Rifek
Dołączył/a: wrzesień 2023
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@draxidox ale, że admin X sieci lotniczej nie wie, że w trybie samolotowym wifi nadal działa? Wyłącza się tylko GSM.
0
@Nazio_87 ten dopisek z jej imieniem i nazwiskiem mi nie pasuje
0
@MesQueUnClub_87 ile będzie takich spotkań od 1/8?
2
@norbi77 z bananem tego nie ma co porównywać, bo to inne bajki. Ale np. z "PATRIOTYCZNĄ ŁAWKĄ" jak najbardziej można.
https://ocdn.eu/pulscms-transforms/1/HrUk9kpTURBXy8wMzVmZTNlMmQ0ZWM5ZjZiOWJlZmYyZWYwZDU4M2FkZC5qcGeRkwLNA5gA3gACoTABoTEB
1
@ArcziArtt nie wiem co mi odpisałeś, bo wątek usunięty, ale jakby coś to ja tego nie zgłaszałem.
0
@urbipl czyli raz przyjechała i już finał. powinna zawsze z nią jeździć
0
@Pawlak1992 ale z tym porównaniem Andrejewej do Barcelony to nieźle odjechałeś. Mogłeś napisać Athletic Bilbao to by to się jeszcze jakoś spinało.
0
@esem91 no fajnie że przyznałes mi rację
0
@esem91 przecież pokazali sumę z eliminacjami. 16 vs 8
1
Pilne! Czy ktoś zna glazurnika niebinarnego? Zaprzyjaźniona firma w okolice Kolonii poszukuje takiej osoby bo jakieś dobre dofinansowanie mogą dostać.
0
@TR3YWAY oddaję kilka razy w tygodniu, ale mieszkam w Niemczech którzy są lepiej rozwinięci technologicznie i tu nie sprawia to żadnego problemu, wszystko działa sprawnie, szybko i bez kolejek.
2
@BezglutenowyPedri Polityków wybierają obywatele.
8
Ciekawostka: w 2001 real madryt kupił Zidane za 77,5 mln eur. Była to kosmiczna kwota jak na tamte czasy - budżet realu wynosił 118 mln co oznacza, że wydali na niego 65% budżetu. To tak, jakby Barca kupiła teraz zawodnika za 650 mln Euro
0
@yoli skąd ci się ten 31 sierpnia wziął? Ma kontrakt do 30 czerwca i po tym dniu kończą się zobowiązania klubu wobec pracownika. Za leczenie odpowiada ubezpieczenie zdrowotne bo piłkarze są ubezpieczeni. Od klubu nie dostanie już żadnej złotówki.
1
@LAMC_10 nie widzę w tym nic dziwnego
5
@beter2 pytanie co zwykły zjadacz la rambla w wieku 20 lat może wnieść do ślubu koszulkę Yamala. Warto zabezpieczyć.
0
Perezowi trochę pociąg odjechał, że może kupić za 150 mln cracka pokroju tych których kiedyś kupował. Sprawdziłem i ceny takich piłkarzy jak CR, Ronaldo czy Kaka to było procentowo 16-29 % budżetu realu w danym roku. I do tego trzeba się odnosić także w dzisiejszych czasach. Jeśli budżet realu wynosi obecnie ponad 1 mld, to za grajka z top 5 na świecie trzeba wyłożyć 250 milionów i nie ma zmiłuj. Za 150 mln to można kupić Alvareza itp. Ale za Yamala, Olise, Haalanda dopiero przy 250 mln może ktoś usiądzie do stołu negocjować
0
@BARCELONISTAnr1 ale to ty dzwonisz
1
@Maker0 kwota transferu: 0 €
1
@AmigoBlancos to zrozumiałe a wszyscy krytykują polską repre
1
@WaWrzu nawet obowiązkowy nic nie gwarantuje, już były przypadki, że zawodnik nie był wykupiony, płacą wtedy kary zawarte w umowie
3
@Eto'o9 R10 bzdura. taka klauzula nie uruchamia się automatycznie. Jedna i druga strona musi złożyć podpis pod umowa.
4
@urbipl Guardiola też jest do wzięcia
0
@Nope w tym sezonie mieliśmy na pomoc i atak 13 zawodników i czasem Eric na DM czyli 14. Teraz byś chciał, żeby tylko 11 zawodników to ogarnęło?
1
@yoli co to za wymysły? City będzie go utrzymywać do 30 czerwca i ani dnia dłużej
1
@Bolton chodzi o "defensive contributions” czyli odbiory, przechwyty, wybicia oraz bloki strzałów lub dośrodkowań. Miał w tym sezonie w lidze tylko 6 takich zagrań XD
1
@Bolton jest jeden gorszy w Ekwadorze
1
@catalanian09 jeden i drugi są za słabi na aktualną Barcę i więcej minut nic tu nie zmieni.
2
@Dari0G @vangoor to se pogadaliście xd
0
@beter2 tak właśnie to działa. W sumie to kartę dostaniesz pocztą nie musisz pesel nikomu pokazywać