RichardWinters
Dołączył/a: sierpień 2019
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
25
@Kgorecki2500 https://media.tenor.com/TwaH4ZNxNssAAAAd/%C5%9Brednio-tak-no-tak%C5%9Brednio-bym-powiedzia%C5%82-tak.gif
1
@JimMorrisonFCB nie, to jest na Showtime niestety jako Miasteczko Twin Peaks. Na Prime jest sezon 3.
2
@Kapitan_SW nic ciekawego? The Office, Mentalista, Twin Peaks, Mad Men, Fargo, Good Doctor i wiele innych dobrych seriali jak za 50zł. Plus darmowe wysyłki przy zakupach od 10 zł na Amazon.
@Hosh no tak, jeszcze PG, w cenie niecałych 5 zł na miesiąc to są bezkonkurencyjni.
1
@SelloutCrowd tak, oczywiście, zero problemu, dopóki ktoś życzliwy cię nie sprzeda do skarbówki, z pieniędzy "w kopercie" dalej trzeba się rozliczać, że pewnie prawie nikt tego nie robi to inna kwestia. Ale jak się skarbówka przyczepi to już nie odpuści.
@Kgorecki2500 bez różnicy do czasu jak nie przytrafi ci się chociażby długie zwolnienie chorobowe i dostaniesz 2/3 albo pół wypłaty na konto, zamiast 80%. Albo pracodawca stwierdzi, że tych pieniędzy "w kopercie" już ci nie będzie płacił "bo coś tam". I w żaden sposób ich nie odzyskasz bo nie masz tego w żaden sposób udokumentowane. Pójdziesz do sądu pracy i co? "On powinien mi płacić tyle i tyle w kopercie, a tego nie robi".
0
@Faro tak, pewnie dlatego mieli całe 4% mniej posiadania piłki, jaki ty jesteś odklejony to się w głowie nie mieści. Widzę, że minęły prawie dwa dni a tu dalej pieruńsko piecze.
@Pedri16Future na szczęście tu pełna kulturka i nikt piłkarzy Realu od psów nie wyzywa, patrz przykład wyżej. Hipokryzja level kosmos.
0
@mekston ok, to nie ma sensu, według @mekston wypadki w F1 to ewenement, mimo faktów, że się zdarzały i mistrzom świata i liderom wyścigu i wszystkim innym.
Tak, oczywiście, bo kiedyś nie było zarządzania oponami, zwłaszcza w latach jak był zakaz ich zmieniania. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale to też trzeba trochę pomyśleć, prawda?
Niestety, już wystarczająco czasu straciłem na tą jałową dyskusję, a tu czeka aplikacja w Nest do napisania.
Oby tylko w następnym wyścigu nikt się nie rozbił, bo to dopiero będzie EWENEMENT.
Bywaj zdrów.
0
@mekston chłopie, ja ci próbuję wytłumaczyć "jak komu mądremu", że ewenement to może być jak ktoś się wbija w bandę za samochodem bezpieczeństwa, a nie wypadek jadąc pełnym tempem wyścigowym. Zdarzało się to mistrzom świata, zdarzało z pierwszego miejsca, zdarzało z drugiego, zdarzało też z wielu innych. Wypadek w F1, nawet bez udziału innego kierowcy to żadna nowość i może wreszcie pojmiesz tą oczywistość?
0
@mekston a jakie to ma znaczenie ile lat się trzeba cofnąć? Zdarzało się to wiele razy i to kilkukrotnym mistrzom świata więc to żaden ewenement.
P.S. dodaj jeszcze kilka "xD" twój wpis na pewno na tym zyska.
0
@mekston żaden ewenement, bo takie wypadki miał np. Senna, Schumacher czy Hakkinen. To też byli kierowcy- memy? Ewenement to może być jak ktoś się właduje w bandy za samochodem bezpieczeństwa (patrz Russell albo Grosjean), a nie wypadek jadąc pełnym tempem wyścigowym.
0
@MesQueUnClub96 chłopcze, ale ciebie tak nazywają wszyscy, nie tylko ja.
0
@MesQueUnClub96 największy mem tej strony pisze o "wyciąganiu kija", a to zabawne.
@mekston dodaj to DNF Baku, też z winy zespołu. Przecież w Monako Leclerc rozbił się w kwalifikacjach, co nie powinno mieć żadnego przełożenia na wyścig. Nie powinno, jeśli zespół sprawdził by dokładnie bolid. To kierowca jest odpowiedzialny za gotowość samochodu do startu?
0
@Sulimo wuja wiem, a się wypowiem, w każdym z tych przypadków bardziej zawinił zespół, a nie kierowca.
0
@Katalończyk 99 dają, korki i wku.wienie okolicznych mieszkańców.
1
@Herato "Jezus Maria"
Ale odpowiedź to mogłeś chociaż w spoilerze dać.
( ͡° ͜ʖ ͡°)
8
@Cotutajsiedzieje gdzie ty masz gwałcicieli i bandytów z Azji Wschodniej w Europie? W Chinatown?
0
@Lucerfi sam się zamkniesz, przecież wiesz, że tak będzie lepiej dla wszystkich, prawda?
