RinooniR
Dołączył/a: grudzień 2023
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Perez i Putin mają dużo wspólnego, jeden i drugi mówi, że białe to czarne, zakłamują rzeczywistość..
1
Ponoć jest przeciek, że Arbeloa bójkę wziął na siebie, to Pn popchał Valverde ;XD
8
Śmierdzi na kilometr petrodolarami dla sędziego..
0
A Lamine by nie chciał? ;XD
0
Bier go Deco, gorszy nie będzie niż Alvarez..
1
Oglądacie karne? Brugia : RM
5
Madrycioki calma calma to tylko wróciła do was karma ;)
2
Biali calma calma to tylko wróciła do was karma.
2
Tylko gdyby nie sędzia to by nie wygrali 0-2 w pierwszym meczu..
0
Jebani jacy oni skrupulatni przy każdej akcji na korzyść Madrytu..
0
Niech oni może trenują grę w 10 a nie 11
0
Coo, to my chyba inny mecz oglądamy..
1
Gdzie masz qrwo kartki..
0
Nagle sprawdzane haha
0
Jechać z dziadami, sędzia wam nie pomoże..
0
I miałem nie pić przy meczu..
0
Z tym sedziowaniem to jest dramat
5
Jprdl przecież pchał , karny jak nic
0
Widzieliście jak zlamas AT pcha dwoma rękami a sędzia szmaciarz nic..
0
W dupe se wsadź tego palca kibicu..
3
Olmo dobry dzisiaj
0
Calma
Karma
Awans
Połączcie kropki
Vamos !!!
2
Taktyka na dzisiaj ustalona ;XD
0
Najważniejsze mecze i najważniejszy gracz Rapha wypadł..
0
Rash jest dzisiaj irytujący
3
Bayern okradziony z karnego, coż trzeba iść spać, budziki na którą nastawiacie?
1
Jak w nocy ma być koniec świata to postanowiłem obejrzeć niemoc białych przy paczce chipsów;XD
1
Vini jak ty mi teraz zaimponowałeś ;XD
2
@judaszowe_srebrniki Tylko czekać jak Hallanda sprowadzi i bedzie walka kto ma większe ego ;)
3
@gumazDzisiaj się nie je mięsa !!! Jest post scisły, dorośli jeden pełny posiłek lub dwa nie pełne.