2

@Peciak "A po co Barcelonie informacja kto będzie sędziować finał pucharu króla, za 3 miesiące, kiedy nawet nie wiadomo, czy drużyna tam awansuje? To się w ogóle nie trzyma kupy."

Naprawdę "szanownemu" redaktorowi nie chciało się poświęcić 30 sekund, żeby sprawdzić terminarz PK 2016/ 2017? Może jak by chciało ci się sprawdzić fakty, żeby nie wyjść na idiotę to przeczytał byś, że Barcelona rozgrywała półfinały 1 i 7 lutego, a finał 27 maja. A teraz uwaga, trudne pytanie (tak, wiem, że ciężko) czy 3 miesiące przed finałem Barcelona była pewna gry w finale?
Brawo, popis "poziomu" redakcji.

1

@Worny , @marcin62 czytanie ze zrozumieniem klasa światowa.

"fajnie, tylko ja to zgłosiłem już dwie godziny temu. "

A teraz pomyślmy, kiedy będzie największy ściek na La Bambli, kiedy będzie najwięcej pracy dla moderacji, kiedy powinien jednak być na portalu? No cóż za zaskoczenie, tuż po meczu Barcelony? Nie wiem jak ten wybitny umysł na to nie wpadł.

1

Komentarz usunięty

2

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.6.

0

@wpwelement jak to było?
"W serwisie FCBarca.com w szczególności niedozwolone jest obrażanie zawodników, trenerów, klubów sportowych, instytucji lub innych osób związanych z dowolnym klubem piłkarskim."

https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-12825310#comment-12825310


0

@macio_944 fajnie, cóż za odpowiedź zupełnie na temat, pełna argumentów i fachowej wiedzy. Zaczynam wątpić, że ty cokolwiek wiesz o froncie. I myślę, że cały twój udział w tym projekcie to było siedzenie z boku i patrzenie jak inni kodują.
P.S. Nie popłacz się tylko.

0

@macio_944 "Mrozowi się podoba".
Super, ale on się na tym nie zna, dostał trochę wodotrysków i z pozoru ładnie wyglądająca stronę. To ty powinieneś wiedzieć cokolwiek o UI i UX. Każdemu, kto wie cokolwiek o froncie po zobaczeniu takich idiotycznych, kompletnie nieczytelnych wstawek zabijających "user-friendly" powinna się zapalić w głowie czerwona lampka.

"mały budżet i ciasny deadline"
Co ma mały budżet do nieznajomości podstawowych rzeczy? To raz, dwa - ja już ci o tych błędach mówiłem jakieś pół roku temu jak już się zacząłeś chwalić tą stroną. I co z tym w międzyczasie zrobiłeś? Nic, kompletnie nic.

I czego mam ci niby zazdrościć? Braku wiedzy i umiejętności czy chwalenia się niedopracowanym bublem? Bo oprócz tego strona ładuje się masakrycznie długo biorąc pod uwagę jej nieskomplikowaną zawartość (chociaż wątpię, żebyś coś widział o JS i backendzie). Do tego rozjeżdża się na telefonie, chociaż na tym pewnie też się nie znasz.


0

@macio_944 no fantastycznie, mogłeś chociaż zmienić te idiotyczne, kręcące się przyciski z tekstem, żeby wstydu nie było. I wywalić tą "udziwnioną", kompletnie nieczytelną czcionkę. Ogólnie cały czas UX leży.

0

@lionelmessigoat ok, widzę, że piecze aż tak bardzo, że musisz wyzywać ludzi od frajerów żeby sobie ulżyć.
Argumentów na co? Rozumiesz w ogóle słowo "argument"? Jeśli nie zapytaj kogoś dorosłego, może podpowie.
Nie uważasz, że to ostra hipokryzja - uważać, że dla Realu to wstyd stracić dwie bramki w 1/8 LM, kiedy dla Barcelony taka faza pucharowa tych rozgrywek to tylko sfera marzeń?

0

Komentarz usunięty

1

@lionelmessigoat większym wstydem niż dwa razy z rzędu nie wyjść z grupy?

0

@lionelmessigoat tak, i oba kluby zrobiły to w 1/8 Ligi Mistrzów, do tego na Anfield.

