0

Jeszcze trochę i w końcu jakaś ciekawa walka o pas się szykuje w ufc.

0

@Walpiano A jak podbijasz, to wyskakujesz z jakimś cringowym tekstem, albo kreatywnym, czy może zwyczajne "wpadłaś mi w oko/spodobałaś mi się"?

2

Amerykanin się wystraszył wielkiego Brytola.


0

@lucas/catalan i jak się to potoczyło?

3

2

@Popitek12 W sensie transdziewczyny?

0

@Sulimo Kiedyś widziałem opinię jakiegoś gościa, żeby traktować insta jak portal randkowy, a kilku znajomych mówiło mi, że trochę takie dziwne. :p

0

A na chwilę zmienię temat - co sądzicie o pisaniu na instagramie do randomowych dziewczyn?

0

Ter Stegen nową pannę sobie znalazł?

0

@MichuZ44 Ta, Olmo to na fałszywym 9 piętrze w szpitalu. ;p

0

@VinDiesel chłop miał tylko 2 walki w HW. XD

0

@Lucyffffer1922 Dana na konferencji powiedział.

0

Jon kaczka Jones przeszedł na emeryture.

2

Trzeci sezon Daredevila obejrzany i powiem jedno - najlepszy z całej trójki.

0

Co jest kurde, że te Europejskie tak przegrywają?

0

Pain co zaskoczyło ekspertów na majorze. A s1mple wgl ma duże szanse na finał. Mongolz pokonać i teoretycznie to Pain i Furia w BO3 są dużo łatwiejsze od aktualnego rywala. Ale za to szykuje się meczyk w półfinale, jak wejdą (a powinni) - Donk vs Zywoo.

6

@Lanosss Akurat transfery Xaviego dały nam MŚ Hiszpanii. Potem dostał wypożyczenia Cancelo i Felixa. Ich nie ma, a transfery Xaviego dalej kluczowe - Raphinha, Lewy, Kounde.

2

Wczoraj urodziny obchodził Alois Alzheimer. Oczywiście ludzie zapomnieli.

0

Schodzi pewien Argentyńczyk i Argentyna strzela na 1-1. Schodzi pewien Portugalczyk i Portugalia drży do końca o wynik po jego wyrównaniu i liczy na karne.

1

Ter Stegen poczuł brzuszek Laporty i się odpalił na kadrze.

0

Wielki Cristiano dowiózł kolejny puchar dla Portugalii. Teraz Mały Lionel dowiezie kolejny dla Argentyny, w marcu.

1

@norbi77 Może teraz w marcu siądzie. :P

3

UCL najlepszy strzelec i g/a - Raphinha Guirassy (tylko bramki).
CDR najlepszy strzelec - Ferran
SPH - najwyższe g/a i najlepsi strzelcy - Raphinha, Yamal, Rodrygo (tylko 2 gole, pozostali po asyście).
LL najlepszy strzelec i g/a - Mbappe

Lewy miałeś jedno zadanie.

0

@mateusz33 Jakie częste kontuzje?

0

@krol211 jak się nie zgodzi, to go nikt nie wyśle do końca kontraktu.

0

@ViscaelBarca2007 jeszcze się okaże, że Wojtka wyśle na trybuny, a Garcie na ławkę.

3

Gol na 1-0 jeszcze miał piłkę na rękawicy, więc teoretycznie powinien to wyjąć, ale ten na 2-0, to jest kupa śmiechu z odklejeńców na tej stronie. Jeszcze ktoś pisze, że Szczęsny by wyszedł i w nogi. Wszystko fajnie, ale gdzieś od około 16 metra już było 2v1.

0

Dana potwierdził, że Jones zgodził się na walkę z Aspinallem i do tego dorzucił, żeby nie wierzyć w nic, chyba że on powie coś na ten temat. Walka ma się odbyć, kiedy nie wiadomo, kontrakt jest do podpisania tylko niby.

1

@FcPortoFan1999 do FC Porto?

0

@Jakchcesz No patrz, a Xavi miał też zostać i co?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?