Rifek
Dołączył/a: wrzesień 2023
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Gerard Martin naszym wychowankiem?
0
@Transu96 jeśli siedział na miejscu pasażera to spokojnie kolanem mógł zasłaniać prawe lusterko
2
@Leooo czytałem ostatnio to samo ale zamiast Messiego był Cristiano Ronaldo. Czekam na wersję z Grosickim
0
@Herbert w Mundo Deportivo nie ma żadnego pytajnika w tytule: "Araujo pojedzie z ekspedycją Barçy do Arabii"
7
ale co ty ma być skomplikowanego? to on dzwoni. więc niech zejdzie do pensji emerytowanego zmiennika w płacowych realiach europy i można podpisywać na dwa sezony.
4
@MateuszDoniec tapetami to się ściany ozdabia
0
@VeB 1899 jak nie jesteś w temacie to chyba najlepiej zacząć od tego jakie whisky pije ta osoba. Bo grube szkło tumbler to nie zawsze idealny wybór
0
@yoli a po co się przebrał? Czy to przeróbka?
0
@Janas11224 jaki model?
1
Już za 4 dni PSG ma szansę zdobyć sekstet. Oby Marsylia pokrzyżowała im te plany.
2
@maroon nie wolno zapominać o Libii i jak pięknie się ten kraj rozwinął po zabiciu Kadafiego
5
@mrboom Garcia wczoraj idealne górne podanie do Balde na 40 metrów, komentator: "Garcia przepycha piłkę na skrzydło"
0
@MajkiYB chyba nie za bardzo umiesz czytać piłkę
0
@th@les pokaz te kadry bo wydaje mi się że tylko ty je widziałeś
3
@europejczyk to, że twój stary jest zawsze najebany w sylwestra nie oznacza, że tak wygląda cały świat
1
ciekawe czy ten rok będzie przełomowy, i ktoś doda komentarz pod wpisem @kubix05
1
@Filipem zabrakło w twoim komentarzu szerszego kąta spojrzenia na tą sprawę
0
@th@les wywodzi się z Bayernu jako trener i wcześniej piłkarz, i zapewne to go nauczyło, że to nie trener dyktuje warunki tylko zarząd
0
@ka3fcb Trophée des Champions bedą grali 8 stycznia 2026. Dopiero jak wygrają z Marsylią to będzie można mówić, ze wygrali sekstet. W sekstecie nie chodzi o wygranie 6 pucharów w jednym roku, tylko 6 najważniejszych pucharów za jeden sezon. To, że drużyna Pepa wygrała to też równocześnie w jednym roku, było wypadkową kalendarza rozgrywek.
0
@europejczyk poprzedni rząd wspaniale poradził sobie z pandemią, wszystko przemyślane w trosce o obywatela XD
2
@Coltrane co ty się do Yamala przywalasz, przecież to nie jego dziecko
0
@Vurt PSG jeszcze nawet nie ma sekstetu a ty o siedmiu pucharach piszesz
0
On rzeczywiście urodził się 1 stycznia
0
@Sergio_Devils ale przecież wystarczy sprawdzić w 10 sekund - w samej lidze strzelił 18 bramek a reszta drużyny też 18
0
@kanver_ przy braku punktów za 0:0 w ekstremalnym przypadku drużyna, która zremisowała wszystkie swoje mecze 0:0 będzie niżej w końcowej tabeli niż drużyna, która przegrała wszystkie mecze w sezonie oprócz jednego remisu 1:1. Chyba słaby ten twój pomysł XD
1
@kamyk_23 w tym roku to już może być ciężko
0
@Sergio_Devils 80%? Nie no tyle to nie XD
1
@FcPortoFan1999 el clasico, Barca prowadzi 4 punktami i może odjechać na 8 albo zrównać się w tabeli. Byłoby ciekawie xD
0
@bartekvisca no to 40k za 40m2 mieszkanie remont wszystkiego to w sumie jak za darmo, pod warunkiem że majster zna się na robocie i zrobi rzeczywiście wszystko co piszesz w tym też ściany sufity gładzie, malowanie czy co tam sobie wymyślicie. Najlepiej spisać zakres prac przed klepnięciem.
0
@bartekvisca 40k za cały remont czyli też masz mniej wiecej łazienkę jak sąsiadka do zrobienia, trochę większą? Bo taka łazienka to mniej więcej 40m2 powierzchni ścian podłogi i sufitu.
Albo inaczej: sąsiadka miała łazienkę 5m2 czyli powierzchnia ścian podłóg sufitu to około 35m2 czyli zapłaciła około 1k z metra2