RinooniR
Dołączył/a: grudzień 2023
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Po wczorajszej farsie na Orłowskiego powinna zostać zebrana petycja o wywaleniu go z komentowaniu meczów RM i Barcy.
4
Odwróć tabele Legia prawie na czele ;XD
0
Rekin pokazał zęby ;XD
3
Wreszcie widać że wszyscy walczą..
1
Co to za kocia muzyka po golu ;XD
0
Czułem no qrwa czulem
2
Rapha weź daj lepe Balde niech się ogarnie..
0
Ludzie jak mnie wqrwia jak ktoś wniosków nie wyciąga, Arujo i De Jong dawno dawno temu należało się ich pozbyć..
0
@Kredon A może Klaun, lepiej co kogoś zwyzywać?
6
Myślałem, że tu jest kultura ale się myliłem , żeby tak sędziego za słuszny karny wyzywać od pajaców.. masakra
0
@FcPortoFan1999 jest po 22 ale nie trzeba tyle wulgaryzmów..
5
Drągowski ma więcej roboty niż Grabara z Holandią
1
@FcPortoFan1999 No i po co te bluzgi no po co
4
Ludzie co wy tak wyzywacie sędziego od Pajaców, całkiem przyzwoicie sędziował, nasi skandalicznie grali..
0
Takimi meczami idzie się po puchar świata.. Mental rośnie..
1
@APTAPT Co XD; Nie wiesz jak sędziuje się przeciwko Barcelonie, gdzie jesteś cały mecz kopany a przeciwnik jest bezkarny, możesz to wszystko wiedzieć ale i tak jesteś tylko człowiekiem i wkoncu nerwy człowiekowi puszczą..
3
Rzadko krytykuje Flicka bo generalnie robi robotę i szanuje, że chciał wziąć tę robotę w tak nieprzewidywalnym klubie, z finansami pod kreską, ale dzisiaj na jego konto idzie De Jong z czerwonym kartonikiem, mógł wcześniej ściągnąć..
7
- Sędzia po meczu - Panie Perez robiłem co mogłem..
-Perez - mieli stracić punkty..
- Sędzia- Ale przynajmniej wykluczyłem De Jonga, już nie mają kim grać w środku pola, będzie łatwiej w następnych meczach.. ;)
0
Teraz będą ciężary, Roman wchodzi..
1
Patrzę na tabelę PL i widzę Sunderland na pozycji nr 4 to uważam że Buła zrobił błąd, że poszedł do Arabów, w Angli miałby splendor sławę i też kasę..
0
@Faro Nawet nie przypominaj..
3
Nie mogę patrzeć na De Jonga, jaka to jest miękka fryta..
0
Dawno maratonu nie biegłem, biegam ultra maratony ale jak masz jakieś pytania to dawaj
7
Kolejny raz wszyscy się nabrali, mentalu nie zmienisz, dla mnie to miękiszon..
0
@SeWo77 No właśnie z Holandią nie zagrają ale już z Maltą będą wyczyszczeni..
1
Nasi ładnie się wykartkowali przed meczem z potężną Maltą ;)
1
Tak po ludzku, trochę szkoda mi Tuska..
2
Dobrze że Tusk założył szalik litewski a nie niemiecki ;XD
4
Plan na Olmo :
* Wyleczyć
* Wylansować w kilku meczach
* Sprzedać w piz.u
1
Jeśli Grabara chce coś więcej osiągnąć to niech po każdym treningu ćwiczy grę nogami..