Rifek
Dołączył/a: wrzesień 2023
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Cryptolis usa czyli Trump na bank nie ma ochoty w tej chwili wysyłać marines do Meksyku a samymi samolotami i dronami nie ma szans tam cokolwiek osiągnąć, co nie znaczy, że się nie skusi na jakąś pokazôwkę z powietrza
1
Ktoś się wybiera na mecz otwarcia MŚ do Meksyku?
2
@GeneralXavi nie no spoko, tak tylko chciałem dopełnić szczegóły. A no i awans dał nam Pedro, po asyscie chyba od Villa ale Messi miał udział w akcji. Pamiętam prawie jak dziś, prawie bo trochę już minęło
2
@GeneralXavi Najlepsze jest to, że ostatecznie Messi dał nam wygraną w tym meczu
remis był ;)
0
@PatrychoO za każdym razem jak byłem na meczu to hymn był śpiewany (prawie) acapella przez trybuny. To już problem odbioru, że hymn to hymn a nie piosenka gdzie można dodać wiecej muzycznych efektów i brzmi jak utwór z festiwalu san remo. Ale Barca też poszła z duchem czasu, bo od zeszłego roku promuje ten dodatkowy "hymn" który brzmi bardziej nowocześnie i robi dodatkowy klimat i w zeszłym roku na meczu śpiewały go całe trybuny, w sensie wszyscy bez turystów
0
@Eto'o9 R10 to jest Barca, nie ma miejsca na patologię i kibolstwo
0
@Ojciec5tkidzieci ok boomer
1
@Bernard777 tak bo na Camp Nou nikt nie śpiewa hymnu
1
@LukaszFan po łuku zmieścisz więcej miejsc. nie jestem architektem i nie umiem obliczyć o ile by to zmniejszyło i w sumie to bym chyba był za tym, żeby zamiast docelowo 100 tys wchodziło 80 tys ale bliżej boiska w stylu angielskim, tykko trzeba pamiętać, że to nie jest stadion budowany od zera tylko modernizacja na bazie starego, więc możliwe, że i tak to nie było możliwe - w starym CampNou też był ten łuk
1
@TaughtMule jedni ściamniają że sprowadzą Messiego albo Hallanda, a Lapcio bierze mopa i wygrywa to w cuglach
0
@tbas nie nie, on jest zły bo jest rozpieszczoną gwiazdeczką i to jest konflikt z trenerem i trzeba to grzać w mediach przez tydzień.
1
@insp1re te reklamy 2x to rzeczywiście przegięcie - za bardzo odciągają wzrok. ale co do zwiększenia trybun ich kosztem, to to się po prostu tak nie da: jak sobie wyobrażasz 3 dodatkowe płaskie rzędy równe z murawą, chciałbys tak mecz oglądać?
1
@esem91 nie ma bardziej smutnego widoku, niż facet 165 cm (też smutne ale nie jego wina), który nosi kurtkę 3/4
2
@Cryptolis ale akurat Balde my nie chcemy sprzedać, więc gdyby zgłosił się klub, któremu Balde się podoba, to krzyczymy 40+ i niech biorą albo zostaje. To nie jest przypadek rezerwowego grajka, którego chcemy koniecznie wypchnąć i cały świat o tym wie.
8
@SeWo77 lepiej za każdym razem wycofywać do najbliższego, wtedy anoni z labamba by go chwalili... oh wait
0
@Soetie drzwi mu się pomyliły i wielka afera w internetach
0
jak byśmy umieli sprzedawać, to taki Balde poszedłby do ligi angielskiej za 40+ mln bo tam takich szybko biegających placków bardzo lubią
3
@tbas problem w tym, że z mało którą drużyną będzie miał taki spokój w obronie. Jakby musiał wrócić na sprincie 10 razy to w przerwie byłby do zmiany.
0
@Bogan akurat lewa strona obrony przy takiej tragicznej formie Balde to była najgorzej obstawiona pozycja.
Cancelo gdyby miał formę na cały mecz to by w każdym meczu był pierwszym wyborem Flicka. Poza tym skąd info, że o niego nie prosił, mówił to gdzieś na konferencji?
0
@Bogan Cancelo motm ;)
0
@Rupert_Haubica jakby leżał bez wstawania to już na bank by faul odgwizdali
1
@Bogan dobre układy z Mendesem nie są złe - mamy na liście płac Fatiego
5
@kuz ten wynik w rogu tv to dla tych z dużą wadą wzroku xD
0
@Tasde pytanie co się stało temu głównemu na przestrzeni ostatnich dwóch miesięcy, czyli od meczu z Celtą gdzie dał śmietankowym chyba 6 żółtych i 3 czerwone kartki
0
Ktoś wie kto był wczoraj głównym na var? Chciałbym mu kwiaty wysłać
0
@Rupert_Haubica Kounde ostaynio leżał i protestował XD
3
@Bejlu pilnuj portfela i telefonu. Nie gadaj z osobami które przypadkowo pytają cię o cokolwiek
1
@europejczyk to jak sędziował nie ma znaczenia, liczy się to, że real pod nim przegrał dwa mecze.
a co do sytuacji> akurat spalony to wiadomo, że nie na jego konto tylko liniowego. co do pierwszej bramki to zgoda.
1
to jest ten sam sedzia, z pamietnego meczu z grudnia z Celtą gdzie dał madryciakom 6 żółtych i 3 czerwone kartki. ciekawe kiedy ich znowu posędziuje
1
@ViscaelBarca2007 też dużo szczęścia (absolutnie nic nie umniejszając) - z tych 6 goli po kontuzji dwa były z karnych a ten rekordowy 41 był w 90 minucie ostatniego meczu sezonu.