0

Belgia co potrafi poklepać to ich

2

@matirix20 adwcleanerem przeskanuj

0

@damian16161212 inne obostrzenia

0

@AduŚ07 u mnie wygrana Belgów to ostatnia pozycja na kuponie tak ze ten

0

gdzie można zobaczyć bramki, karne z poszczególnych meczy?
soccerstand kiedyś coś takiego mial ale z tego co widze to już brak :/

0

ukraincy jak w 43 strzelają

1

@Mr8lack niee no wiedźmina w pierwszoosobowej nie zrobią, nie ma szans

1

@Mr8lack są mody na TPP ale widać, że była ona robiona pod pierwszoosobową grę i postać wygina kręgosłup jak galaretę

0

Na jbzd jest konkurs na memy, sponsorem nagród jest Betfan. Za 1 miejsce trening z Pudzianem, za wstawienie mema gwarantowany freebet 20zl oraz jakies tam nagrody pocieszenia. polecam wybrać się po freebet ;D

0

@Rust_Cohle ładnie grali, podobała mi się ich gra. 3:2 z Holendrami mówi samo za siebie :D

1

@Rust_Cohle moim zdaniem będą próbować coś zrobić ale skończy się solidnym 3:1 dla Ukrainy

0

@eosz tak jak wyżej, sprawdź użycie procesów. nie tak dawno ciotka miała problem bo wszystko lagowalo, okazało się że dysk już zdychał i 80% czasu jechal na maksymalnym użyciu, zmiana na ssd i nowy system i wszystko śmiga jak nowe.

Do czyszczenia: ccleaner, clean master

39

Ramos odchodzi z Realu.

5

@michal26 kiedyś to były czasy, teraz nie ma czasów

0

@BorzyKrzys oo też, zapomniałbym o nim :D

1

rogaliki maślane i domowy koktajl z truskawek to piękna sprawa. polecam cieplutko

0

@mkord jakoś nie kojarzę takiego czekania a tu na euro w przeciągu kilku dni już było kilka takich akcji

0

@IbrahimAfellay dla mnie Wolski, Borek i mimo hejtu Szpaku, Strejlau to najlepsi komentatorzy do słuchania :D

0

jakieś nowe zasady weszły, że gwiżdżą spalonego dopiero po zakończeniu akcji czy o co biega?

0

jest tu ktoś, kto ogarnia mody w Euro Truck Simulator 2? pobrałem aktualizację gry i mi ją crashuje, nie mam pojęcia jak wyczytać z pliku game.log których modów to wina :x

3

@patataj brzmi jak dzień rasisty ( ͡° ͜ʖ ͡°)

3

@Gomess Ansu transformacja w Travisa Scotta xd

1

@Kamyk37 jestem niezależnym twórcą na La Rambli, dej no 2 złote

0

@Kamyk37 przecież autor tego tekstu nie potrafi nawet poprawnie pisać, brak interpunkcji, a o tym, że połowa artykułu to dane do przelewu i adresy portfela krypto to już nawet nie wspomne xD
https://prnt.sc/15l7eyd

11

0

@Gwyn twierdzisz, że wepchanie nogi między nogi rozpędzonego przeciwnika nie było powodem upadku? xd

1

@Esteban_ ja miałem dać handi -2 na Portugalię z kursem bodaj powyżej 4 ale zdecydowałem się jednak na -1 z kursem 2.35 :D

1

Pogba nogi jak żyrafa pamiętajcie

1

jak mnie irytuje to gwizdanie spalonych po godzinie...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?