Rifek
Dołączył/a: wrzesień 2023
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
jak będzie jakaś petycja do pogonienia tego kolesia z głosem mojej matki przed mutacją to mnie zawołajcie.
0
@barteq Tylko na przykład na siłę szuka strzału z mało przygotowany z pozycji zamiast podać do lepiej ustawionego kolegi
nie kojarze a ogladam wszystkie mecze
7
"Szczęście sprzyja lepszym" co to jest za zjebany komentator, skąd oni go wzięli?
0
@barteq to jest twoje zdanie, Flick i Pedri zna się chyba lepiej. przyznasz, czy znasz się lepiej?
0
@Kubsoleon sorry, ale takie same ksywki zyskiwał jeszcze niedawno Araujo. I nie bez powodu napisałem że są podobni. Jeden i drugi jest dobrym obrońcą, ale nie na Barcę. Biegacze bez techniki i mózgu. Sorry że się powtarzam, może teraz załapiesz.
jak ktoś go porównywał do Puyola, to chyba z konia spadł.
0
@Mavcin1980 Cubarsi to by się przy nim nic nie nauczył, bo to był obrońca typu duży murzyn dużo biegający mało myślący. on w aktualnej taktyce Flicka na spalone to by nie wiedział co się dzieje.
0
@Kubsoleon jeden i drugi to nie obrońcy na Barcę, biegacze bez techniki i mózgu.
0
@piasqnfcb czyli ja też mam rację, dzięki.
0
@piasqnfcb nie wiem o którego gościa ci chodzi, ale nie ma znaczenia o którego gościa ci chodzi, bo nie bardzo ogarniasz spalonego.
0
dlaczego tu nie było spalonego Atletico?
https://ibb.co/R1Fmsyh
2
potężny Werder wyjaśnił łysego. jak raz wylądujesz w Man UTD to już z tego przegrywu nie wyjdziesz
0
@D10SLEO łysy zaczyna myśleć o Bieszczadach
1
@norbi77 agenci chyba są właśnie tym magicznym otoczeniem piłkarza
0
@shinthps to raczej jeszcze nie wątek dla ciebie
0
@shinthps ja nie muszę dzwonić, żeby powiedzieć komuś jedno zdanie. po to wymyślili wiadomości tekstowe.
0
@tbas @MadafakinGuy przecież to jakiś troll pisze na go Work i aż dziwne, że ktoś to jeszcze łyka
@PatrykBarca ciężko nie zidentyfikować szybko kolesia, który jest sponsorem polskiego związku tenisowego
0
@Karol145 a ten Isak dalej strajkuje czy jak?
1
@Aragorn33 ciekawe jakiego by mieli zonka, jakby po Kurowem odkryli nowe pokłady węgla
2
Wiele osób ma na stałe wyciszone telefony. Ja tak nie mogę z różnych powodów i mam takich ancumobów w kontakcie, którzy nie umieją napisać jednej wiadomości, tylko wysyłają po pół zdania co sekundę i spokojnie nie można fajka zapalić bo pika i pika. jak mnie to wk..rza grr
Ja> jutro o 6 rano, weź narzędzia, które są u ciebie. nie zapomnij butów na zmianę.
Kolega> ok
Kolega> będę gotowy
Kolega> ale łopata chyba została w aucie?
Kolega> jest u mnie?
Kolega> jest u mnie xD
Kolega> nie zapomnę. A Monika
Kolega> o której ona jedzie do pracy
Kolega> bo Michał pisał że mają nowy grafik
Kolega> od wczoraj
0
@barteq wszyscy tego od niego oczekują - trener, koledzy z drużyny (wypowiedzi Flicka, Pedriego), tylko oczywiście kibice zawsze muszą wiedzieć lepiej.
1
@4drian0 z wielu historii, które nigdy się nie wydarzyły, ta nie wydarzyła się najbardziej
0
@barteq za co pstryczek Yamalowi? Coś zrobił nie tak?
1
@Laminedependencia
"Tradycyjnie można lecieć większości polskich miast i Berlina, są trzy opcje noclegowe (apartament dla większych grup, hotel ***, hotel **** ze śniadaniami), kilka kategorii biletów na mecz (za bramką, narożnik, prosta), a weekendowy wyjazd kosztować będzie ok.2500-3500zł od osoby w zależności od standardu"
0
@barteq są polscy organizatorzy takich wyjazdów, nawet dostałem maila jakie ceny na mecze ligowe. Na LM też pewnie niedługo przyślą.
0
@mekston najważniejsze to nie grać tych dodatkowych dwóch meczów w lutym, więc pierwsza ósemka jest bardzo ważna. Nie ma co patrzeć na casus PSG bo oni w lidze byli już w lutym praktycznie mistrzami Francji
0
@Mezocyklon87 masz przewagę swojego stadionu, nie grasz dodatkowej rundy w lutym.
0
@marcin62 Julki teraz zbojkotują jego firmę, przestaną kupować u niego kostkę brukową i chłop zbankrutuje.
0
@messi33 podobno wyłapał od swojego rówieśnika
0
@gumaz ten nastolatek miał zapasową koszulkę?
0
Jak myślicie, kto na labambie jest teraz blisko szarego?
https://wykop.pl/cdn/c3201142/comment_bmpLRpVhiAU1VlzbzxiP2Kz058RDa71i,w800.jpg