RobiS
Dołączył/a: marzec 2016
Szynwałd
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
@Alberto1031 a czy wy wreszcie zrozumiecie, że w takiej sytuacji w jakiej jest Barcelona to żaden trener nie ogarnąłby jej w takim krótkim czasie?
0
City zjedzone, jak w pierwszej połowie jeszcze coś. im wychodzilo tak druga to. dominacja Chelsea
0
kurde szkoda De Bruyne, złe to wyglądało
0
kiedyś grałem w csgo gierki 1v1, 2v2,3v3 na jakiejś stronce, za wygrany mecz dostawało sie monety a monety wymieniało na skiny. istnieje teraz coś takiego?
5
@JANEK777 ja tylko przypomne post z listopada XD
https://zapodaj.net/0d57ead31eaa2.jpg.html
1
@sergio5 bez sensu, gość ma 22 lata, perspektywiczny bramkarz i ma przyjść grzać ławę w Barcy? no chyba nie
0
@BorzyKrzys śmiesznie, że każdy ciśnie po TVP (głównie chodzi o Info) i chcą usunięcia ich stacji ale jak już jest jakiś film czy mecz to pierwsi odpalają kanał TVP :D
oczywiście nie sugeruje, że chodzi o Ciebie
7
Konami ma prawa do Atalanty w PESie. Kolejna drużyna znika z FIFY :D
0
@pt9 ja chyba od zawsze hoop cola, cola original z bedronki > pepsi, coca cola. jakoś bardziej odpowiada mi ich smak
0
@Lucassito Laporta gorszy od Bartka? no pięknych rzeczy się tu można dowiedzieć
1
@vangoor od dłuższego czasu siedze na kiwi browser. pozwala na instalowanie rozszerzeń z chrome store, więc np. instalacja adblocka, ublock itp to żaden problem.
0
zostałem zjedzony w komentarzach na YT za to, że napisałem, że pewien youtuber jest krindżowy, dostałem rozkaz żebym nad sobą pomyślał bo dla kogoś ten youtuber to może być jedyny powód do życia
xd
0
Jest ktoś po szczepieniu moderną? miałem pierwszą dawkę w niedziele, w środe pojawiła się temperatura 37-37.5, całą środę czułem się osłabiony, wieczorem zacząłem dochodzić do siebie, w czwartek już czułem się ok, dziś również ale jakoś dziwnie ciepło mi się zaczęło robic momentami i zmierzyłem temperaturę, nadal lekko ponad 37. czy ktoś z was też tak miał?
0
@Wiktoria13 juve juz allegriego zgarneło przecież
1
@DonAndrzejos iptv, plusx :D
0
@Krzychu1010 ja używam takiego https://pl.aliexpress.com/item/4000185284122.html?aff_fcid=89eedde8671b4677af6595176f2cd934-1622137260556-03452-NUUJNoAU&aff_fsk=NUUJNoAU&aff_platform=promotion&sk=NUUJNoAU&aff_trace_key=89eedde8671b4677af6595176f2cd934-1622137260556-03452-NUUJNoAU&dp=0o004na9eo6v&terminal_id=884616914a5842c89692760fce51afeb&tmLog=new_Detail (na allegro są po 29zł https://allegro.pl/oferta/transmiter-do-auta-mp3-usb-audio-fm-bluetooth-car-10741977694) ale z tego co wiem, to ludzie też polecają od xiaomi ale to już okolice 70zł https://allegro.pl/oferta/transmiter-fm-bluetooth-usb-xiaomi-roidmi-3s-bialy-7798040012
1
@Krzychu1010 obojętnie, szukaj pod frazą "transmiter bluetooth". to działa na takiej zasadzie, że transmiter pracuje na falach np. 85.5FM, takie też ustawiasz w radiu, potem łączysz się telefonem, z pomocą bluetooth, z tym transmiterem i odpalasz jakies piosenki, głośność na telefonie na maxa i później już głosem sterujesz z radia. piosenki niestety musisz zmieniać na telefonie lub przyciskiem/pokrętłem na transmiterze
1
Miał być Rise of The Tomb Raider jest Among US. możecie odebrać za darmo. na epic games xD
0
@Krzychu1010 transmiter. sam uzywam transmitera z aliexpress (od firmy kuula). dobrze działa, jakość super
2
jakies protipy na przechowywanie chleba tostowego? cholerstwo po 2 dniach od otworzenia ma juz pleśń...
0
@masq i tak na ten moment achraf ben ayad > fabrizio :D
0
@kaziks wszysko śmiga bez problemu, windows 10 przeglądarka opera gx.
0
powrót się szykuje
0
@Joe_Barbaro dokładnie, pamiętam jak trafiłem na Zeamsone gdy robił jakieś małe wyświetlenia (pomijając np. hit BB czy Ballada, teraz już bardziej się wybił ale mimo wszystko na nowszych trackach nie robi jakichś ogromnych wyświetleń), zostałem z nim i nie żałuję, każdy jego kawałek mi siada, mogę ich słuchać w kółko i się nie nudzą. dla mnie top 1 :D
1
@neeed nie lubie. wole strzelić sobie yerbe :D
1
@LambiPL ano racja, 4,5 roku temu było już na wykopie :/
https://www.wykop.pl/wpis/20752589/stopa-megalapteryxa-znaleziona-w-nowej-zelandii-ta/
72
@neeed okrągłe zero :)
1
@Quahoo Panie Quahoo, poziemie, mówi to Panu coś?
1
@SonBarcaGoku mimo wszystko wyrzuty sumienie by były
0
@Bagsik88 Setien 2.08 pkt na mecz (przy 25 meczach jako trener), Koeman 2.09 pkt na mecz (przy 54 meczach jako trener)