RinooniR
Dołączył/a: grudzień 2023
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
17
De Jong jak zwykle niewidoczny..
0
Przyspieszamy..
0
Spokojnie, zluzujcie zbroję.. ;XD
2
@Bartas1998 Grunt to mieć plan ;XD
0
Jeszcze luty się nie zaczął a Biali już dwa puchary przeybali ;XD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Już współczuję sedziemu, RMTV już odpala machinę..
0
Wpisuje w google rm notatnik i wyswietla wydawnictwo Rm, jak wy wchodzicie na ich strone..
1
Grać w trójkąty i tyle..
2
Gościa już nie powinno być na boisku, 2 żółta i wypad.
1
Swięcicki co się ośmieszył chwilę temu, twierdząc że powtórka nie pokazała jak
Czuameni był faulowany w polu karnym, poczym za chwilę powtórka pokazuje jak Czuameni kopie Garcie ;XD
5
Czy tylko mnie draźni komentowanie, jaranie się RM..
37
RMTV i tak przeprowadzi bezpardonowy atak na sędziego że gwizdał przeciwko RM.
1
Ależ ten sędzia to kutafon..
2
Lautaro od paru lat powinen grać w FCB a nie Interze..
0
Piękny odważny Fermin.
0
Olmo pozdrawia kibiców gospodarzy FCK ;XD
0
1 pkt chyba trzeba przyjąć z pocałowaniem ręki..
0
Do teraz byłem spokojny, ale po pierwsze whisky się skończyło i po drugie czas meczu się kończy.. Panowie qrwa do roboty!!
1
@Who_you_mam Spokojnie biega, nic ponadto..
1
Lewy pokaŻ wszystkim. Wierzę w Ciebie
0
Po zdjęciu widać że się nie nadaje
1
@michal26 Do tego Potulski jak utrzyma formę
0
Jak tam Ziolkowski dzisiaj gra? Ogląda ktoś?
0
Dlaczego dzisiaj mecze w seria A są przełożone?
1
Propaganda RMTV = Propaganda Kremla
0
Żeby tylko Alonso oszczędzili..
6
Borek jak wiadomo zadeklarowany kibic RM jak nie umie trzymać emocji to nie powinien komentować meczów RM.
0
Strzelać z dystansu!!!
3
Następny komentator, Fermin faulował.. chyba tylko on to widział