Rifek
Dołączył/a: wrzesień 2023
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Strasznie chaotyczna ta aktualizacja. Przydałaby się jakaś korekta @Redakcja
2
@Kgorecki2500 będą jaja, jak czarnym koniem zostanie Szwecja i rozbije Norwegów już w 1/16
1
@Vegeta88 to się zaorałeś teraz - gdyby kiedyś wszyscy byli jak @maroon to by przecież nie było żadnych wojen XD
0
@Dankho94isback co ty gadasz? XD w sezonie zasadniczo mamy dwa okienka. Skoro FIFA zezwala na rejestrację w trzech klubach w jeden sezon, to chyba logiczne że dzieje się to w okienku i że w jednym z tych dwóch okienek piłkarz może być zarejestrowany dwa razy
0
@Azi co to za pokrętna logika to nie mam słów XD jak mam gości, którzy są ateistami to nie zdejmuję krzyża w domu. Jak mam imprezkę i jeden z gości jest weganinem to przygotuję coś pod niego ale na pewno nie zrezygnuję z karkówki na grillu. Jak odpowiedzi mnie arab albo pers to nie będę mojej córki lesbijki z różowymi włosami zamykał w szafie.
Co tu jest wymuszane za Iranczykach i Egipcjanach? Nikt nie każe im całować tej flagi lbgtq+#. Nie muszą się też na nią patrzeć. I jak dwóch gejów będzie się całować na trybunach to ci piłkarze też nie muszą się na nich patrzeć jak mają problem.
1
@Azi Ja nikogo nie usprawiedliwiam. To gość ma się dostosować do gospodarza albo go nie odwiedzać.
0
@Zoker w jakiej apce typujecie?
2
@Fog_W_1899 on to chyba najmniej charakterny że wszystkich argentyczykow. Taki grzeczny chłopak, kandydat na ulubieńca teściowej. Zaraz po Pedrim.
0
@tbas zawodnik może w jednym sezonie być zarejestrowany w trzech klubach. Zagrać może tylko w dwóch.
0
@Azi "że mają w dupie obyczaje krajów biorących udział w mundialu?"
A Katarczycy byli tacy tolerancyjni dla gości że szok
0
@tbas kto powiedział że Arsenal go zarejestruje?
3
Mecz Iran- Egipt będzie meczem lbgtq. Trolling is a art XD
1
Nie ma tam jakiegoś dobrego taniego Japończyka do kupienia? Japonia to najlepszy rynek pod promowanie klubu. Co druga japońska Julka by chodziła w naszej koszulce.
0
@Fog_W_1899 nie skreślam żadnego z naszych zanim nie rozegra całego sezonu
8
Oni myśleli że wychodzą z grupy czy jak?
0
@Fog_W_1899 transfer Gordona za pół Elliota to jest naprawdę majstersztyk XD
0
@Fog_W_1899 dzisiaj w nocy kolejny pojedynek ampd-eu i Urugwaj pokaże Hiszpanii jej miejsce w szeregu
5
Top 3 najdroższych piłkarzy w historii:
1. Neymar (222 mln euro)
2. Mbappe (180 mln euro)
3. Elliot Anderson (150 mln euro)
0
@mekston Hiszpanie muszą podejść bardzo poważnie, bo ani ta Argentyna z drugiego ani ewentualny spadek na 3 miejsce i mecz w 1/16 z np. Francją albo Anglią raczej im się nie spodoba
0
Jeśli Urugwaj dzisiaj przegra z Hiszpanią, to pakują się do domu bez względu jaki wynik padnie w drugim meczu grupowym. Jeśli zremisują to też pakują się do domu, jeśli w drugim meczu nie padnie remis.
2
@KamQiX to tutaj są reklamy?
2
@Lanosss przecież nie o to pytał
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@takisobiektos przecież Niemców już nie ma gdzie pchać w grupie, są pierwsi xD
1
@Hindus ale czego ty oczekujesz? żebyśmy grali cały sezon ligowy rezerwowym składem? no to sie nie wydarzy. chcesz żebyśmy nie tracili tych kilku bramek za głowę? to jaki obrońca ci to gwarantuje? chcesz grać niżej Baresim i Maldinim? to trzeba zmienić trenera na Sacciego.
2
@mekston nie chciałem podpalać :) u mnie naprawdę nie ma komarów, jedno z największych miast w Niemczech, centralnie i bardzo blisko rzeki i terenów chronionych (rezerwat ptaków itp). Nie ma komarów, mucha raz na rok wleci, wieczorem siedzisz na tarasie i też raz na rok jakaś ćma podleci do lampy. Osy, pszczoły są. Nie wiem skąd sie to bierze, ale sie domyślam :D
0
@Hindus przecież to PSG w lidze straciło tylko 7 bramek mniej od Barcy a grali 4 mecze mniej. w LM potrafili dostać 4 bramy od AS Monaco w dwumeczu w tym jedną grając w przewadze zawodnika. albo 5 bramek od Bayernu XD
2
@Fog_W_1899 to jest typowe "lost in translation"
artykuł cytuje, że powiedział "Cucurella ha explicado que le llegó la información de que el Barça estaba buscando fichar a un lateral zurdo, pero que no hubo ninguna oferta del equipo culé"
"equipo cule" to nie jest "ten klub". Chyba każdy cule wie co znaczy to określenie.
2
u mnie w Niemczech nie ma komarów
1
@Krzysztof1987 no nie do końca - Rüdiger, Alaba, na siłę Dumfries