RichardWinters
Dołączył/a: sierpień 2019
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty
0
@Inko jeśli dla ciebie nie wchodzenie przed maskę przejeżdżającego samochodu to "coś nie tak z głową" to tobie nie psychotesty ale psychiatra potrzebny od zaraz.
0
@Inko a co miała iść dalej i wejść pod jadące samochody, które nie miały zamiaru się zatrzymać?
Jeśli w tej sytuacji widzisz winę tylko i wyłącznie pieszej to wyglądało by cię skierować na psychotesty bo nie nadajesz się do prowadzenia jakiegokolwiek pojazdu mechanicznego. Chociaż w twoim przypadku max to rower, i całe szczęście.
0
@Inko jeśli dla ciebie wyjście na przejście dla pieszych, a następnie zatrzymanie się, żeby nie wejść pod przejeżdżające samochody (które powinny się zatrzymać i przepuścić pieszego) to głupota no to... Nie wiem nawet jak to skomentować. Twoje szczęście, że za głupotę w internecie płaci się raczej niewiele, stracisz tylko własną reputację i uświadamiasz wszystkich o swojej wybitnej "inteligencji".
3
@FCB24 ale co ty pieprzysz, jaki wybieg modowy? Zatrzymała się na środku przejścia, bo kierowcy na dwóch następnych pasach mieli pieszego gdzieś (jak to w Azji) i nikt nie zamierzał się zatrzymać.
2
@FCB24 debilka? Piszesz to z ograniczonego, europejskiego punktu widzenia. Polecam obejrzeć jakieś nagranie z ruchliwego, azjatyckiego skrzyżowania, pomijając Japonię. Tam nikt ci się nie zatrzyma przed przejściem jeśli będziesz stał po przy nim i czekał. Trzeba się wpychać między samochody.
Edit:
1
Komentarz usunięty
1
Komentarz usunięty
2
@kamil9040 kolejny bieda wpis za parę kopiejek? nie wprowadziliśmy żadnego embargo, tylko Moskale przestali przesyłać gaz go Polski, która nie zgodziła się na płatność za niego w rublach.
1
@PsychoFAn16 https://pressbooks.com/app/uploads/sites/52244/2017/10/Punctuation_What-if-I-told-you.jpg
2
https://pagespeed.web.dev/report?url=https%3A%2F%2Fwww.fcbarca.com%2Fla-rambla
Time to Interactive
54,6 s
Speed Index
18,9 s
Total Blocking Time
8440 ms
Not great, not terrible ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@Janas11224 oczywiście, że widać, wycinek toru. Ale żadną tajemnicą nie jest, że o wiele lepiej i wygodniej jest oglądać wyścigi w TV. Wyścig to tylko dodatek, wyjazd na GP to impreza lub piknik jak kto woli, można cieszyć się całą otoczką F1, wyczuć się w klimat (którego w Austrii na pewno nie brakuje) i po prostu dobrze bawić.
0
@Janas11224 co masz na myśli mówiąc "opłaca"?
1
@Toretto "Dalej nie ma terminarza LM? "
"byłby problem jakiś gdyby z góry to ustalili znając terminarz innych rozgrywek? "
Przecież ty sobie sam zaprzeczasz w jednym poście.
1
@wojopancer chłopcze, przecież @draxidox napisał, że tam były trzy pasy, na co ty mu odpisujesz, że jest zakaz wyprzedzania prawym pasem. Czyli ewidentnie nie znałeś tego przepisu, a jeszcze się plujesz, bo ktoś zwrócił uwagę, że piszesz idiotyzmy.
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
@Tomek54321 dziękuję, nie trzeba.
1
Komentarz usunięty
3
Komentarz usunięty
1
Komentarz usunięty
2
Komentarz usunięty
2
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.
1
https://mobile.twitter.com/MuwangaPaddy/status/1557451255340990465
A wszystko przez jeden niedopałek ( ͡° ͜ʖ ͡°).
Nic piękniejszego już dzisiaj nie zobaczę.
0
@Rust_Cohle mył przed meczem.
0
@dawidinho rozładowałeś go do 0? Wracając bardziej do tematu to też dołożył bym do A52s bo to dużo lepszy telefon niż A51.
0
@dawidinho "już się za cholerę nie chce włączyć"
Zobacz czy jest naładowany, bo już wiele przypadków widziałem, że telefon nie chciał się włączyć mimo, że "był naładowany". A po podłączeniu ładowarki okazywało się, że był rozładowany do zera. A i podepnij pod inną ładowarkę już zwykle.