0

@draxidox chyba nie do końca, z Barceloną szybko zamknęli dwumecz, 4 - 1 i do domu.

0

@BartqRKO liczenie? Sugerujesz, że to takie bystre umysły, że cośkolwiek "liczą" szybciej niż komputer? Oni po prostu mają podgląd na wyniki na żywo (pewnie z fis.com) gdzie rezultat pokazuje się szybciej niż podczas relacji telewizyjnej. Każdy ma do tego dostęp.

1

@Commando ja ci pokazuję tylko pewien schemat chłopcze, który może się różnić skalą. To raz, dwa- to, że dla ciebie są to tylko plamy na ścianie to nie znaczy, że dla innych nie był to "cud boży".
( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

@Commando





Tu masz "polskie przypadki Fatimy". Ludzie, a już zwłaszcza fanatycy religijni często widzą to co chcą widzieć. I tak to się kręci.

0

@Pablit "więc twierdzisz, że dostanie mandatu na 5000 zł jest generalnie takie samo jak utrata auta za 500000?"

Następny, który czyta ze zrozumieniem na poziomie eksperckim. Zacytuj fragment w którym coś takiego niby napisałem. Porównałeś jakieś dwie cyfry z tyłka, żeby to ładnie wyglądało kompletnie nie rozumiejąc co ja miałem na myśli. Więc reasumując, ten samochód wart 500 tysięcy złotych to jest twoja własność prywatna, ale te 5000 złotych, którymi będziesz musiał opłacić mandat już tak nie do końca?

1

@puyol_presidend5 ale spaliłeś. Nie tak brzmi odpowiedź.

2

@MessiTheBesst "autem na żonę wyjdzie bez konsekwencji."
Widzę, że nie przeczytałeś pierwszego wpisu, który rozpoczął tą dyskusję, za długi i za skomplikowany?

"Czyli znowu na przepisie ucierpi najbardziej przeciętny kowalski z jednym autem, "
Co za rozkoszne pierdzielenie dla samego pierdzielenia. Nie, "przeciętny Kowalski" nic nie straci, straci tylko przygłupi, nieodpowiedzialny Kowalski, który nie ogarnia, że po pijaku nie wsiada się za kierownicą.

10

@wojtekjoe chłopie, przeczytałem ten twój wpis (a raczej "wys.yw") i na to da się odpowiedzieć tylko w jeden sposób-
co ty pier.olisz?
"Przekraczanie linii, jazda wężykiem, zjazd na czerwonym na przejście: to są konkrety."
A jazda po pijaku to pierdoła w sumie przecież, nie wiem o co się czepiają.

@AlexDark00 "Wysokie mandaty, więzienie, ale nie zabieranie prywatnej własności XD Zaczyna się od czegoś takiego..."
Logika level kosmos. Zabieranie samochodu niefajne bo to własności prywatna, za to wysokie mandaty już całkiem spoko. Więc pieniędze, którymi będziesz musiał opłacić te mandaty to jest nie twoja własność prywatna? Więc czyja, sąsiada, skarbu państwa?
Pomijając dyskretny fakt, że duża część pijaków recydywistów i tak tych mandatów by nie opłaciła gdyż nie mają (pozornie) żadnego oficjalnego źródła zarobkowania. A stratę samochodu już poczują, cytując klasyka: "I bardzo ku.wa dobrze".

0

@Wychowanek 20% dokładnie. 20% z bramek strzelonych przez Hazarda w Premier League to były bramki z karnego. Ale co tam, 70 to prawie to samo co 20 w ocenie tak wybitego umysłu jak tego u @Naturopata .

6

@Naturopata słodki jeżu co za wyssane z palca bzdury. Jeśli dla ciebie 17 (bramki z karnego w PL) z 85 (wszystkie bramki w PL) to 70% to polecam się wrócić do wczesnych klas podstawówki. Chociaż i tak wiem, że napisałeś bzdurę z ładnie wyglądającymi procencikami bez jakiejkolwiek weryfikacji faktów.

0

@against_modern_football po pierwsze to co ma NATO do Ukrainy? Po drugie Rosja atakuje Ukrainę już od dawna, następny co się z hibernacji obudził? A Krym i Donbas to co?

