1

@PioteK tutaj nawet kilku gagatków upierało się, że Hansi na pewno był przeciwko Cancelo i chciał środkowego obrońcę. Gdzie środkowych obrońców mamy czterech (+Christensen) a bocznych obrońców dwóch (+teraz Cancelo) :)

0

@mekston gdyby tak pyknął znowu hat trick z następnej kolejce, to możnaby nawet marzyć o królu strzelców - skoro mapet wypada do końca sezonu

1

@4drian0 nie trawię takich trolli w dzień meczowy jak ty, ostrzegam, że może być ban

0

@PatrychoO po pierwsze to nie byli ultrasi, a po drugie to zaczekaj na zwykły mecz ligowy. dzisiaj kibicował cały stadion i tak jest zawsze w meczu o COŚ, wie to każdy, kto był kiedyś na Camp Nou

0

@Reviven wystarczyłby Sorloth

1

@ViscaelBarca2007 trzeba dodac, że Inigo Martinez po jednym sezonie się wylogował z takiej taktyki, bo wiedział że już więcej nie dowiezie psychicznie

1

Gdzie siedzi ta granda animacio? Bo myślałem że będą tam za bramką gdzie nadal są przykryte krzesełka

0

@Elvisek nigdy nie liczyły się podwójnie

0

@kubix05 w sumie to kojarzę tylko jedną piosenkę, którą ona wylansowała


1

@pluszek czyli najlepiej pracować na kasie, wtedy można usiąść

1

@Kismeth a u ciebie hejt z dupy ważniejszy od rozsądku

0

@Terroriser Edit: ten Exodus to jest wydany po polsku?
Tej drugiej nigdzie nie można kupić poza używka na allegro

0

@Smixu przemyśl jeszcze raz o co pytasz. Podpowiedź: jesteś na stronie kibiców Barcy.

0

@Cryptolis jak sprzeda mieszkanie to spokojnie kupi bilet ;)

1

@norbi77 teraz by się nie zdarzyło niestety

0

@BISHBASHBOSH nic nie będzie niestety

0

@Szicek10 faulu na żółtą mogł tam sedzia nie widzieć, ale VAR widział wszystko i to jest czerwo

0

@robsons23 podpowiedź - patrz gdzie patrzył murzyn a gdzie była piłka.

0

@HiBro BoiXosNois nie mają wstępu z tego co wiem. wejswcie maja dostać Almogàvers, Front 532, Nostra Ensenya i Supporters Barça a oni to chyba raczej nie identyfikuja się jako ultrasi

0

@addept jeśli zagranie na czerwoną to VAR zawsze może wkroczyć, co ty gadasz?

2

@Kessie wymieniła wszystkie zalety chłopa, ale nie napisała nic o seksie, taka prawda

3

@Rupert_Haubica już nie przesadzaj

0

@BorzyKrzys trzymamy kciuki, żeby psiecko dostało szybko młodsze rodzeństwo :)

0

@novy1899 tam nie bedzie ultrasów

0

@HiBro to nie bedą żadni ultrasi tylko zorganizowany doping kilku grup, tam bedą parytety, chyba połowę muszą stanowić hiszpańskie Julki

0

@kejdzi zgodzę się z tobą - ta publika potrzebuje dużych wyzwań i wtedy tam jest naprawdę gorąco. Tak długo, jak będzie jutro szło po naszej myśli, to tam będzie głośno na trybunach. Tylko zapewne wtedy kilku lambwiczów sie znajdzie, którzy napiszą, że wreszcie jest doping (dzięki tym 700 za bramką)

8

@Filipem obawiam się, że Balde niewiele myśli ogólnie

1

@kuz jak usuną to zawołaj to ja dodam :)

4

Iran Iranem, a Ukraińcy po cichutku jadą z kacapami


1

@FcPortoFan1999 pamiętam, jak byłem kiedyś na meczu 1 Ligi Bundesligi, i w przerwie z trybun za ławką rezerwowych zszedł kontuzjowany kapitan drużyny gospodarzy po cywilu i ochraniarz nie chciał go wpuścić na murawę bo go nie znał :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?