Remi70
Dołączył/a: sierpień 2015
10 obserwujących
15 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Stęskniłem się za Puyolem.....
0
Ja nie twierdzę, że on mądrze zrobił, ani, że w ogóle jest mądry, tylko zwracam uwagę, że wyzywanie go od różnych (choćby dziś tu było o "parówie" i "szczeniaku") jest mocno niekulturalne, że tak wyjątkowo dyplomatycznie się dziś wyrażę. Jak wygrywaliśmy 6:1 z PSG, to wszyscy go kochali, to po co teraz nienawidzić?
0
Tak to jest, jak się z telefonu pisze. Potrafi „prać” zamienić na „sr....”
6
Szkoda Neymara, na kilka tygodni wypadnie.
Przy okazji chciałem poprosić kulturalnie, aby przestać mu ubliżać, jak to niektórzy tu czynią.
Postąpił jak postąpił, jego sprawa.
0
No to jeszcze samobój Evera Banegi i można iść spać
1
Będzie jeszcze sporo dymu w Sevilli.
Bez czerwonej to ten mecz się nie zakończy
2
He! Ten moment, kiedy możesz napisać, że „mamy dobrych obrońców” !
Pamiętacie jak kilka sezonów temu cała fcbarca aż huczała od konieczności sprowadzenia dobrych środkowych obrońców i długo się to nie udawało?
12
Mi też się podoba ich styl gry, bo autobusy na mieście, to codziennie widać i jeszcze trzeba im ustępować, jak ruszają z przystanku.
0
Suarez tez nie zagra, pomimo braku żółtej kartki.
Ernesto nie ma obowiązku go wystawiać, ani nawet zabierać na wyspy.
0
Zapomniałem, masz rację.
To jest głupi system. Powinno być jakoś inaczej, Np. tak, że zawodnik musi nie zagrać za karę w jednym z 2 lub 3 najbliższych meczów (do wyboru) i wtedy byłoby mniej tej głupoty.
Poza tym trzeba uważać na Tebasa i kolesiów, bo zaraz wezmą przykład z tego, co było z Carvajalem ostatnio.
0
Ja myślę, że Messi i Suarez mogą odpoczywać, ale w razie potrzeby zawsze można ich wprowadzić w drugiej połowie na zmęczonego rywala. Mamy dosyć zawodników, aby zacząć w innym składzie niż z M&S.
0
Morze wstawi Dembele w 2 połowie, myślę
1
Nie mam pojęcia, ale obstawiam, że tradycyjnie typujesz 2:0 ;-)
0
Bardzo ładne te wypowiedzi Pablo, szacunek dla niego.
2
Botac pod uwagę, że są w tabeli pomiędzy Eibar, a Getafe wystarczy mi, aby nie myśleć, że to „ogórki” do łatwego opykania.
Tak więc uczulam, żeby potem po pierwszej połowie w razie 0:0 nie pisać mi tu o jakimś dramacie znowu...
1
Słuszna riposta. Mało kto też pamięta, że akcja na 1:0 w ostatnim ElClasico (3:0) też zaczęła się od Roberto, kiedy d....ę uratował Pique, gdy temu ostatniemu urywał się Benzema. I co dalej? A... "powolny jak słoń" przebiegł aż do pola karnego Realu, aby dograć do Suareza!
18
Najlepsze akcje z mojej pamięci:
1. Podanko do Suareza na 1:0 w ElClasico otwierające wynik z Realem Beniteza (wygrana 4:0 w Madrycie)
2. Rajd na 3:2 w Madrycie w ostatniej minucie, dzięki czemu Leo mógł rozwiesić koszulkę,
3. Gol na 6:1 z PSG (coś jak Iniesta 9 lat temu na Stamford Bridge),
4. Idealne podanie do Suareza na 1:0 w ostatnim Elclasico.
Najlepsze w każdym meczu:
Najwięcej serca i woli walki, zaangażowania,najwiecej wypoconych kilometrów.
Najgorsze: .....no dobrze, raz mi podpadł, ale na szczęście jakoś wtedy wygraliśmy, pomimo tej głupiej czerwonej kartki.
