0

@Firestone Prawda jest pewnie po środku. Patrz np. na to info o kibicach i zabraniu głosu. Załóżmy, że mniej więcej takie coś było, ale klub mógł to przekręcić na ich stronę. Co mam na myśłi? Np. to, że Marc nie chciał zabierać głosu, bo miał mały wkład w to i wolał, aby ktoś inny zabrał głos - co jest w tym przypadku normalne i bardziej zrozumiałe wobec Niemca.

@Jakchcesz A, czy Wojtek przedłużył kontrakt?

@Who_you_mam Ja rozumiem, ale można medialne gierki z nakładaniem presji zrobić, ale nie mieszanie z błotem.

4

Ciśnięty Dembele w momencie, gdy chodziło o przedłużenie kontraktu, wypuszczony kontrakt De Jonga i różne plotki medialne na jego temat, plotki o Araujo i jego odejściu, które od razu dostały tarczę od Ara - przez co nie było szans na ataki, jak na Frenkiego, czy Dembele. Konkretnie Ara napisało o obietnicy o podwyżce. Później wojna z Xavim, medialnie i na konferencji przez Laportę. Do tego wcześniej nawet był Koeman jechany i bez wsparcia. To tylko kilka kwiatków medialno-klubowych, a teraz powstaje kolejny o Marcu i mamy efekt, który pokazuje, że to działa - stworzenie złego spojrzenia na osobę, która jest ciśnięta medialnie. Jak się chce pożegnać kogoś, to można wprost, albo odchodzisz, albo ława, a nie ciśnięcie w mediach. Trochę klasy wypadałoby zachować, zwłaszcza że to klubowa legenda już w sumie.

1

@Tridente2015 podobnie było i z Dembele, jak wszystkie media pisały na jego temat w momencie przedłużenia.

1

Merab to bestia. Jak Khabib, czy Islam nie nauczą Umara w zapasy, to Merab już nie przegra. Nie ma równych dla niego.

1

@kanver_ O tutaj.


0

Chłop obiecał im trzeci lepszy od drugiego sezon, a Ci go zwolnili. :D W dodatku jak mówi, że lepszy, gdy chłopaki puchar zgarnęły, to tam chyba jakiś dublet planował krajowy pewnie zdobyć. :D No cóż, Totki to mem.

0

@adi7adi8 PR kolego, PR.

0

Czy jak Messi wygra finalissime i WC, to powinien dostać Balon D'ora, czy jednak nie?

2

Czemu Totki zwolniły gościa co im wygrał pierwszy puchar od lat?

1

@Frimpong Dembele, De Jong, Ter Stegen. Coś te media atakują najbardziej nie chcianych. Było jeszcze chyba kilku innych kiedyś, ale poza Fatim, to musiałbym lekki research zrobić. Nie chcę nic sugerować, ale no taki zmasowany atak medialny...

0

A już jutro, Merab vs OMalley 2. Na kogo stawiacie?

0

0

@ShawnC w tym duecie w 10 meczach straciliśmy 2 gole. Jak któryś był zmieniany, to już tych goli dalszych nie liczyłem. Np. 4-3 Inter. Z nimi 2 gole stracone, a później był Araujo na boisku.

0

@ShawnC łatwiej policzyć 3 gole stracone, bo były w 3 meczach. Raz straciliśmy 4 w tym duecie.

1

Ile tam mvp uzbierał w tym sezonie Pedri? Ktoś wie?

0

@ToWinaSedziego gol, asysta, po jego strzal samobój Sommera. Słaby występ w dwumeczu.

0

Yamal w przeciągu mniej jak 365 dni zmierzy się z dwoma najlepszymi piłkarzami 21 wieku.

0

@Encore po edycie doczytaj.
@Comentateiro też może.

1

@Encore no spoko, Yamal w pòłfinale w dwóch meczach z tą samą ekipą. Co miał zrobić, skoro to nie on wpuścił 7 bramek? Do tego wczoraj obaj zagrali naprzeciw siebie i jeden błysnął, a drugi zniknął. Czy Mbappe też lepszy, bo zagrał mega MŚ dwukrotnie i raz strzelił tam hat tricka w finale? No nie - bo każdy widzi różnicę w jakości jaką dają i jakim typem zawodnika są. Pokazały to z resztą klasyki. Takie pojedyńcze mecze nie świadczą wiele o jakości piłkarza, a to ile daje na przestrzenii całego sezonu.

7

Jak Portugalia pokona Hiszpanie - Liga Narodów>UCL, Euro, WC. Ronaldo wciąż to ma. Yamal cienias.

Jak Hiszpania pokona Portugalie - Nic nie znaczące trofeum, praktycznie turniej towarzyski.

1

@ViscaelBarca2007 Barca i Hiszpania bez Pedriego funkcjonować nie potrafi?

0

Zabierzcie Mapeta z kadry na Euro i Francuzi będą mocarni. Chłop tylko na MŚ powinien jeździć.

3

Dzisiaj zaciskamy kciuki za Hiszpanią i potężnymi dzieciakami z Barcelony. Potencjalne starcie w finale Yamal-Ronaldo, ale by się sprzedało.

0

@Marcelinho132 czy wywiad przed meczowy to coś złego? Różni piłkarze podchodzą do konferencji prasowych przed meczem, ostatnio był Marc. Ta wypowiedź jest po meczu, gdy złapał go dziennikarz. To nie jest wywiad planowany przez piłkarza i dziennik lub dziennikarza.

1

@blakkudium Szczęsny się rzuca do tego podania lub zostraje na linii.

2

@Maciej_T otóż nie. Polakom bliżej prawej strony. Po prostu jak mamy czegoś dość, to się mobilizujemy. Patrz przykłady ostatnich dwóch wyborów - parlamentarnych i prezydenckich. Wcześniej jeszcze za PO i Komorowskiego. Koalicka by prędzej, czy później upadła - tu nie ma wątpliwości. Celem powinno być zniszczenie pisu, który ma duży procent wyborców. Jakby KO teraz było u władzy z Trzaskiem, to byłaby szansa, że załatwiliby polityków z pisu i dobili gwóźdź w trumnie. A tak? Konfederecja jest na straconej pozycji, bo nie jest jedyną, albo inaczej - najmocniejszą prawicową partią w Polsce - jest nim Pis. Pis praktycznie został zreanimowany, doszło do resurekcji, podłączono ich do tlenu na nowo itd. można mówić.

0

Doue vs Yamal - początek nowej rywalizacji? 2 lata ròżnicy, lewo i prawo skrzydłowy, pierwszy lrawo nożny, drugi lewo. Freestyle i talent z la masii.

0

@kondzix2115 No, ale pieniędzy nie ma, a wszystko drogie, że hej. Powòd przez, który moja rodzina się wyprowadziła. Było tak za PO, potem za PiSu, a teraz za KO.

0

0

Czyżby Aspinall emerytował Jonesa bez walki z nim? :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?