0

@vangoor mało to głupich ministrów na świecie? Nie musisz szukać.az na Ukrainie

1

@Kgorecki2500 wyobraźcie sobie, że chcecie obejrzeć Laliga, ale nie możecie, bo macie abonament tv republika a nie canal plus... Pieprzy głupoty.

4

@blakkudium spoko kierunek. Myślę, że spokojnie wpadnie z 13 mln plus procent z kolejnego transferu

0

@Ryoumen to by chyba twój plan XD

0

@BARCELONISTAnr1 bo nie pasuje

0

@tbas z pewnością prawy pomocnik jest nam niezbędny

4

@heniusss nawet z Curtuois zrobili pajeta

0

Dobrze, że nie do nas

0

@Sebaldek chyba miałeś na myśli prawe skrzydło

8

No i git, brać go i się nie zastanawiać

0

1

@Emerald źle przetłumaczyli. Romano pisze o sell on clause to jest procent od kolejnej sprzedaży

0

@tomcias10 to są "normalne" ceny. Ronaldinho który kosztował 30 mln to była 1/4 naszego budżetu. To tak, jakbyśmy teraz wydali na niego 250 mln

0

@bartulek98 budżet realu w momencie przyjścia CR wynosił około 400mln czyli przyszedł za 1/4 budżetu. To tak, jakby teraz przyszedł za 300 mln

2

Fajnie, że Ansu sprzedany, a jeszcze coś zarobimy na nim w przyszłości.

0

@Emerald to nie jest prawo pierwokupu tylko procent z kolejnego transferu

0

@Redakcja jeśli opieramy się na Romano, to on pisze o sell on clause - to nie jest prawo pierwokupu tylko procent z kolejnego transferu

1

@Lionel_Messi10 szkoda Montiela

1

@MateuszDoniec a nic nic, to tylko takie moje urojenia ;)

0

@norbi77 Ja nie myślę że oni żałują że mieli dzisiaj przejazd. No tak już po prostu jest. Nie zdarza się to co roku. Ostatnio PSG w 2022 miało taka paradę. I oni zapewne byli w gorszych nastrojach bo mistrza Francji zdobywaja co roku

0

Trochę bez sensu że nie dołączył jeszcze do kadry.

0

@norbi77 bo mistrzowie krajowi którzy grają w finale LM raczej nie chcą robić dwóch parad. Parada jest zakończeniem sezonu. Znasz jakiś przypadek że robili paradę przed finałem LM?

1

Kurde ten tytuł trochę dziwnie brzmi

0

@KrychaFCB troll albo jakiś odklejeniec

0

Niefortunnie wyszło z tą paradę mistrzowską Arsenalu. Ale co mieli zrobić? Kojarzycie żeby jakiś mistrz krajowy zrobił paradę przed finałem LM?

Ostatnio takie smutne parady miały PSG, City i Juve.

9

19

Czyli jednak Perezowi opłacało się stać wczoraj godzinę pod kiblem Ceferina

0

@MateuszDoniec jak go sprowadzimy i posiedzi u nas rok na ławce to jego wartość znowu spadnie do 3,5 mln.

0

@WaWrzu mieliśmy opcje wykupu w miarę niską więc mieliśmy interes w jego ogrywanium.

4

@BORO_12 przecież miał to w kontrakcie, który podpisywał

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?