Rewolucja123
Dołączył/a: sierpień 2014
Żagań
63 obserwujących
38 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Klein - Rebecki
Aliskerov - Park
Rakić - Murzakanov
Volkov - Almeida
Umar Nurmag - Bautista
Dern - Jandiroba
Aspinall - Gane
Nie dość, że fajna karta, to jeszcze o dobrej porze.
0
Przecież Neymar już pokazał dekadę temu jakoś, że nie wolno oklaskiwać baranòw z gwizdkiem, bo karaką kartkami, a Ci dalej oklaskują ich.
0
Pierwsze plotki były o walce Justina Gaethje z Ilią Topurią, a teraz wychodză informacje, że na nowy rok ma z Ilią stanąć w Oktagonie Paddy Pimblett. Kto waszym zdaniem zasłużył bardziej na walkę o pas i jaki pojedynek preferujecie?
1
Coca Cola? Top
1
UFC 323, 6 grudnia
Merab maszyna vs Petr Yan
Pantoja vs Van
Blachowicz vs Guskov
Cejudo vs Talbott
1
@Kinginiesta @Ghostface bez sensu, po co w takim razie te dwumecze, skoro koniec końców liczą się gole przy równej ilości punktów, a nie ekipa, która była lepsza w dwumeczu.
1
@Kgorecki2500 @Andi18 rabiny niezgodne.
0
Czy jak pokonamy Holandię, to w grupie pierwsze co się liczy, to różnica bramek, czy bezpośrednie mecze?
0
@Tasde próbowałem z chatem, porobiłem to wszystko. W promptcie się udało to zmienić, ale na biosie dalej utykałem. Potrzebny będzie reinstall windowsa chyba.
0
@gumaz Teoretycznie Charles był dobră opcją. Chłop po tak brutalnym nokaucie wraca dosyć szybko do oktagonu. Na moje, to duża szansa była. Czysto trafić i Charles by leżał na ziemii, jak z Islamem, Justinem, czy Dustinem. Gamrot niestety tego nie zrobił i skończyło się na tym, że Charles zrobił to, co zawsze. Czyli maszerował przez ogień, poszedł na podłogę i przypiął go.
0
Szkoda Gamera. Potencjał był, ale jak widać wskakiwanie na short notice nie będzie mu najlepiej wychodzić, jak chciałby kiedyś być mistrzem, a i po tej walce już można powiedzieć, że będzie z tym ciężko. Oliveira natomiast udowodnił, że teoretycznie wciąż ma to coś, ale raczej nie wystarczy na to, by być mistrzem. Może ten cału bmf tylko. Starcie z Maxem byłoby napewno ciekawe.
0
@Tasde probowalem i nie wychodziło z jakiegoś powodu. Nie szło usunąć na tym promptcie i converta zrobić.
0
@Tasde na starym, ktòry jest tym głównym. Tak.
0
@Tasde boot option priorities znikają, jak tylko wyłączam csm. Jak są, to pokazuje mi tylko karty pamięci. I jak tylko wyłączam csm i odpalam na enabled secure boot, to cały czas ląduje w biosie
0
Fajnie pograne w BF6, czy nawet faceitki w CS2. XD Pomoże ktoś? Muszę zmienić w bios secure boot na enabled. No i jak to robię, to cały czas wyrzuca do bios. Coś tam na youtube gościu sugerował, że może to powodować partition style, który na jednym dysku mam gpt, a na drugim mbr. Próbowałem to zmienić, ale nie udało się.
0
Alex vs Jones. Fajna byłaby superwalka w kontekście pieniężnym, ale raczej wiadomo jak to się skończy. Jeżeli Chama nie załaduje lewego, to Jones to bierze tak naprawdę.
A co do dzisiaj - Gamrot ma spore szanse na wygraną według mnie. Po takich KO, jak to od Topurii, to moim zdaniem nie powinno się wracać tak szybko do oktagonu, tylko odczekać chociaż te 5-6 miesięcy i wtedy zacząć przygotowania. Mózg musi dojść do siebie, a Oliveira ryzykuje sporo taką decyzją. Gamer również według mnie powinien być następnym w kolejce do title shota lub być jeszcze jedną walkę od tego (potencjalnie ze zwycięzcą Arman-Dan).
0
This guy, Chanco - two time Muay Thai World Champion.
No i wylądował w UFC
0
Oj, Gaethje szykuje się koniec kariery. To może się źle dla niego skończyć, jak stanie naprzeciwko Topurii.
0
#UFCLekka
Czy Mati Gamrot powinien zasłużyć na title shota, jak pokona Oliveire, czy może jeszcze jedna wygrana by była potrzebna do tego? Jak uważacie?
2
Pereira! Poatan co on teraz zrobił?! Matko i panie.
2
Kurde, ten Robocop to powstał szybciej, niż sądziłem. Still undisputed. Brawo dla Meraba.
0
To jest ten sezon.
0
Do 75 minuty sobie oglądałem, było fajnie, ale w takim składzie - szanse były marne. Dobre zawody ogółem. Do gola na 1-1, to był nasz mecz, potem się wyrównało i końcówki nie widziałem. Ogółem powiem tak - w najlepszych składach - spotkały się dwie najlepszy drużyny minionego sezonu, ale one były okrojone i dalej były mocno wyrównane zawody, które zależały w sumie w dużej mierze od indywidualnego błysku lub błędu, aby ktoś wygrał. Dla nas decydujący był błąd do strzelenia gola, dla PSG w końcówce takowy rónież był decydujący do wygrania meczu (Balde kompletnie poza pozycją, nie będę się też kłócił o to, bo nie widziałem całej akcji kilka sekund wstecz, tylko chwilę przed podaniem na skrócie).
0
@Roobo To powinna być bomba i bramka w sumie. Ale no co, eksperci piszą o ładnej próbie niżej, jakby strzelał z 30 metrów i trafił w słupek.
0
Ferran I Olmo pewnie się spóźnili i ławeczka.
1
Guler mocny początek sezonu, już ma 3 gole i 3 asysty dla Realu.
0
I kolejny kupon nie wszedł. Espanyol nie potrafił wygrać z ekipą, która wszystkie mecze domowe przewaliła u siebie w tym sezonie - Girona. Ehhh. Tydzień, półtora pograne, nic nie wygrane, a na minus za dużo. Koniec z tym na kolejne pół roku.
0
Aubameyang jakby tu był, to byśmy wyciągali mecze, jak Marsylia dzisiaj.
0
Dobrze Bayern, bo over 3.5 zagrany.
0
@D10SLEO @Luciano99 Spokojnie, jeszcze był taki Chorwacki Norek co wygrał za bieganie podczas dogrywek na MŚ, a w tym samym roku wszystkich statystycznie zdeklasował Messi.