Remi70
Dołączył/a: sierpień 2015
10 obserwujących
15 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Ter Stegen był super, nie popełnił żadnego błędu, a kilka razy ratował nam d.....sko!
0
Ale jednak bardziej się wkurzyłem gdy wchodził Di Maria.... nie zapomnę mu, jak gdy grał w Realu symulował trupa, po czym zerwał się jak nowo narodzony i wpakował nam gola. Prawie Zawsze pecha nam przynosił
0
Dobre! Mi się wczoraj kojarzył biały mur PSG, jako ten mur z białej cegły, co ostatnio wiatr go w Warszawie przewrócił na zaparkowane samochody
0
...a jeszcze niedawno byłem zły na Roberto za tą czerwona kartkę z ATM. No ale zawsze pisałem, że nie powinien grac w obronie tylko w pomocy i w końcu LE musiał czytać te komentarze, skoro stwierdził, że ostatnią bramkę strzelili kibice z całego świata.
2
Chyba raczej "ograniczona", a nie "prosta" matematyka... Ograniczyli się do historycznych statystyk jedynie. A przecież matematyczne szanse ma się zawsze.
0
W sumie śmiejemy się z Gomesa, ale kto wie, czy akurat nie byłby lepszy od Rakitica z całej drugiej połowie wczoraj, bo wiemy, co Rakieta narozrabiał. Inna sprawa, że Gomes wcale nie był specjalnie jakoś super widoczny (jak zwykle)
0
"Na samej górze czytamy o Sergio Ramosie, który zdobył już 18 kluczowych goli dla Realu."
he, he....szkoda, że nie napisali, że to tylko minimalnie mniej od ilości czerwonych kartek... tu rekord też ma "wyśrubowany" ;-)
0
Myślę, że Mascherano sam nawet nie wiedział, w którym momencie trącił Di Marie, nie było żadnej dobrej powtórki tego zdarzenia.
0
Tez ten mecz MU z Bayernem mi się przypomniał, jak ten czas szybko leci! Wtedy w tym meczu byłem za MU .... a teraz nie lubię ich ze względu na MOU....
2
Di Maria symulant. Nie było dobrej powtórki, mogło tam nic nie być
....ale. Suarez niczym RONALDO
2
Tak zawsze mówił Adam Małysz i odszedł będąc nadal wielkim
2
Oprócz tego zmieniona została niemal calkowicie strategia na boisku.....
Ciekawe dlaczego wcześniej tak nie można było?
A może to wszystko wymyślił asystent LE?
0
Trochę mam kaca moralnego czytając ten komentarz mając na uwadze symulkę Suareza, ale pal6 ;-)
270
Gratulacje dla UEFY za przyznanie 0% szans
0
Nie jestem odmiennej orientacji, ale kocham go!
0
Dobre! Rozbawiłeś mnie!
Jak sobie przypomnę całą masę krzywd na przestrzeni wielu lat, jaką sędziowie zrobili klubowi, to nic to dla mnie nie znaczy, a PSG jest sobie samo winne, że posłuchali UEFY, która dawała 0% szans Barcelonie!
11
Grunt, że Neymar zagra!
0
Suarez przy karnym na 5:1 niczym Ronaldo na codzień w nurka się zabawił ..... ale kto będzie o tym pamiętał za jakiś czas?
0
Aż otworzyłem najdroższą szkocką jaką tylko miałem, aby się napić z tej okazji, chociaż generalnie nie piję!
2
Gomes hat-tricka teraz !!!!
0
....w roli kibica
2
Z Gomesa jest jednak większy pożytek gdy kibicuje niż gra.
0
Z białej cegły..., ;-) Oby taki sam co w Warszawie wiatr ostatnio przewrócił
1
Na razie mam piękny sen......obym się obudził nie za 45 minut, tylko za 80-90
0
O to chodzi!!!!
0
Liczę na dryblingi Neymara i czerwień dla PSG
0
Wczoraj LE twierdził, że możemy strzelić 6 goli. Ja tego bardzo chcę, ale prędzej 6-kę w Totka dziś ktoś trafi, chociaż będę się starał wierzyć w remontadę dopóki gola nie stracimy.
0
6-4-0 PSG się ustawi
8
Trening przed PSG, gdzie musi mnóstwo dryblować i wykartkować kogokolwiek OUT z boiska! To jest to zrobienia! Taka musi być strategia plus duża zmienność pozycji, tak aby zmieniając pozycje przez długi okres czasu atakować jecną stroną i zaorać to jeden, to drugi bok obrony. I albo ich wykartkujemy, albo wjedziemy do bramki.....
0
Szkoda, że pierwszej w Paryżu nie wpakował....był wtedy bardzo blisko kiedy trafił w słupek....