Rifek
Dołączył/a: wrzesień 2023
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@MesQueUnClub_87 też uważam, że to Szczęsny zagra - jeśli patrzeć na chronologię zdarzeń, to Wojtek dostał nowy kontrakt po zakupie Garcii ale jeszcze przed kontuzją Niemca, czyli tak jakby został oficjalnie drugim bramkarzem a ter Stegena chcieli wypchnąć. Teraz nic się nie zmienia. Jeśli jest zdrowy powinien zagrać w PK, przynajmniej w tej rundzie
0
Garcia powinien grać we wszystkich rozgrywkach - bo i w pucharze króla będziemy mieli za chwilę trudnych rywali a ten puchar też by się przydało wygrać. Wojtek nie będzie miał problemu siedzieć na ławce cały sezon a Niemiec jeśli ma z tym problem, to to już jest jego problem.
0
@Filipem Xaviemu to śpiewali w sezonie jak zdobyliśmy później mistrza. więc nie bardzo rozumiem kontekst.
2
Dzisiaj w 14 kolejce Bundesligi Kane jedna bramka(18) i jest znowu o bramkę mniej od Lewego w pościgu za rekordem 41. Teraz zaczną się schody, bo Lewy aż do kolejki 27 czyli do momentu kontuzji nie punktował tylko w jednym meczu.
0
@piJohn pytanie czy to Laporta podnosił, czy że za kadencji Laporty?
4
@LOPEZ16 a mój skromny majątek wziął się od majstra, który mnie nauczył stawiać proste ściany 20 lat temu, no to w sumie muszę mu przynajmniej coś odpalać za każdą skończoną budowę, albo wszystko oddać xD
a co do tej każdej WAGS to też bym się mógł przyczepić
11
ale tutaj zesranie o niby nie jej kasę XD. ona przy takiej liczbie obserwujących na insta za jeden miesięcznie post reklamowy albo reel może zgarniać do 30 tys euro, szczególnie w branży beauty a kupiła mu "zwykłego" KEA i90 na bazie Ducato, który kosztuje w wypasie około 100 tys euro czyli jej 3-4 reklamy.
1
@fanoflakers nie ma o się oszukiwać, tylko patusy i bandziory potrafią robić doping na camp nou. trzeba ich wpuścić dla dobra polskich kibiców przed tv
0
@Dejvo nie ośmieszaj się lepiej. ty z tych, co by się trzepali, jakby gniazdowy krzyczał na Yamala, żeby zostawił jego dziewczynę XD beka z ciebie
3
Najśmieszniejsze jakby się okazało, ze nikt nie chce się przyznać do zwykłego burdelu w księgowości - Gaspart może tam coś ukręcił z dziadkiem Negreirą, a pózniej przez kolejne lata rachunki dalej przychodziły, bo "stały dostawca usług" i księgowa to klepała, a teraz głupio powiedzieć, że przez nieuwagę kadr przepalali kasę Socios przez dekady
2
@NeroTFP1 w sumie to dlaczego zupka chińska to syf? Nie jest to wiadomo pełnowartościowy posiłek, ale makaron plus mieszanka przypraw w proszku/paście do najgorszych produktów nie należy. Japończycy jedzą to codziennie.
25
@Redakcja chyba już sama zapomniała, że w serwisie jest takie coś, jak #tikitaka
"Tiki-taka to sekcja, w której będziemy prezentujemy Wam najświeższe informacje w krótkiej formie, jak najnowsze doniesienie transferowe czy informacje zza kulis dotyczące zawodowej i prywatnej sfery życia piłkarzy Barcelony."
