RobiS
Dołączył/a: marzec 2016
Szynwałd
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Belgia co potrafi poklepać to ich
2
@matirix20 adwcleanerem przeskanuj
0
@damian16161212 inne obostrzenia
0
@AduŚ07 u mnie wygrana Belgów to ostatnia pozycja na kuponie tak ze ten
0
gdzie można zobaczyć bramki, karne z poszczególnych meczy?
soccerstand kiedyś coś takiego mial ale z tego co widze to już brak :/
0
ukraincy jak w 43 strzelają
1
@Mr8lack niee no wiedźmina w pierwszoosobowej nie zrobią, nie ma szans
1
@Mr8lack są mody na TPP ale widać, że była ona robiona pod pierwszoosobową grę i postać wygina kręgosłup jak galaretę
0
Na jbzd jest konkurs na memy, sponsorem nagród jest Betfan. Za 1 miejsce trening z Pudzianem, za wstawienie mema gwarantowany freebet 20zl oraz jakies tam nagrody pocieszenia. polecam wybrać się po freebet ;D
0
@Rust_Cohle ładnie grali, podobała mi się ich gra. 3:2 z Holendrami mówi samo za siebie :D
1
@Rust_Cohle moim zdaniem będą próbować coś zrobić ale skończy się solidnym 3:1 dla Ukrainy
0
@eosz tak jak wyżej, sprawdź użycie procesów. nie tak dawno ciotka miała problem bo wszystko lagowalo, okazało się że dysk już zdychał i 80% czasu jechal na maksymalnym użyciu, zmiana na ssd i nowy system i wszystko śmiga jak nowe.
Do czyszczenia: ccleaner, clean master
39
Ramos odchodzi z Realu.
7
https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.15752-9/201654349_365098788441419_3921110229451116411_n.png?_nc_cat=108&ccb=1-3&_nc_sid=ae9488&_nc_ohc=xd_xOpWxcZQAX93wLGZ&_nc_ht=scontent-vie1-1.xx&oh=033d1f81c5838af0264b575a43057d3f&oe=60CDFB4A
XD
5
@michal26 kiedyś to były czasy, teraz nie ma czasów
0
@BorzyKrzys oo też, zapomniałbym o nim :D
1
rogaliki maślane i domowy koktajl z truskawek to piękna sprawa. polecam cieplutko
0
@mkord jakoś nie kojarzę takiego czekania a tu na euro w przeciągu kilku dni już było kilka takich akcji
0
@IbrahimAfellay dla mnie Wolski, Borek i mimo hejtu Szpaku, Strejlau to najlepsi komentatorzy do słuchania :D
0
jakieś nowe zasady weszły, że gwiżdżą spalonego dopiero po zakończeniu akcji czy o co biega?
0
jest tu ktoś, kto ogarnia mody w Euro Truck Simulator 2? pobrałem aktualizację gry i mi ją crashuje, nie mam pojęcia jak wyczytać z pliku game.log których modów to wina :x
3
@patataj brzmi jak dzień rasisty ( ͡° ͜ʖ ͡°)
3
@Gomess Ansu transformacja w Travisa Scotta xd
1
@Kamyk37 jestem niezależnym twórcą na La Rambli, dej no 2 złote
0
@Kamyk37 przecież autor tego tekstu nie potrafi nawet poprawnie pisać, brak interpunkcji, a o tym, że połowa artykułu to dane do przelewu i adresy portfela krypto to już nawet nie wspomne xD
https://prnt.sc/15l7eyd
11
Kimbappe
https://zapodaj.net/76e33b9a3ec89.jpg.html
0
@Gwyn twierdzisz, że wepchanie nogi między nogi rozpędzonego przeciwnika nie było powodem upadku? xd
1
@Esteban_ ja miałem dać handi -2 na Portugalię z kursem bodaj powyżej 4 ale zdecydowałem się jednak na -1 z kursem 2.35 :D
1
Pogba nogi jak żyrafa pamiętajcie
1
jak mnie irytuje to gwizdanie spalonych po godzinie...