0

@Destroyer_of_Worlds gościu, co ty za przeproszeniem pie.rzysz? Przecież te traktaty i umowy są respektowane, nawet Rosjanie sobie swobodnie przez te cieśniny wpływają. Jakie prawo silniejszego, co ty tworzysz, kto miałby być silniejszy w tym przypadku, Ukraina czy Dania? Po jakiej według ciebie stronie stanęli by Duńczycy w przypadku konfliktu na linii Ukraina- Rosja?
Nie miałeś pojęcia o tym przepisie i prawie morskim obowiązującym w tym przypadku, wytknąłem ci tą niewiedzę, a ty mi w odpowiedzi piszesz pierdoły o jakimś prawie silniejszego i o tym, że te traktaty nie mają znaczenia, no człowieku, litości.

0

@maroon albo bardzo, bardzo dobre.


1

@Vebrol MOCARSTWO z jednym lotniskowcem (!) napędzanym kotłami na oleju napędowy (przecież nie reaktorem atomowym), przerobiony z krążownika, od kilku ładnych lat w remoncie, w czasie którego trochę im się podpalił (przez co szacuje się, że koszt odbudowy może przekroczyć wartości okrętu).
Nie bądź śmieszny, mocarstwem do oni od dawna nie są, a już na pewno nie na morzu.

0

@Destroyer_of_Worlds @kamilop radzę się dokształcić i to szybko. I poczytać o zasadzie "wolnego i niezakłóconego przejścia tranzytowego" i zasadach jakimi się rządzą cieśniny duńskie.

"Ostatni obowiązujący aktualnie akt zbudowany jest z czterech części, które
obejmują: „Postanowienia ogólne”, „Okręty”, „Wojskowe statki powietrzne” oraz „Wejście w życie”. Na podstawie warunków wstępu obcych okrętów w rozporządzeniu możemy wyróżnić trzy rodzaje wejścia i pobytu na wodach terytorialnych
Danii: ze zgodą, z notyfikacją oraz bez zgody i notyfikacji. Jednoczesne przejście do
trzech okrętów tej samej bandery nie jest poddane żadnym duńskim ograniczeniom
i odbywa się zgodnie z prawem międzynarodowym przez Sund, Wielki Bełt, Samsoe Bełt (północna część Wielkiego Bełtu) i w innych częściach morza terytorialne-
go (bez zgody i notyfikacji). Natomiast jednoczesne przejście więcej niż trzech
okrętów jest dozwolone, ale wymaga wcześniejszej notyfikacji kanałami dyplomatycznymi (z notyfikacją). "

0

@kamilop a niby dlaczego nie może wysłać? Potrzebują pozwolenia do wpłynięcia na Bałtyk? A od kogo niby?

2

@FCB_dimiC przecież ta "wojna" trwa już od kilku ładnych lat, zajęcie Krymu, konflikt w Donbasie, "zielone ludziki" itp. Obudziłeś się z hibernacji? Teraz może się zmienić tylko skala tej "imprezy".

8

@Bogan analuj? Nie każdy ma dostęp do LaBambli 2.1 Homo Edition i takich fikuśnych opcji.

0

@FC1899Barca "Własnie 2022 i tym bardziej powinno się mieć antywirusa i to płatnego"
Bzdura kompletna, zewnętrzny( już nie mówiąc o płatnym), antywirus w porównaniu do lat poprzednich staje się kompletnie zbędny.
Po pierwsze- w Windowsa masz wbudowanego antywirusa, którego oczywiście pewnie nie wyłączyłeś i aktualnie korzystasz z dwóch na raz, co nigdy nie jest dobre dla systemu.
Po drugie- przeglądarki, Google bardzo skutecznie wychwytują zagrożenia, dają ostrzeżenia i blokują witryny, dawniej o czymś takim nie było mowy.
Po trzecie- wylęgarnie wirusów typu sieci p2p (torrent) bardzo straciły na popularności.
Po czwarte- płatne antywirusy są upierdliwe, nadpobudliwe czego masz sam przykład.
Reasumując, jeśli masz głowę na karku, nie ignorujesz ostrzeżeń i sam się nie próbujesz wpakować w kłopoty to zewnętrzny antywirus nie jest wcale potrzeby. Ja po latach korzystania z NOD32 nie mam już żadnego od chyba 10 lat.

0

@tusieQ screen mirroring. Udostępnij na Xboxie ekran smartfonu. Oczywiście rozwiązanie nie jest idealne.
https://letsview.com/mirror-android-to-xbox-one.html

2

Wszyscy ruszyli do pracy nad kombinezonami i w pośpiechu na skocznię Adam nie zabrał klinów, które się wkładało do butów. Nawet mi o tym nie powiedział, tylko sam zaczął chodzić przy budyneczkach skoczków, znalazł jakieś tekturowe pudła, kilka kawałków pourywał, pokleił je plastrem i z czymś takim w butach skakał. Przez to w pierwszym skoku tak zapikował, że serce mi stanęło. Jak wyszedł z progu, to myślałem, że zrobi salto, bo narty mu chwyciło powietrze z góry i myślałem, że się ich nie da wyprowadzić. Nie wiem do teraz, jakim cudem Adam to opanował. Kawałek płasko przeleciał, ale nie spadł i jeszcze dał radę zająć w tej serii szóste miejsce (116,5 m). W całym konkursie był czwarty, a już wtedy powinien nikomu nie dać szans."