przemilczę też "w której będziemy prezentujemy" XD
0
@Hektor16 można go zanieść do sklepu apple i zrobią ci kontrolę, czy soft jest czysty i nie ma jakiegoś pegasusa
1
@Konradowskyy tam ciągnęło się za nim pogryzienie Chelliniego i smród pozostał przez cały pobyt w Barcelonie
0
@sepek i tu się mylisz kolego, redaktorzy już nie raz opisywali tutaj jak wygląda ich praca
7
@MessiForeverTheBest bo sędziowie są ważniejsi i bardziej chronieni niż piłkarze
0
@kanver_ beka z ciebie ekspercie xD
https://www.fcbarca.com/131581-rfef-tlumaczy-rzut-karny-za-zagranie-reka-marca-bartry-w-spotkaniu-real-betis-fc-barcelona-wideo.html">https://www.fcbarca.com/131581-rfef-tlumaczy-rzut-karny-za-zagranie-reka-marca-bartry-w-spotkaniu-real-betis-fc-barcelona-wideo.html
1
@fotohobby "do szychty?"
0
@Katalończyk 99 w sumie masz rację, to może wskazywać, że wybrał jakiś specjalistyczny ośrodek gdzie będzie leczony na miejscu.
0
@Toretto Ale to nie chodzi o sprawy, które mają czas, plany na wakacje2026, tylko rzeczy, które trzeba zdecydować dzisiaj z realizacją na jutro.
0
o co chodzi z tymi wiadomościami głosowymi? dostaję wiadomość głosową 2 minuty z różnymi tematami. odpowiadam głosowo (niechętnie) bo normalnie bym od razu oddzwonił ale już wiem co będzie (patrz niżej). dostaję natychmiast kolejną wiadomość głosową która jeszcze bardziej poszerza tematy i problemy. dzwonię natychmiast bo tak będzie szybciej to ogarnąć. i ta osoba nie odbiera. ja nie rozumiem tego.
0
@Ptasior lepiej dać sobie z nim spokój. on płaci za transmisję i wymaga xD
4
Broniłem go tutaj, bo wydawało mi się, że on i klub zdiagnozował problem, czyli problemy natury psychicznej i zdecydowano o odpowiedniej terapii. Ale jeśli terapia ma polegać na tym, że pacjent pozostaje pozostawiony samemu sobie i ma sobie wymyślać "terapię" w stylu podróży mentalnych do źródeł wiary w Boga i liczy na to, że jak stanie przy grobie Jezusa i się tam pomodli to wszystkie problemy znikną, no to szkoda gadać. On powinien mieć najlepszych specjalistów przy sobie, i jeśli diagnoza wyjdzie, że trzeba brać leki, no to nie ma wyjścia, trzeba brać.
0
@Fog_W_1899 skoro kibicujesz tak długo, to powinieneś wiedzieć, że hasło Mes que un Club odnosi się nie do takich sytuacji tylko do regionalnej tożsamości klubu i symbolizuje polityczną i kulturowa odrębność od stolicy.
Skoro też tak długo kibicujesz, to z pewnością znasz takiego piłkarza jak Robert Enke - gdyby świadomość takich chorób psychicznych była wtedy na dziejszym poziomie, to chłop może by żył i może nawet byłby jedną z legend Barcelony.
0
@lucca87 z obecnej kadry najbardziej to zaskoczył mnie Pedri
1
@jondeca po kilku miesiącach płaci ubezpoeczyciel. Chyba po czterech
1
@Gall to hasło nie ma nic wspólnego z sytuacją Araujo i podobnymi do tej. Nigdy nie miało.
2
@jondeca a Umtiti był zdolny do pracy przez kilka lat? Nie. Znolnili go? Nie.
0
Słusznie go zwolnili
0
@Gaucho czyli to Barca ustaliła sobie o której godzinie będzie grać mecz czy jak?
Dobra już wiem, to nie była wina Laliga tylko Sevilla nie zgodziła się na grę we wtorek bo w niedzielę poprzedzającą grali z Atletico i chcieli mieć więcej niż 48 godzin odpoczynku i liczyli na to, że w środę nie będzie już tych co pojechali na kadry. Więc Barca zaproponowała środę pięć minut po północy i Laliga na to przystała a Sevilla nie miała nic do gadania i tylko określiła to zachowanie słowem "blazenada"