1

@Safrani to zrób coś na tym dotykowym tablecie bez odrywania wzroku od drogi. Duże ekrany są bardzo fajne i przydatne, ale do podstawowych i najczęściej używanych funkcji typu zmiana ustawień klimatyzacji i radia powinny być fizyczne przyciski.

0

@Emhyr no to pokaż miejsce, gdzie masz możliwość zmiany tego w przeglądarce.

"Przed otwarciem linku powinno ci się pokazywać na dole ekranu okno w którym zaznaczasz gdzie chcesz żeby się otwierało "

Za to "okienko" odpowiada system Android, a nie przeglądarka. To on go wyświetlił i to on odpowiada za ustawienia aplikacji domyślnych dla otwierania plików i linków.

1

@Emhyr " To nie zależy od telefonu bo to są opcje przeglądarki i na każdym telefonie masz to samo "

To pokaż gdzie masz możliwość zmiany tej opcji w przeglądarce.
Wyprowadzasz go w błąd, @LM10GOAT dobrze go pokierował, że za to odpowiadają ustawienia telefonu.

@Faro dobrze zrozumiałeś. A jak wejdziesz w aplikacje masz coś takiego jak 'aplikacje domyślne'?

0

@MesQueUnClub_87 na 'Porshe' to może i będzie cię stać, bo na Porsche to szczerze wątpię.

0

@Murazor opłacalność to jedno, dochodzi do tego kwestia walki radioelektronicznej i bezsensownego ujawnienia charakterystyki pracy radarów żeby zestrzelić rakietę tylko dla celów propagandowych. Pomijając skromny fakt,że musieli byśmy przede wszystkim mieć tam jakaś baterię przeciwlotniczą, a przy bardzo skromnej ilości, którą na tą chwilę posiadamy to trzymanie jej na jakimś odludziu żeby bronić kawałka lasu jest kompletnie bez sensu.

1

@Krzysztof1987 "Skoro wszędzie bębnią, że rakieta była monitorowana i obserwowana od startu, przez całą Swoją drogę. "

Gdzie ty takie bajki wyczytałeś? Od startu? Przecież to jest technicznie niemożliwe i kompletnie bez sensu.
Po drugie - zestrzelić? Ale czym?

"To się nazywa "bezpieczna obrona powietrzna" "

Która w przypadku Polski na tą chwilę prawie nie istnieje.

6

@PatrychoO podobno mają dziwny posmak uranu.

0

@Barcasub "Nie ma pokoju bez ofiar."
Problem z tym, że twój pomysł żadnego pokroju by nie zaprowadził. I nie bulwersuj się na określenie "głąb" bo to i tak łagodnie o kimś kto ma takie pomysły.

0

@Barcasub
https://memy.pl/show/big/uploads/Post/9785/14402886814144.jpg

Wuj z tym, że "taka atomówka" wywołała by światowy kryzys i na płaszczyźnie politycznej, i gospodarczej, i humanitarnej przy którym wojna na Ukrainie to byłby mały pryszcz. Co odbilo by się też na Polsce i powtórka z galopującą inflacją x2, albo i X3. Do tego masa niewinnych ofiar które z polityką i tym konfliktem nie chcą i nie mają nic wspólnego. Plus potencjalne zagrożenie konfliktem nuklearnym na skalę światową.
Krótkowzroczność i brak jakiejkolwiek wyobraźni level 1000, gratulacje.

1

@Kondziubarca P.S. nikt chociaż odrobinę myślący i rozsądny nie uwierzyłby w to, że Rosja upadnie po 4 miesiącach prowadzenia konfliktu.

0

@Kondziubarca słuchaj się Wolskiego dalej, wkleiłem jego tweet bo filmik fajny. Ale samemu Wolskiemu się czasami tak odkleja, że aż strach. Można by o nim powiedzieć jako o ekspercie w kwestiach czysto techniczno- wojskowych. Ale jego teorie i przewidywanie wydarzeń eksperckie na pewno nie są.

2

Do sylwestra jeszcze daleko, a tu już takie ładne fajerwerki.


1

@czosnekfcb Viaplay

1

@Kamiloza91 na obstawianie czegokolwiek ty lepiej nie trać czasu.

0

@dafik85 Lipa trudniejsza bo się Napili?

