7

Wystarczy odstawić Gomesa na bok,
Wstawić na stałe Utitiego,
Masche nigdy na środku obrony, bo za niski.
Roberto w pomocy, nigdy w obronie.
Messi w środku i jak nie ma siły grać, to niech siada na ławie.
Z resztą spraw Będzie Ok

0

Ale Barca bez Gomesa tez miałaby 7 pkt przewagi nad Realem.
Nawet nad tym Rezlem z Ramosem

0

Z Nike kupowałem, to 3 dni zajęło i jeszcze.byl dedykowany napis na koszulce

0

W takiej cenie podróbka, to od razu piszesz do Ziobry i zanim się obudzi sprzedawca, to będzie w areszcie + do tego relacja propagandowa w TVP by od razu była

2

O ile MU nie przegra więcej niż 1:27, to spokojnie będą mogli mówić, ze wygrali

1

Jakby się zwrócili do naszego rządu, to by kazali powtórzyć meczyk na San Escobar

1

Ten argument mnie przekonuje! Do tego można rzeczywiście postawić na nich, jak Sitvmen i można oglądać!

1

Właściwie to nikomu za specjalnie nie kibicuje w tym meczu, ale jestem ciekaw komu Wy?

0

MU w 10-ke.

2

Jak mandat przyjęty, to chyba już kicha. Trzeba nie przyjmować jak są możliwości wyłgania się z sytuacji, wtedy oni musza udowodnić Ci winę.

5

Transfer do d......
Gra do d.....
Statystyki do d....
..... i na dodatek pecha przynosi.
To po jakiego fiu....on nam?
Trzeba przyjąć, że Portugalczyków nie zatrudniamy z definicji i będzie po sprawie.

0

Plus jest taki, że od następnego meczu rozpocznie się nowa passa i tego będę sie trzymał!

1

Jest jeszcze dużo meczów do rozegrania i obstawiam, ze Real z 10 pkt straci jak nic!
Trzeba wierzyć do samego końca rozgrywek, tak jak w środę wierzyliśmy do ostatniego gwizdka w meczu z PSG!

1

Z całym szacunkiem dla Masche, to na środkowego obrońcę zawodnik o tak niskim wzroście nadaje sie tak samo, jak na atakującego w siatkówce.
Lepszy byłby z niego pożytek w środku pola lub na prawej obronie, ale nie na stoperze. Każdy stały fragment gry to horror i bardzo duże prawdopodobieństwo utraty gola.
Umili musi już grać do końca sezonu i wszystko wygrywamy !

3

Teraz poproszę o statystykę spotkań z udziałem Gomesa....

0

Popieram, Może jakieś specjalne hurtowe zamowienie ?

0

Na 100% Real jeszcze pogubi punkty. Obstawiam, że nawet z 10

0

Nie wku.....aj mnie!

2

He! Widać, jak sędzia odetchnął z ulgą....

1

" 3 rzeczy na świecie są pewne: śmierć podatki i gol Ramosa w ostatniej minucie meczu" rewelacja

17

" myślałem że wstrzyma się Ramos z 10 minut jeszcze, zanim trafi na 2:1" - rewelacja!

0

To fakt, ale fajniej czasem cię ogląda talkie mecze niż tą naszą grę w szczypiorniaka. Popatrz jednak jakim stylem graliśmy końcówkę z PSG i z jakim skutkiem. Ja sobie myślę, że czasem przesadnie szanujemy piłkę chcąc wjechać z nią do bramki, a dośrodkowania, nawet przy zwykle mniejszym wzroście naszych graczy, tez są groźne.

5

Przez błąd sędziego Real strzelił sobie samobója. Sędzia złośliwie zostawił "zdrajcę" na boisku, zamiast go usunąć.
Poza tym Real w 10-kę zmobilizowałby się od razu i mógł spokojnie pakować gole z kontry, a tak nadal Real musi się męczyć atakiem pozycyjnym i liczyć na te swoje wrzutki.
....Inna sprawa, że często daje to efekt i nie ma co krytykować tego stylu gry, skoro w lidze angielskiej wszyscy tak grają od lat.

0

Zastanawiam się czy ten kontrakt Messiego nie ma tu kluczowegó znaczenia.
A może jest tak, że Messi, aby być najlepiej opłacanym piłkarzem świata musi zmienić barwy klubowe?
Z drugiej strony jak sie nie ma formy, to trener powinien nim nie grać, albo chociaż umieć go zmienić w trakcie meczu.

0

Dobrze, że w środę nie miał tych urodzin siostry......

1

Na treningu niech grają

0

Tak to jest, gdy gra niski Masche. Umtiti powinien grać, to by sobie poradził w takiej akcji: po pierwsze siłowo, a po drugie główką by to pozamiatał.
Gomes masakra, jak zawsze, trzeba by wszedł Iniesta czym prędzej.

0

Roberto nie gra w obronie, tylko w pomocy

0

Obydwaj dali ciała!

1

Nie chodzi o tą akcję, tylko głównie o to, że zaraz po tym wolnym dał się wyprowadzić w pole na skrzydle i pozwolił na kluczowe podanie do Cavaniego. Oglądałeś ten mecz?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?