0

@Cryptolis usa czyli Trump na bank nie ma ochoty w tej chwili wysyłać marines do Meksyku a samymi samolotami i dronami nie ma szans tam cokolwiek osiągnąć, co nie znaczy, że się nie skusi na jakąś pokazôwkę z powietrza

1

Ktoś się wybiera na mecz otwarcia MŚ do Meksyku?

2

@GeneralXavi nie no spoko, tak tylko chciałem dopełnić szczegóły. A no i awans dał nam Pedro, po asyscie chyba od Villa ale Messi miał udział w akcji. Pamiętam prawie jak dziś, prawie bo trochę już minęło

2

@GeneralXavi Najlepsze jest to, że ostatecznie Messi dał nam wygraną w tym meczu

remis był ;)

0

@PatrychoO za każdym razem jak byłem na meczu to hymn był śpiewany (prawie) acapella przez trybuny. To już problem odbioru, że hymn to hymn a nie piosenka gdzie można dodać wiecej muzycznych efektów i brzmi jak utwór z festiwalu san remo. Ale Barca też poszła z duchem czasu, bo od zeszłego roku promuje ten dodatkowy "hymn" który brzmi bardziej nowocześnie i robi dodatkowy klimat i w zeszłym roku na meczu śpiewały go całe trybuny, w sensie wszyscy bez turystów


0

@Eto'o9 R10 to jest Barca, nie ma miejsca na patologię i kibolstwo

0

@Ojciec5tkidzieci ok boomer

1

@Bernard777 tak bo na Camp Nou nikt nie śpiewa hymnu

1

@LukaszFan po łuku zmieścisz więcej miejsc. nie jestem architektem i nie umiem obliczyć o ile by to zmniejszyło i w sumie to bym chyba był za tym, żeby zamiast docelowo 100 tys wchodziło 80 tys ale bliżej boiska w stylu angielskim, tykko trzeba pamiętać, że to nie jest stadion budowany od zera tylko modernizacja na bazie starego, więc możliwe, że i tak to nie było możliwe - w starym CampNou też był ten łuk

1

@TaughtMule jedni ściamniają że sprowadzą Messiego albo Hallanda, a Lapcio bierze mopa i wygrywa to w cuglach

0

@tbas nie nie, on jest zły bo jest rozpieszczoną gwiazdeczką i to jest konflikt z trenerem i trzeba to grzać w mediach przez tydzień.

1

@insp1re te reklamy 2x to rzeczywiście przegięcie - za bardzo odciągają wzrok. ale co do zwiększenia trybun ich kosztem, to to się po prostu tak nie da: jak sobie wyobrażasz 3 dodatkowe płaskie rzędy równe z murawą, chciałbys tak mecz oglądać?

1

@esem91 nie ma bardziej smutnego widoku, niż facet 165 cm (też smutne ale nie jego wina), który nosi kurtkę 3/4

2

@Cryptolis ale akurat Balde my nie chcemy sprzedać, więc gdyby zgłosił się klub, któremu Balde się podoba, to krzyczymy 40+ i niech biorą albo zostaje. To nie jest przypadek rezerwowego grajka, którego chcemy koniecznie wypchnąć i cały świat o tym wie.

8

@SeWo77 lepiej za każdym razem wycofywać do najbliższego, wtedy anoni z labamba by go chwalili... oh wait

0

@Soetie drzwi mu się pomyliły i wielka afera w internetach

0

jak byśmy umieli sprzedawać, to taki Balde poszedłby do ligi angielskiej za 40+ mln bo tam takich szybko biegających placków bardzo lubią

3

@tbas problem w tym, że z mało którą drużyną będzie miał taki spokój w obronie. Jakby musiał wrócić na sprincie 10 razy to w przerwie byłby do zmiany.

0

@Bogan akurat lewa strona obrony przy takiej tragicznej formie Balde to była najgorzej obstawiona pozycja.

Cancelo gdyby miał formę na cały mecz to by w każdym meczu był pierwszym wyborem Flicka. Poza tym skąd info, że o niego nie prosił, mówił to gdzieś na konferencji?

0

@Bogan Cancelo motm ;)

0

@Rupert_Haubica jakby leżał bez wstawania to już na bank by faul odgwizdali

1

@Bogan dobre układy z Mendesem nie są złe - mamy na liście płac Fatiego

5

@kuz ten wynik w rogu tv to dla tych z dużą wadą wzroku xD

0

@Tasde pytanie co się stało temu głównemu na przestrzeni ostatnich dwóch miesięcy, czyli od meczu z Celtą gdzie dał śmietankowym chyba 6 żółtych i 3 czerwone kartki

0

Ktoś wie kto był wczoraj głównym na var? Chciałbym mu kwiaty wysłać

0

@Rupert_Haubica Kounde ostaynio leżał i protestował XD

3

@Bejlu pilnuj portfela i telefonu. Nie gadaj z osobami które przypadkowo pytają cię o cokolwiek

1

@europejczyk to jak sędziował nie ma znaczenia, liczy się to, że real pod nim przegrał dwa mecze.

a co do sytuacji> akurat spalony to wiadomo, że nie na jego konto tylko liniowego. co do pierwszej bramki to zgoda.

1

to jest ten sam sedzia, z pamietnego meczu z grudnia z Celtą gdzie dał madryciakom 6 żółtych i 3 czerwone kartki. ciekawe kiedy ich znowu posędziuje

1

@ViscaelBarca2007 też dużo szczęścia (absolutnie nic nie umniejszając) - z tych 6 goli po kontuzji dwa były z karnych a ten rekordowy 41 był w 90 minucie ostatniego meczu sezonu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?