Remi70
Dołączył/a: sierpień 2015
10 obserwujących
15 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Pique ręką strzelił ;-)
0
Roberto i Alba wejdą i będzie ok
0
Masz całkowitą rację. Wiesz może niektórzy pomyśleli, że szkoda kasy, bo moznaby ją dać np. na radio Maryja.
0
Też Myślę, że nie będzie 0:4, bo Benitez nie jest już od dawna trenerem Realu.
0
Ciesz się, że PSG tez w kryzysie, to może będzie wyrównany mecz w LM
70
Kryzys Valencii w dobrym momencie przyszedł.
Nawet z ogórkami przegrywają.
1
he, he, dla fanu wrzuciłem, ale fajnie napisałeś
0
Ciekawe dlaczego to wszystko się dzieje w momencie gdy Real odpadł w marnym stylu z Leganes
0
„Ino” racja ;-)
58
Leo przebiega w meczu zwykle 3/4 tego, co inni, a i tak jest najlepszy. To tak, jakby nie grał w co czwartym meczu.... taki specyficzny sposób rotacji
3
Valencia ma lepiej, bo już w sobotę gra z ogórkami, a my dopiero w niedzielę mamy meczyk.
0
Podsumowanie artykułu:
PAX pobił rekord ilości komentarzy pod jednym artykułem :-)
Pozdro dla wszystkich! Dyskusja była ciekawa!
0
Fakt, że za faule, fakt też, że nie ma co z nim dyskutować, ale i tak zdania na temat tego sędziego nie zmienię. Nie mogę napisać szczegółowo, co o nim myślę, bo bym dostał dożywotniego bana.
0
Najlepiej z Lahozem poradził sobie Roberto:
Zagrał z nim klepkę i poszedł dalej z akcją.
No ale gdyby gola strzelił, to żółtko na bank by dostał.
Na drugi raz trzeba uważać na te dyskusje, bo wiadomo przecież nie od dziś jaki jest Lahoz. Tu Pax ma dużo racji w nocnej dyskusji, ale z drugiej strony inni słusznie wytknęli sędziemu pełno złych decyzji lub ich braku w wielu sytuacjach.... no i ta statystyka fauli i kartek to od początku meczu szła równo
Tzn, najpierw faule 1:4, a kartki 1:1, a potem wszystko x4, czyli 4:16 jeśli dobrze pamietam
0
Ilu dobrych sędziów piłkarskich jest w Hiszpanii?
Kto potrafi wylistowac wszystkich?
W zasadzie to ja potrafię, bo nie ma żadnego.
Grunt, że Lahoz pajacował, ale nie przywalił nam z rzutu karnego...
0
Ale dzięki temu dobrze takiego zapamiętasz ;-)
0
Na pewno jeszcze są inni..... To światowa elita....Mallenco, Gonzalez Gonzalez, itd
A ja pamietam jeszcze nawet takiego Lopeza Nieto w dawnych czasach.
0
Jeszcze pogra sporo, potrafi oszczędzać siły, ale jest nieco juz wq....ny na Lahoza, wiec walczy ostro. Jeszcze ośmieszy frajerów zza między kilka razy w drugiej połowie.
0
Już wiem o co chodzi z tymi kartkami, @Barcykon mnie naprowadził na właściwy trop! Lahoz rzeczywiście myśli, że za gola daje się żółtą kartkę! Podpatrzył to w wiosennym meczu RM-Barca, gdy Messi dostał karkę po golu na 2:3, gdy rozwieszał koszulkę.
2
Roberto Kozak! Pierwsza strata piłki dopiero w 35 minucie!
9
Zaraz Alba gola strzeli, bo już ma żółtą....
0
Wiesz co? Niemożliwe! Akurat ten sędzia, to wcale nie myśli ;-)
Chociaż kto wie? Jeśli cokolwiek myśli, to pewnie masz rację.
0
Ale tylko tym, co gole strzelają (jeśli chodzi o Barce)
....może tak za karę? Chociaż Suarez nieco awansem dostał
0
Siedzimy na nich, jak szpak na czereśni...,
2
Lepiej nie być...
....tzn. Lepiej nie być kontuzjowanym.
Ale być w półfinale - jak najbardziej TAK.
Będzie ciężko w szczególności w pierwszej połowie, ale ufam, że w całym meczu pykniemy 4 brameczki.
Tyle trzeba, bo czyste konto nie będzie wcale tak łatwo zachować.
Początek komentarza wynika z obawy o bardzo ostrą grę ze strony Espanyolu. Dużo wtedy będzie zależało od tego czy sędzia pozwoli im na taką grę.
1
Jutro spoks, ale będzie ostro, szczególnie w pierwszej połowie. Strzelimy 4 gole, a oni chyba więcej jak 2 nam nie wpakują!?
Oby bez kontuzji tylko!
1
Cytaty śmiesznych komentarzy również? (Rozbawił mnie tam dziś komentarz, że „Real jest cienki, jak siki pająka”)
17
12 stycznia pisałem, podkreślając, że nie żartuję, że najtrudniejszego rywala wylosował Real....
Teraz już mogę czuć się ekspertem i być z siebie dumnym, jak CR7 na codzień.
0
Może i tak, nie wiem jak ma w kontrakcie, ale i tak nie oduczy się tego klaskania ;-)
1
E..... czasem pół serio pół żartem. Niestety trochę za dużo sobie żartuję i za dużo ironizuję w tych moich komentarzach. Pozdro!