Ciekawy artykuł jak na sport.pl, chociaż pewniej trochę podkolorowany. Chociaż faktycznie widać że, że w tym skoku Małysz miał "kulawe" wyjście z progu.
0:33



Link do całego artykułu:
https://www.sport.pl/skoki/7,65074,27956107,syn-miliardera-calowal-tajnera-w-reke-ludzie-byli-pod-ogromnym.html

0

@MarFan a dlaczego ma teraz schodzić ze sceny? Przecież sam piszesz, że zapaść jest w całej drużynie. Więc problem leży bardziej w trenerze/ sprzęcie/ przygotowaniu fizycznym niż w samym zawodniku.

1

@magic10 biorąc pod uwagę ciągle aktualny ban od Google dla Huawei to nie raczej nie ma mowy o jakimkolwiek dylemacie.

1

@kazbychu


6:00 , pozamiatane.

A jeśli chodzi o Grzegorza Więcej to od oklepanego Still Got the Blues zdecydowanie wolę

1

@Strucel @arekfanBarcy a co ma do tego termostat? Przecież on nie startuje pracą wentylatorów, nie wprowadzajcie w błąd.

0

@ShowMe nie wskazówka temperatury oleju tylko pewnie płynu chłodzącego. Nie podnosi się, bo przy włączonym wentylatorze silnik nie jest w stanie nagrzać się i osiągnąć temperatury roboczej. Jeżdżenie na niedogrzanym silniku raczej na zdrowie mu nie wyjdzie. Polecał bym, ale to oczywiście mocno tymczasowe rozwiązanie, wyciągnąć wtyczkę, albo bezpiecznik od wentylatora.

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.

0

@NismoFCB no dawaj, lecisz chłopcze z tymi argumentami, czekam. Ale jak już napisałem kiedyś- do zbyt bystrych to ty nie należysz. I napisanie więcej niż kilku słów, tzn dłuższych, popartych argumentami teorii to dla ciebie rzecz nieosiągalna. Ty masz kłopot ze skonstruowaniem kilku zdań, a już interpunkcja to dla ciebie wielki problem. Więc poziom inteligencji i rozwoju intelektualnego to u ciebie jakaś 2 klasa szkoły podstawowej, na tym etapie się zatrzymałeś. "Hehe- tylko tyle na ciebie stać. Ale nie martw się, nie każdy musi być bystry. Może jesteś dobry w tym co robisz, czyli pewnie ręcznym kopaniu rowów.

0

@NismoFCB nic nie odpiszesz chłopcze bo się nie nadajesz do żadnej dyskusji, żadnych argumentów i merytoryki, ciągle tylko o tych "12 sekundach". I co one dały Hamiltonowi? Ano nic, jak widać nie potrafił sobie wypracować wystarczającej przewagi mimo lepszego bolidu. Może napiszesz o tych prawie 10 sekundach, które ta koza straciła na nieudolnych próbach wyprzedzenia Pereza, w kluczowym dla wyścigu momencie, przez co stracił szansę na odskoczenie Maxowi.

0

@Ptasior właśnie widać jak go kontrolowali. Mieli by wyścig pod kontrolą gdyby mieli właśnie to okno darmowego pitstopu w stosunku do Maxa. Niesamowicie kluczowym momentem było wyprzedzanie Pereza przez Hamiltona. I to Hamilton się nie popisał, stracił całą przewagę nad Maxem. Drugim kluczowym momentem były pierwsze pitstopy i kompletnie bzdurna i niezrozumiała decyzja Mercedesa o ściągnięciu Hamiltona, który miał opony w bardzo dobrym stanie.
Przecież dzwony, wypadki, neutralizacje to nieodłączna część świata F1, zawsze trzeba się ich spodziewać. W tym wypadku kraksa Lafitiego nie miała by pewnie żadnego znaczenia gdyby Mercedes miałby wypracowaną wystarczającą przewagę. Ale nie miał bo i Hamilton i Mercedes koncertowo spartolili w kluczowych momentach. Więc nie, nie mieli tego wyścigu pod kontrolą.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?