, a tak to byłoby 1000 podań i „flaki z olejem”.
Należy tez pamiętać o niedoleczonych dolegliwościach Leo.
Brawo Valverde!
0
Nawet „wyrazujów” nie potrafisz odmieniać. Idź do szkoły i przy okazji naucz się kultury.
0
Nie obrażaj trenera, wyjdź z tej strony, idź na „notatnik” sobie z takim poziomem.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Finansowo nie Zawalczysz z rekinem niestety....
0
Chyba niektórzy pomyśleli, że ja niewiem, ze Barca i City polegli. Niezły ubaw miałem.
3
Za pół godziny losowanie LM
Idę o zakład, że nie wylosujemy Manchesteru City!
27
Guardiola o Lahozie wczoraj:
„Nie obraziłem go!
Powiedziałem tylko, że to był prawidłowy gol.
Pilka odbiła się od Milnera.
Sędzia zapytal: ‚To Milner podawał do Mane?’
Tak, odpowiedziałem, ze tak, ze pilka przeszła od Milnera, więc nie było spalonego.
[....]
....jednak ta decyzja sędziego....
No cóż, znam go z Hiszpanii, wiec mogłem się tego spodziewać.
5
Opłaca to się sędziego