2

Ter Stegen był super, nie popełnił żadnego błędu, a kilka razy ratował nam d.....sko!

0

Ale jednak bardziej się wkurzyłem gdy wchodził Di Maria.... nie zapomnę mu, jak gdy grał w Realu symulował trupa, po czym zerwał się jak nowo narodzony i wpakował nam gola. Prawie Zawsze pecha nam przynosił

0

Dobre! Mi się wczoraj kojarzył biały mur PSG, jako ten mur z białej cegły, co ostatnio wiatr go w Warszawie przewrócił na zaparkowane samochody

0

...a jeszcze niedawno byłem zły na Roberto za tą czerwona kartkę z ATM. No ale zawsze pisałem, że nie powinien grac w obronie tylko w pomocy i w końcu LE musiał czytać te komentarze, skoro stwierdził, że ostatnią bramkę strzelili kibice z całego świata.

2

Chyba raczej "ograniczona", a nie "prosta" matematyka... Ograniczyli się do historycznych statystyk jedynie. A przecież matematyczne szanse ma się zawsze.

0

W sumie śmiejemy się z Gomesa, ale kto wie, czy akurat nie byłby lepszy od Rakitica z całej drugiej połowie wczoraj, bo wiemy, co Rakieta narozrabiał. Inna sprawa, że Gomes wcale nie był specjalnie jakoś super widoczny (jak zwykle)

0

"Na samej górze czytamy o Sergio Ramosie, który zdobył już 18 kluczowych goli dla Realu."
he, he....szkoda, że nie napisali, że to tylko minimalnie mniej od ilości czerwonych kartek... tu rekord też ma "wyśrubowany" ;-)

0

Myślę, że Mascherano sam nawet nie wiedział, w którym momencie trącił Di Marie, nie było żadnej dobrej powtórki tego zdarzenia.

0

Tez ten mecz MU z Bayernem mi się przypomniał, jak ten czas szybko leci! Wtedy w tym meczu byłem za MU .... a teraz nie lubię ich ze względu na MOU....

2

Di Maria symulant. Nie było dobrej powtórki, mogło tam nic nie być

....ale. Suarez niczym RONALDO

2

Tak zawsze mówił Adam Małysz i odszedł będąc nadal wielkim

2

Oprócz tego zmieniona została niemal calkowicie strategia na boisku.....
Ciekawe dlaczego wcześniej tak nie można było?
A może to wszystko wymyślił asystent LE?

0

Trochę mam kaca moralnego czytając ten komentarz mając na uwadze symulkę Suareza, ale pal6 ;-)

270

Gratulacje dla UEFY za przyznanie 0% szans

0

Nie jestem odmiennej orientacji, ale kocham go!

0

Dobre! Rozbawiłeś mnie!
Jak sobie przypomnę całą masę krzywd na przestrzeni wielu lat, jaką sędziowie zrobili klubowi, to nic to dla mnie nie znaczy, a PSG jest sobie samo winne, że posłuchali UEFY, która dawała 0% szans Barcelonie!

11

Grunt, że Neymar zagra!

0

Suarez przy karnym na 5:1 niczym Ronaldo na codzień w nurka się zabawił ..... ale kto będzie o tym pamiętał za jakiś czas?

0

Aż otworzyłem najdroższą szkocką jaką tylko miałem, aby się napić z tej okazji, chociaż generalnie nie piję!

2

Gomes hat-tricka teraz !!!!

0

....w roli kibica

2

Z Gomesa jest jednak większy pożytek gdy kibicuje niż gra.

0

Z białej cegły..., ;-) Oby taki sam co w Warszawie wiatr ostatnio przewrócił

1

Na razie mam piękny sen......obym się obudził nie za 45 minut, tylko za 80-90

0

O to chodzi!!!!

0

Liczę na dryblingi Neymara i czerwień dla PSG

0

Wczoraj LE twierdził, że możemy strzelić 6 goli. Ja tego bardzo chcę, ale prędzej 6-kę w Totka dziś ktoś trafi, chociaż będę się starał wierzyć w remontadę dopóki gola nie stracimy.

0

6-4-0 PSG się ustawi

8

Trening przed PSG, gdzie musi mnóstwo dryblować i wykartkować kogokolwiek OUT z boiska! To jest to zrobienia! Taka musi być strategia plus duża zmienność pozycji, tak aby zmieniając pozycje przez długi okres czasu atakować jecną stroną i zaorać to jeden, to drugi bok obrony. I albo ich wykartkujemy, albo wjedziemy do bramki.....

0

Szkoda, że pierwszej w Paryżu nie wpakował....był wtedy bardzo blisko kiedy trafił w słupek....

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?