Do tych, co twierdzą, że jest słabym obrońcą: macie trochę racji, ale on nie jest nominalnie obrońcą.
No i na pewno nie tylko taki Diego Simeone dałby wszystko, aby kolejnego takiego walczaka, jak Roberto mieć w swojej drużynie.
2
No tak.... to cała wściekłość Żelisława, ze trzeba było go sfaulować... he,he, tez nie zapomnę !
0
Na bank zostanie kapitanem.
0
To zabierz chociaż pomidory ze sobą
2
Gorsza skuteczność, bo gra była ostatnio z autobusami, albo na basenie lub bagnie. Może jakiś mały kryzysik ze względu na przemęczenie do tego doszedł plus tradycyjnie nielubiany luty i nic poza tym. Nic złego się nie dzieje.
Jak czytam o kryzysach i dramatach, o których wypisują tu niektórzy znafffcy, to sugeruję sięgnąć pamięcią do ubiegłorocznych porażek z PSG i Juve, kiedy w składzie było trio MSN. Wtedy to był dramat.
Teraz drużyna gra coraz lepiej i testuje skutecznie różne rozwiązania. Trener potrafi w trakcie meczu dokonywać dobre korekty w składzie wedle zapotrzebowania.
Z pierwszym podsumowaniem taktyki Ernesto na LM lepiej poczekać do zakończenia całego dwumeczu z Chelsea. Niestety niektórzy biadolą, jakbyśmy wczoraj grali z ogórkami i ledwo zremisowali, a mecz był z bardzo trudnym rywalem, mistrzem Anglii, prawda? Po tym meczu jesteśmy w lepszej sytuacji od Chelsea niż gdy mecz się zaczynał, kiedy było 0:0. I nie piszcie, że fartem, bo ktoś 2 x w słupek trafił. Strzał w słupek jest strzałem niecelnym, o czym kiedyś przekonał się niestety nawet Messi nie strzelając karnego przeciwko.... Chelsea (na 3:0 wtedy można było, a skończyło się 2:2 i kicha potem)
Optymizmu więcej! Rewanż na CN jest!
0
Z tym herbem Realu to mnie rozbawiłeś! Dobre!
18
W sumie dobrze, że nie było tego karnego, bo się nie należał, a poza tym znowu Messi w słupek by jeszcze trafił, a tak to strzelił zaraz na 1:1.
Dopiero by znowu było gadanie, gdyby dał ten karny, jak to sędzia pomógł...
0
Czasem lepsza pasywność niż 0:4 na wyjeździe.
Jednak w pewnym momencie, jak mieliśmy ten chyba pierwszy rzut rożny, to załamka, gdy w pole karne idą wszyscy wysocy, a oni krótko sobie rozegrali i żadnego zagrożenia nie stworzyliśmy, podczas gdy powinnismy to bezwzględnie dośrodkowywać w pole karne, tylko oczywiście nie tak, jak Rakitić 2 razy do bramkarza.
Grunt, że mamy bramkowy remis z autobusem na wyjeździe!
1
Dobrze gadasz, poza tym Valverde wyciągnie wnioski i już nie będzie tak, że Wilian strzeli sobie zza linii pola karnego tak łatwo, jaj dziś.
0
Załamany to był człowiek na wiosnę 2017. Nie widzisz jeszcze różnicy?
0
I tu się z Tobą zgadzam. Chyba niektórzy nie pamiętają też wyników na wyjazdach w LM z wiosny ubiegłego roku. Wszystkim nie dogodzisz, a tym, którym zawsze i wszędzie mało, polecam poczekać na kolejną nocną ustawę pisu i będą mogli pewnie sprawdzić ile więcej od nich sąsiad zarabia.
1
Oby już nie Willian tylko
0
To ilu mamy wychowanków na boisku uwzględniając Pedro i Fabregasa?
0
Tu trudno zgadnąć, bo w przeciwieństwie do głosowania na pewną partię polityczną, to chociaż kasę obiecali, a za głosowanie na Gomesa kasy nie było przecież.