0

@draxidox ale, że admin X sieci lotniczej nie wie, że w trybie samolotowym wifi nadal działa? Wyłącza się tylko GSM.

0

@Nazio_87 ten dopisek z jej imieniem i nazwiskiem mi nie pasuje

0

@MesQueUnClub_87 ile będzie takich spotkań od 1/8?

2

@norbi77 z bananem tego nie ma co porównywać, bo to inne bajki. Ale np. z "PATRIOTYCZNĄ ŁAWKĄ" jak najbardziej można.

https://ocdn.eu/pulscms-transforms/1/HrUk9kpTURBXy8wMzVmZTNlMmQ0ZWM5ZjZiOWJlZmYyZWYwZDU4M2FkZC5qcGeRkwLNA5gA3gACoTABoTEB

1

@ArcziArtt nie wiem co mi odpisałeś, bo wątek usunięty, ale jakby coś to ja tego nie zgłaszałem.

0

@urbipl czyli raz przyjechała i już finał. powinna zawsze z nią jeździć

0

@Pawlak1992 ale z tym porównaniem Andrejewej do Barcelony to nieźle odjechałeś. Mogłeś napisać Athletic Bilbao to by to się jeszcze jakoś spinało.

0

@esem91 no fajnie że przyznałes mi rację

0

@esem91 przecież pokazali sumę z eliminacjami. 16 vs 8

1

Pilne! Czy ktoś zna glazurnika niebinarnego? Zaprzyjaźniona firma w okolice Kolonii poszukuje takiej osoby bo jakieś dobre dofinansowanie mogą dostać.

0

@TR3YWAY oddaję kilka razy w tygodniu, ale mieszkam w Niemczech którzy są lepiej rozwinięci technologicznie i tu nie sprawia to żadnego problemu, wszystko działa sprawnie, szybko i bez kolejek.

2

@BezglutenowyPedri Polityków wybierają obywatele.

8

Ciekawostka: w 2001 real madryt kupił Zidane za 77,5 mln eur. Była to kosmiczna kwota jak na tamte czasy - budżet realu wynosił 118 mln co oznacza, że wydali na niego 65% budżetu. To tak, jakby Barca kupiła teraz zawodnika za 650 mln Euro

0

@yoli skąd ci się ten 31 sierpnia wziął? Ma kontrakt do 30 czerwca i po tym dniu kończą się zobowiązania klubu wobec pracownika. Za leczenie odpowiada ubezpieczenie zdrowotne bo piłkarze są ubezpieczeni. Od klubu nie dostanie już żadnej złotówki.

1

@LAMC_10 nie widzę w tym nic dziwnego

5

@beter2 pytanie co zwykły zjadacz la rambla w wieku 20 lat może wnieść do ślubu koszulkę Yamala. Warto zabezpieczyć.

0

Perezowi trochę pociąg odjechał, że może kupić za 150 mln cracka pokroju tych których kiedyś kupował. Sprawdziłem i ceny takich piłkarzy jak CR, Ronaldo czy Kaka to było procentowo 16-29 % budżetu realu w danym roku. I do tego trzeba się odnosić także w dzisiejszych czasach. Jeśli budżet realu wynosi obecnie ponad 1 mld, to za grajka z top 5 na świecie trzeba wyłożyć 250 milionów i nie ma zmiłuj. Za 150 mln to można kupić Alvareza itp. Ale za Yamala, Olise, Haalanda dopiero przy 250 mln może ktoś usiądzie do stołu negocjować

0

@BARCELONISTAnr1 ale to ty dzwonisz

1

@Maker0 kwota transferu: 0 €

1

@AmigoBlancos to zrozumiałe a wszyscy krytykują polską repre

1

@WaWrzu nawet obowiązkowy nic nie gwarantuje, już były przypadki, że zawodnik nie był wykupiony, płacą wtedy kary zawarte w umowie

3

@Eto'o9 R10 bzdura. taka klauzula nie uruchamia się automatycznie. Jedna i druga strona musi złożyć podpis pod umowa.

4

@urbipl Guardiola też jest do wzięcia

0

@Nope w tym sezonie mieliśmy na pomoc i atak 13 zawodników i czasem Eric na DM czyli 14. Teraz byś chciał, żeby tylko 11 zawodników to ogarnęło?

1

@yoli co to za wymysły? City będzie go utrzymywać do 30 czerwca i ani dnia dłużej

1

@Bolton chodzi o "defensive contributions” czyli odbiory, przechwyty, wybicia oraz bloki strzałów lub dośrodkowań. Miał w tym sezonie w lidze tylko 6 takich zagrań XD

1

@Bolton jest jeden gorszy w Ekwadorze

1

@catalanian09 jeden i drugi są za słabi na aktualną Barcę i więcej minut nic tu nie zmieni.

2

@Dari0G @vangoor to se pogadaliście xd

0

@beter2 tak właśnie to działa. W sumie to kartę dostaniesz pocztą nie musisz pesel nikomu pokazywać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?