0

@arasz1819 Tłusty chłopaczek sprzed komputera, zgrywający wszechwiedzącego chojraka z Labambi (a okazujący się miękkim tchórzem) wypowiada się o "wyjściu z twarzą". Pocieszny jesteś, naprawdę Araszku. Tylko już trochę nudny.

"Ryszard już za późno."
Na odzyskanie twojej męskości i założenie rodziny? No to niewątpliwie, o tyle dobrze, że już chociaż przestałeś się oszukiwać.

0

@arasz1819
"nawet nic już nie muszę dodawać, "
Ja wiem Araszku, że temat twojej męskości jest dla ciebie mocno drażliwy i raczej nie masz w tym temacie za wiele do dodania.

"Taki kozak był, a nie przewidział że zaproponuje Ci to samo :]"
Ciężko było tego nie przewidzieć jeśli riposty w stylu "chyba ty" to esencja twojego miękkiego, araszkowego "ja".

Doceniam, gratulacje od 1/16 finalisty LE i uczestnika fazy grupowej LM (to niewątpliwie też "wielki" sukces, taki na miarę Barcelony) to naprawdę "coś".

0

@arasz1819 ok Araszku, ale panie przodem, więc zaraz po tobie.

0

@arasz1819 jednakowoż w tym miejscu wypadało by pogratulować Barcelonie i jej kibicom największego sukcesu na europejskiej arenie od 4 lat. Czyli odpadnięcia Realu w półfinale LM z City. Sukces niewątpliwy i niepodważalny na miarę tej europejskiej "potęgi" jak "FC 1/16 LE Barcelona".

0

@arasz1819 no cóż ja Araszku poradzę, że jesteś takim miękkim Wacusiem, który boi się i wstydzi tego kim naprawdę jest. To w sumie tłumaczy brak rodziny, do tego zdecydowanie potrzeba cojones, których ty niegdy nie miałeś i już niestety miał nie będziesz.

0

@arasz1819 "Pewnie płakałeś zwinięty w kulkę pod łóżkiem do teraz. "

pewnie tego też nie wiesz, ale twój sposób na przetrwanie wszystkich niepowodzeń życiowych, który stosujesz od dziecka nie jest u ludzi dorosłych i psychicznie normalnych stosowany.
Tak tak Araszku, mój mały grubasku przed komputerkiem, na szczęście ty masz rodzinę i pełno przyjaciół. Pewnie też dlatego tak się obsrałeś po same uszy i schowałeś pod swoje łóżeczko jak tylko przez @Rust_Cohle była opcja ujawnienia twojej smutnej tożsamości.

0

@arasz1819
nie wiem czy uwierzysz, ale tam za oknem jest świat zewnętrzny, może dla ciebie to nie do pojęcia, ale niektórzy mają rodzinę, pracę, hobby i nie każdy jest w stanie ciągle nolife-ować przed komputerkiem, siedzieć na labambie prawie 24h na dobę, czytać wszystkie komentarze, pić Cole i jeść chipsy.

0

@kuz cóż za riposta, taka na twoim poziomie, tyle argumentów i merytoryki. Trzeba było dać jeszcze więcej emotek, bo co ci biedny chłopcze zostało. A i "polskie" pisze się z małej litery, taka podstawowa znajomość ojczystego języka też cię przerasta?
"zakończę tutaj dyskusję."
Widzę konsekwencja też na twoim "poziomie", dużo razy będziesz się jeszcze żegnał i kończył dyskusję?

1

@kuz już, spokojnie, oddychaj, uspokój się bo się cały zaplułeś chłopcze.
Po pierwsze - Nikogo nie bronię.
Po drugie - dalej czytanie ze zrozumieniem cię pogrąża, piszesz tępo o tych 250 tys zapominając o tym, że to tylko prosta kalkulacja i istnieje takie coś jak wkład własny.
Po trzecie - nie wiem, gdzie w tej twojej głowie się urodziło, że nie można takiego mieszkania wynająć. Oczywiście, że można, tylko trzeba będzie spłacać normalną ratę kredytu bez żadnych ulg. Setki, jak nie tysiące osób tak robią, że kupują następne, większe mieszkanie, a raty za to pierwsze spłacają za pieniądze z wynajmu. Wiem, że dla ciebie to wyższa szkoła jazdy i cię to przerasta, ale cóż, nie każdy myśli tak płytko i mało ambitnie jak ty.

0

@kuz widzę, że kolejny raz poległeś w starciu z czytaniem ze zrozumieniem, skąd wziąłeś te 30 lat? Po drugie - podpisujesz cyrograf, że będziesz w tym mieszkaniu mieszkał do końca życia? Co się w tej głowie znowu urodziło?

0

@kuz czytanie ze zrozumieniem level kuz. Przecież jest napisane jak wół "dla singla". To raz, dwa - wkład własny ci nic nie mówi?

5

@Bezhistorii kiedy masz już niby 22 lata, jesteś jednym z najlepszych napastników na Świecie, ale twój stary pijany dalej jeździ z tobą na mecze i robi ci przypał.

0

@Kondziubarca ustną zgodę, to znaczy przyklejane "na ślinę"? Czyli już po ptakach, takiej umowy nie da się zerwać.

1

@Jakchcesz czyli jednak, Mariano Italiano Diaz w Barcelonie. Młody, ale już doświadczony, a jak utytułowany.

0

@prokofiew czyli jak podpisze kontrakt w samolocie to będzie grał w samolocie? Czy w FC Albatros?

0

@Xxxbarca4ever sorry, myślałem, że wolisz jednak zostać w branży niż szukać czegoś zupełnie nowego.

0

@Xxxbarca4ever roksa.pl

1

@Kapiczek to, że sam Bachmut nie jest jako samo miasto ważny wcale nie oznacza, że skoncentrowanie jak największej ilości rosyjskich sił w jego okolicy nie jest strategicznie ważne.

0

@koziar nic nie wiesz, Dżonie Śnieg.


0

@Marcelinho99 jakiego prawka? Czytanie ze zrozumieniem level hard.

0

@Katalończyk 99 to samo co w każdym innym przypadku jazdy po alkoholu i bez uprawnień. Tylko od sędziego zależy zmniejszenie wyroku ze względu na dobrowolne poddanie się karze. Jeśli to nie recydywa to pewnie będzie grzywna i zakaz prowadzenia pojazdów.

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

1

@Rust_Cohle kolor trawy jest inny niż na zdjęciach, które wrzucałeś siedemnaście lat temu.

4

@Rust_Cohle udowodnij, że to Twój świat zewnętrzny.

( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@blodziakk biedne zespoły to już planują wyjazdy z całym objazdowym cyrkiem do Japonii itp. żeby zarobić na spłatę długów i pompki do piłek.

1

Komentarz usunięty

2

Komentarz usunięty

2

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?