3

Perez i Putin mają dużo wspólnego, jeden i drugi mówi, że białe to czarne, zakłamują rzeczywistość..

1

Ponoć jest przeciek, że Arbeloa bójkę wziął na siebie, to Pn popchał Valverde ;XD

8

Śmierdzi na kilometr petrodolarami dla sędziego..

0

A Lamine by nie chciał? ;XD

0

Bier go Deco, gorszy nie będzie niż Alvarez..

1

Oglądacie karne? Brugia : RM

5

Madrycioki calma calma to tylko wróciła do was karma ;)

2

Biali calma calma to tylko wróciła do was karma.

2

Tylko gdyby nie sędzia to by nie wygrali 0-2 w pierwszym meczu..

0

Jebani jacy oni skrupulatni przy każdej akcji na korzyść Madrytu..

0

Niech oni może trenują grę w 10 a nie 11

0

Coo, to my chyba inny mecz oglądamy..

1

Gdzie masz qrwo kartki..

0

Nagle sprawdzane haha

0

Jechać z dziadami, sędzia wam nie pomoże..

0

I miałem nie pić przy meczu..

0

Z tym sedziowaniem to jest dramat

5

Jprdl przecież pchał , karny jak nic

0

Widzieliście jak zlamas AT pcha dwoma rękami a sędzia szmaciarz nic..

0

W dupe se wsadź tego palca kibicu..

3

Olmo dobry dzisiaj

0

Calma
Karma
Awans

Połączcie kropki
Vamos !!!

2



Taktyka na dzisiaj ustalona ;XD

0

Najważniejsze mecze i najważniejszy gracz Rapha wypadł..

0

Rash jest dzisiaj irytujący

3

Bayern okradziony z karnego, coż trzeba iść spać, budziki na którą nastawiacie?

1

Jak w nocy ma być koniec świata to postanowiłem obejrzeć niemoc białych przy paczce chipsów;XD

1

Vini jak ty mi teraz zaimponowałeś ;XD

2

@judaszowe_srebrniki Tylko czekać jak Hallanda sprowadzi i bedzie walka kto ma większe ego ;)

3

@gumazDzisiaj się nie je mięsa !!! Jest post scisły, dorośli jeden pełny posiłek lub dwa nie pełne.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?