0



Trzeba się nastroić przed meczem.
#kiedyśtobyło

1

@Faro Darude - Sandstorm

0

@MesQueUnClub96
'przechodzi przez barierki (które są na KAŻDEJ autostradzie w Polsce)'

Pokaż mi gdzie tu są barierki. Czekam.

https://freeimage.host/i/HGjKGSI

0

@lucca87 na szczęście ty masz pojęcie "typie", więc zapytam jeszcze raz, bo nie doczekałem się odpowiedzi. Ile razy w ciągu kilkunastu lat te twoje "obowiązkowe audyty" wykazały, że Barcelona płaciła komuś kilkaset tysięcy na wiadomo w sumie za co, dodatkowo bez podpisania jakiejkolwiek umowy?

1

@patrix211 ja oglądam na PC, w połączeniu z dwoma monitorami to jest inna jakość oglądania, transmisja w jednym monitorze, live-timing + onboard w drugim.

1

@patrix211 "Aktualnie obsługiwane są następujące telewizory i urządzenia:

Chromecast drugiej generacji i nowsze

Apple TV

Android TV (w niektórych przypadkach trzeba ręcznie zainstalować aplikację)

Amazon Fire TV

Apple TV Airplay (tylko na Apple TV Box)

Roku 3900x i nowsze

Aplikacje na tablety i smartfony z Androidem i iOS."

0

@patrix211 nie tyle ewentualnie co F1 Pro to jedyny rozsądny wybór w porównaniu z Viaplay. Tańsze, stabilniejsze, lepsza jakość, bardziej rozbudowane transmisje, onboard dla wszystkich kierowców, live-timing (no dobra, w Viaplay też ma niby być, tylko jeszcze nie wiadomo jak będzie działał). Plus wisienka na torcie w F1 Pro - archiwalne wyścigi, nawet z lat 70tych.

9

@lucca87 "pod stołem? to możesz na bazarku sprzedawać a nie w firmie gdzie masz obowiązkowy audyt nie możesz sobie od tak z takiej firmy wypłacać kasy"

Jak tam, ile razy te twoje "obowiązkowe audyty" wykazały, że Barcelona płaciła co roku pół miliona nie wiadomo za co, bez podpisania jakiejkolwiek umowy?
Jakieś super skuteczne były te "audyty".

Sam się ogarnij.

1

Komentarz usunięty

1

@sevs "ze zakładając teraz konto w promocji 12,49 jest na zawsze, dopóki nie zrezygnujesz."

Gdzie tak niby masz napisane? Mowa tylko o "50% taniej w stosunku do standardowej miesięcznej ". To, że standardowa cena aktualnie to 24,99 nie oznacza, że za 3 miesiące, albo pół roku cena nie zostanie podwyższona to np 40, albo 50 zł.

1

@Andi18 na szczęście Real nie ma na horyzoncie ważnego meczu w 1/8 finału LM, bo odpadł już w fazie grupowej. A nie, czekaj...

0

@lucca87 "Bartomeu wyjaśnił". Nie no, jak największy oszust i krętacz w historii tak powiedział no to spoko.
Powoływanie się na słowa tego człowieka w jakiejkolwiek kwestii to już najwyższy poziom odklejenia, ale w sumie czego się więcej po tobie spodziewać.

2

@The Game 10 no boli, ale co to ma do rzeczy? Nawet gdyby nie było 500+, TVP i innych cudownych wydatków rządu nie stać nas by było na ciągle utrzymanie takiej ilości żołnierzy zawodowych, żeby w razie jakiegoś większego konfliktu nie musieć korzystać z poborowych. Dużo bogatsze od nas Niemcy mają około 200 tys zawodowych. Co to jest w skali konfliktu jako mamy teraz na Ukrainie? NIC.

1

@The Game 10 jak ja lubię takie bzdurne porównania. "Rząd wydaje ileś tam na coś tam to go stać na jeszcze coś tam". Myślenie 7 latka. Za te dwa miliardy nie utrzymał byś 500 tys zawodowych żołnierzy przez miesiąc. No dobra, niech będą dwa. A w skali całego roku?

0

@The Game 10 ok, więc utrzymuj stale 500 tys żołnierzy zawodowych, żeby w razie wojny nie ma trzeba było korzystać z poborowych. Super pomysł, gospodarka lubi to.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?