3
@Lucerfi myślę, że będzie lepiej dla ciebie i wszystkich jeśli zamkniesz się dla bezpieczeństwa na czas nieokreślony w piwnicy. Ale minimum na 4 lata
0
@misterio bzdura, właśnie ci odrobinę wiedzą o IT i programowaniu rozumieją jakie to niesie ze sobą potencjalne problemy i ograniczenia, więc "przywiązanie do tradycji" nie ma tu nic do rzeczy.
0
@Pressinho "Skoro można zabezpieczyć kody nuklearnej, to i taki system można."
Fajnie, tylko kody do broni atomowej to są przechowywane w formie fizycznej, a nie elektronicznej.
Poza tym dochodzi kwestia serwerów, wystarczy, że naszym wschodnim sąsiadom będzie się nudziło, będą je stale i regularnie atakować np. zwykłym ddosem i będziesz miał wuja, a nie wybory. Za to wstyd na cały świat, że Polska nie potrafiła postawić działającej aplikacji do głosowania.
0
@michal26 "powtarzam. Da się to zabezpieczyć tak, by nie było to podatne na ataki hakerskie, tylko ktoś kompetentny musiałby się tym zająć."
Żadnej aplikacji nie da się zabezpieczyć w 100% i powie ci to każdy, doświadczony programista.
0
@BulaKG brzmi super pomysł na "przekręcenie" wyników.
1
@hayek "Herbata wzniosła krzyk, u sąsiada"
0
@Torpeda0991 no Magik to się w
XXI wieku raczej za dużo nie narapował.
@okiemtypera_lucaxx95 mimo wszystko Lech Roch Pawlak.
3
@gumaz "Smak wolności" z nieśmiertelnym "łubudu", albo "Rodzina patologiczna". Ewentualnie "Pieśń strudzonego renifera".
0
@esem91 https://www.meme-arsenal.com/memes/27d160cf88920bf9e4f9c78ab41bcc63.jpg
Już gorzej się tego zdjęcia wrzucić nie dało?
0
@michal26 "I tak, jak to na wojnie, mamy do czynienia z takimi rzeczami, jednak nie zapominajmy kto pierwszy zaczął.
Dlatego też inaczej podchodzę do tego co robili Ukraińcy na tej wojnie, bo to jednak oni bronią swojego terenu"
"w którym miejscu usprawiedliwiałem mordy? XDD "
Ty masz jakieś rozdwojenie jaźni czy ki diabeł? Jeszcze więcej"XD", na pewno wyjdziesz na mądrzejszego.
"5. Jakiekolwiek przejawy zbrodni wojennych trzeba zbadać i jeśli wyjdzie, że są, to kategorycznie skrytykować i potępić."
Ja wiem, że ciebie nienawiść do Izraela zaślepia zupełnie, ale chłopcze, co ty chcesz badać? Wejdź na Twittera czy tam X, przecież Palestyńczycy publicznie się chwalą tym co robią z cywilami i zwłokami izraelskich żołnierzy.
" i zobacz sobie w jaki sposób Izrael odpowiedział (ostrzelał budynki cywilne, gdzie zginęli ludzie)."
Jak zwykle wuja wiesz i tylko dużo gadasz, poczytaj sobie jak było chociażby w przypadku ataku na Palestine Tower i o tym jaka standardowa taktyka Izraela żeby dać ludności cywilnej możliwość ucieczki.
0
@michal26 przecież ty sobie zaprzeczasz w jednym wpisie, piszesz, że:
"Nie usprawiedliwia to zbrodni wojennych"
A w poprzednim zdaniu usprawiedliwiasz to co robią Palestyńczycy.
0
Komentarz usunięty
0
@michal26 ja wiedziałem, że ty jesteś odklejony, ale nie wiedziałem, że aż tak.
Usprawiedliwianie modru na cywilach i bezczeszczenia zwłok jakimś wytłumaczeniem rodem z podstawówki "bo to przecież nie oni zaczęli" nawet ciężko skomentować. Ja rozumiem walkę o swoją wolność i ziemię, ale po co strzelać do niewinnych ludzi? Po co dokonywać zbrodni wojennych i jeszcze, o zgrozo, chwalić się tym w internecie? Przecież Palestyńczycy strzelili tym sobie tylko w stopę, nagrania poszły w cały świat i nikt normalny (poza krajami arabskimi) nie stanie teraz po ich stronie.
Widzisz, może Ukraińcy też świeci nie są, ale nawet na myśl im by nie przeszło chwalić się publicznie w internecie tym jakim zezwierzęconym bydłem są.
Ale sam przyznajesz, że zaślepia cię nienawiść do Izraela więc nic dziwnego, że nie masz szans na trzeźwą opinię.
0
@michal26 to jak nazwiesz ludzi, którzy zabijali cywilów czekających na przystankach i wykonywali egzekucje na izraelskich rodzinach jeśli to nie są terroryści?
"To co robi Izrael jest nieludzkie. "
Czy bezczeszczenie zwłok (!!!) izraelskiej żołnierki, porywanie ich w celu okupu, a do tego publikownie tego i chwalenie się w internecie(czego nawet Rosjanie w Buczy nie robili) jest ludzkie czy nieludzkie?
"Całym sercem za Palestyną"
Czyli jednym słowem popierasz i podpisujesz się pod zbrodniami wojennymi, bezczeszczeniem zwłok i zabijaniem cywili?