Rifek
Dołączył/a: wrzesień 2023
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@vangoor mało to głupich ministrów na świecie? Nie musisz szukać.az na Ukrainie
1
@Kgorecki2500 wyobraźcie sobie, że chcecie obejrzeć Laliga, ale nie możecie, bo macie abonament tv republika a nie canal plus... Pieprzy głupoty.
4
@blakkudium spoko kierunek. Myślę, że spokojnie wpadnie z 13 mln plus procent z kolejnego transferu
0
@Ryoumen to by chyba twój plan XD
0
@BARCELONISTAnr1 bo nie pasuje
0
@tbas z pewnością prawy pomocnik jest nam niezbędny
4
@heniusss nawet z Curtuois zrobili pajeta
0
Dobrze, że nie do nas
0
@Sebaldek chyba miałeś na myśli prawe skrzydło
8
No i git, brać go i się nie zastanawiać
0
@KaammiilM1206 jest %
1
@Emerald źle przetłumaczyli. Romano pisze o sell on clause to jest procent od kolejnej sprzedaży
0
@tomcias10 to są "normalne" ceny. Ronaldinho który kosztował 30 mln to była 1/4 naszego budżetu. To tak, jakbyśmy teraz wydali na niego 250 mln
0
@bartulek98 budżet realu w momencie przyjścia CR wynosił około 400mln czyli przyszedł za 1/4 budżetu. To tak, jakby teraz przyszedł za 300 mln
2
Fajnie, że Ansu sprzedany, a jeszcze coś zarobimy na nim w przyszłości.
0
@Emerald to nie jest prawo pierwokupu tylko procent z kolejnego transferu
0
@Redakcja jeśli opieramy się na Romano, to on pisze o sell on clause - to nie jest prawo pierwokupu tylko procent z kolejnego transferu
1
@Lionel_Messi10 szkoda Montiela
1
@MateuszDoniec a nic nic, to tylko takie moje urojenia ;)
0
@norbi77 Ja nie myślę że oni żałują że mieli dzisiaj przejazd. No tak już po prostu jest. Nie zdarza się to co roku. Ostatnio PSG w 2022 miało taka paradę. I oni zapewne byli w gorszych nastrojach bo mistrza Francji zdobywaja co roku
0
Trochę bez sensu że nie dołączył jeszcze do kadry.
0
@norbi77 bo mistrzowie krajowi którzy grają w finale LM raczej nie chcą robić dwóch parad. Parada jest zakończeniem sezonu. Znasz jakiś przypadek że robili paradę przed finałem LM?
1
Kurde ten tytuł trochę dziwnie brzmi
0
@KrychaFCB troll albo jakiś odklejeniec
0
Niefortunnie wyszło z tą paradę mistrzowską Arsenalu. Ale co mieli zrobić? Kojarzycie żeby jakiś mistrz krajowy zrobił paradę przed finałem LM?
Ostatnio takie smutne parady miały PSG, City i Juve.
9
Nie wiem jak skomentować
https://x.com/dymidiuk/status/2061123488241312058
19
Czyli jednak Perezowi opłacało się stać wczoraj godzinę pod kiblem Ceferina
0
@MateuszDoniec jak go sprowadzimy i posiedzi u nas rok na ławce to jego wartość znowu spadnie do 3,5 mln.
0
@WaWrzu mieliśmy opcje wykupu w miarę niską więc mieliśmy interes w jego ogrywanium.
4
@BORO_12 przecież miał to w kontrakcie, który podpisywał