9

Joan Garcia to potężny kot. Przy kilku interwencjach myślałem, że transmisja przyspieszyła. Ostatni nasi bramkarze przyzwyczaili moje zmysły do slow motion.

0

@Kitek1640 tylko idioci robią ten syf więc się nie przejmuj. chyba ze też robiłeś ten syf

0

@Majkel34 a ile zdobywamy?

0

Zamiast właśnie poszerzyć pole gry na taką drużynę, żeby było więcej wiatru na bieganie to my odwrotnie, Flick beton

0

@Baranek163 Tszuchameni nie powiększył obrysu. Xd

1

@July_6_BcN "ubrać bluzę" to regionalizm i można mieć na to tolerancję, ma swój "urok" coś jak podlaskie "podoba się dla mnie". Natomiast "dwutysięczny ósmy" to zwykły błąd językowy i nie ma żadnego uzasadnienia.

3

jedna z rzeczy, która bardzo mnie drażni jest, gdy ludzie mówią np. "dwutysięcznego osiemnastego roku". Rok dwutysięczny był tylko jeden - 2000

2

@ShawnC no i kliknąłeś xD

0

@barceloniak_radom ale rozmawiamy o trochę specyficznym piłkarzu i człowieku i już ci wyżej napisałem - nie musiał kończyć kariery, mógł grać gdzieś dalej za te kilka milionów a jednak wybrał emeryturę. Później jak wiemy zglosiła się Barca i z tego co mówił w wywiadach, to nie kasa zdecydowała tylko, że to własnie TEN klub. Ale jeśli szwagry sie do niego zgłoszą, ze słuchaj głupia sytuacja wyszła, mamy 4 bramkarzy na etacie, może byś jednak poszedł na ta emeryturę. To myślę, że Wojtek na 99% powie ok, adios.

0

@barceloniak_radom po odejściu z Juve i przejściu na emeryturę pokazał, że raczej na kasie mu nie zależy. Jeśli go szwagry poproszą, a są do tego zdolni, to możliwe że po raz drugi zakończy karierę.

0

Nico to nie wiem czy miał 50 kontaktów z piłką

0

@Who_you_mam skąd przekonanie, że nie sprawdził?

5

Na pewno taka nie będzie, bo nie różni się znacznie od tej z 24/25

3

Ciekawe czy jakby Szczęsnego nie zarejestrowali, to zostanie w klubie bez gry czy jednak im powie, że wraca na emeryturę.

0

@th@les to, że w trzecim stroju możemy zagrać tylko w 4 meczach to przesadził. Sprawdziłem i ten strój pasuje do minimum 10-12 strojów domowych. Ewentualnie getry trzeba będzie zmienić jak coś dziadkowi z Laliga nie podpasuje.

0

Według mnie drugi i trzeci strój powinien być w jednolitych kolorach - w sensie koszulka, spodenki i getry. Np wszystko czarne albo wszystko żółte.

3

@Redakcja drugi tag "koszulki" prowadzi bezpośrednio do artykułu redakcji z 2018 o sprzedaży okolicznościowych koszulek

0

@mekston Arteta wydał więcej od przejęcia Arsenału niż Pep w tym czasie. Ale news oczywiście oszukuje

0

@Aragorn33 a które poglądy ci nie pasują?

0

@Walpiano powinien jak najszybciej uciekać od grubasa mafioza

1

@daniel32778 no nie ma mocnych, bo wbrew pozorom finansowo te kluby Bundesligi nie są wcale mocne. Bayer czy Dortmund też hurtowo wyprzedają, rotują. a wszystkie inne ciułają na poziomie mniejszych klubów LaLiga

0

@Lanosss rozumiem, że odnowi na poziomie 1 mln brutto za lata 26-29

0

@NeroTFP1
Mamo, chcemy, żeby rządziła nami Alice Weidel
Mama: mamy w domu Alice Weidel xD

0

@Hasszz dobra kobita, ja bym ją u siebie zatrudnił

1

@Lanosss ja słyszałem, że to ona jest właścicelem Uber Eats i tylko to czego nie zje sama każe rozwozić kurierom po ludziach

1

@DonCarletto tacy ludzie rządzą Polską

4

@sokot Casado zastąpi Fermina? W czym bo chyba nie w pozycji na boisku.

0

2

@AlwaysBlaugrana Roony też musi być zarejestrowany, nie ma znaczenia w której drużynie

Media

Sonda

Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?