0

@mmaciass czyli potwierdzasz, że byłeś na tyle leniwy, że nie chciało ci się poświęcić 30 sekund, żeby się upewnić czy za chwilę nie napiszesz kompletnego idiotyzmu? Mało istotne...
Właśnie to czy to była Rosja czy Turcja ma olbrzymie znaczenie. Bo to właśnie ROSJA podpisała to porozumienie. I to ROSJA je złamała, nie USA czy Wielka Brytania.

1

@mmaciass "Ukraina też miała gwarancje bezpieczeństwa po zrzeczeniu się arsenału nuklearnego i co? Gwarantem były, Stany, WB i chyba Turcja. Jak na tym wyszła?"

Nie masz pojęcia o czym piszesz, nie Turcja, tylko Rosja i to Rosja to porozumienie złamała. Poza tym to porozumienie polityczne, które w żaden sposób nie zobowiązuje USA i Wielkiej Brytanii do obrony Ukrainy.

0

@1kondziu1 patrząc po tym jak cię przerasta stawianie spacji, przecinków i napisanie kilku zdań to nie wierzę, że to "ironia".

1

@1kondziu1 "hłopem"

Ja pier...

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@xVENUMx żeby obsługiwać TV, czy tam zmieniać kanały musisz mieć wbudowany port podczerwieni w telefonie, sama aplikacja nic tu nie da. Pomijać fakt, że coraz więcej dekoderów TV/ telewizorów jest sterowana przez pilota wysyłającego sygnały przez bluetooth, a nie podczerwień, więc tym bardziej nic nie zrobisz.

0

@Culers Darude - Sandstorm

4

@LS ale diesel przynajmniej jedzie, a z tym potężnym 1.2 TSI to faktycznie nie jeden ciągnik rolniczy na starcie by tego "Gulfa" odstawił. Już o siodłowym ciągniku nie mówiąc.

1

@JimMorrisonFCB nie, to jest na Showtime niestety jako Miasteczko Twin Peaks. Na Prime jest sezon 3.

2

@Kapitan_SW nic ciekawego? The Office, Mentalista, Twin Peaks, Mad Men, Fargo, Good Doctor i wiele innych dobrych seriali jak za 50zł. Plus darmowe wysyłki przy zakupach od 10 zł na Amazon.

@Hosh no tak, jeszcze PG, w cenie niecałych 5 zł na miesiąc to są bezkonkurencyjni.

1

@SelloutCrowd tak, oczywiście, zero problemu, dopóki ktoś życzliwy cię nie sprzeda do skarbówki, z pieniędzy "w kopercie" dalej trzeba się rozliczać, że pewnie prawie nikt tego nie robi to inna kwestia. Ale jak się skarbówka przyczepi to już nie odpuści.

@Kgorecki2500 bez różnicy do czasu jak nie przytrafi ci się chociażby długie zwolnienie chorobowe i dostaniesz 2/3 albo pół wypłaty na konto, zamiast 80%. Albo pracodawca stwierdzi, że tych pieniędzy "w kopercie" już ci nie będzie płacił "bo coś tam". I w żaden sposób ich nie odzyskasz bo nie masz tego w żaden sposób udokumentowane. Pójdziesz do sądu pracy i co? "On powinien mi płacić tyle i tyle w kopercie, a tego nie robi".

0

@Faro tak, pewnie dlatego mieli całe 4% mniej posiadania piłki, jaki ty jesteś odklejony to się w głowie nie mieści. Widzę, że minęły prawie dwa dni a tu dalej pieruńsko piecze.

@Pedri16Future na szczęście tu pełna kulturka i nikt piłkarzy Realu od psów nie wyzywa, patrz przykład wyżej. Hipokryzja level kosmos.

0

@mekston ok, to nie ma sensu, według @mekston wypadki w F1 to ewenement, mimo faktów, że się zdarzały i mistrzom świata i liderom wyścigu i wszystkim innym.

Tak, oczywiście, bo kiedyś nie było zarządzania oponami, zwłaszcza w latach jak był zakaz ich zmieniania. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale to też trzeba trochę pomyśleć, prawda?

Niestety, już wystarczająco czasu straciłem na tą jałową dyskusję, a tu czeka aplikacja w Nest do napisania.
Oby tylko w następnym wyścigu nikt się nie rozbił, bo to dopiero będzie EWENEMENT.
Bywaj zdrów.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?